roblox'a nasıl kişi eklenir


cevap 1:

Sorunuzun 3 olası cevabı var, her birine benzer şekilde isim vereceğim.

  1. 200 olan arkadaş limitinizi, o insanlardan birini arkadaşlıktan çıkarana veya bu insanlardan birinin sizinle arkadaşlık kurmasını sağlayana kadar, artık insanlarla arkadaş olamazsınız. Buna bir çözüm oyuncuları takip etmektir, bu onların oyunlarına katılmanıza izin verir, ancak bunu yapmak için profillerinde olmanız gerekir.
  2. Kullanıcı adınız roblox tarafından silinen içerikti ve onu değiştirmeniz gerekiyor, genellikle roblox bunu artık yapmıyor, ancak bunu hesabınızda yapan birkaç kişiden biriyseniz, kullanıcı adınız programa kayıt olmuyor olabilir.
  3. Bir geliştirici veya moderatör, bir nedenden dolayı yeteneği sizden kaldırdı, ancak bunun mümkün olduğunu doğrulayamıyorum, büyük olasılıkla bu ayrıcalığa sahip olabilirler ve toksisite nedeniyle kaldırabilirler.

cevap 2:

Arkadaş listenizde 200 kişi varsa o zaman birini çıkarmanız gerekir, çünkü 200 maksimum arkadaşınızdır.

Arkadaş listenizde 200'den az kişi varsa, o zaman gerçekten yardımcı olamıyorum çünkü sorununuz hakkında yeterli bilgi yok.


cevap 3:

Muhtemelen arkadaş sınırına ulaştığınız için arkadaş sınırı 200'dür, ancak 200 arkadaşınız yoksa o zaman wifi'nizde bir sorun var


cevap 4:

200 arkadaşın var

veya lumber tycoon 2'de başıma gelen ve sunucudaki arkadaşlarınızın otomatik olarak arkadaşlıktan çıkarıldığı bir aksaklık vardı


cevap 5:

Belki yanlışlıkla onları engellemişsinizdir ya da arkadaşınızın maksimum seviyesindesiniz ya da arkadaş olmak istediğiniz kişi maksimum seviyededir.


cevap 6:

Misafir misin Değilse, ya maksimum sayıda arkadaşınız var (200) ya da eklemeye çalıştığınız kişinin 200 arkadaşı var.


cevap 7:

Yapabilmelisin