starbucks ödüllerine makbuz nasıl eklenir


cevap 1:

Birkaç yıldır bir Starbucks kartım var ve bu kartı her zaman ödeme için kullandım. Anladığım kadarıyla, kartı kasiyere verebilirsiniz ve ardından kasiyer, kartı kullanarak ödeme yapmak isteyip istemediğinizi soracaktır, bu nedenle kartla ödeseniz de ödemeseniz de satın aldığınız için yıldız kazanmanız gerekir.

Ancak verilen diğer yanıta göre, bu konuda açıkça yanılıyorum.

"Şartlar ve koşullar" bu konuda pek net değil. Belirtiyorlar:

Kayıtlı Starbucks Kartınızı kullanarak [ne] harcadığınıza bağlı olarak Yıldız kazanacaksınız…

Ama seninleyim, kasiyer işlem sırasında kayıtlı kartınızı taradığı sürece ödemenizin kartla yapılması gerektiğini hiç anlamamıştım.

Zahmete değerse, bir ayarlama için Starbucks müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


cevap 2:

13,00 $ 'lık bir siparişiniz varsa ve kartınızda / uygulamanızda 1,50 $ kaldıysa, geri kalanını nakit olarak ödüyorsanız, yalnızca 2 yıldız alırsınız. Yıldızlarda 11.50 dolar kaybedildi. Uygulamaya / karta minimum 25,00 $ önceden yüklemeye devam etmenizi istiyorlar. Bu, tüm miktarı haftalarca veya aylarca harcamayanlar için pasif bir gelirdir…. cehennem. İnsanlar kartı kaybettiğinde bile başarılı oluyorlar. Şirketiniz için bir hediye kartıyla 1000 kişiden otomatik olarak 25 ABD doları kazandığınızı hayal edin. Bu insanlardan kaç tanesi sonunda hepsini harcayacak?


cevap 3:

Evet. Ödül almak için kartınızda para olması ve ardından söz konusu kartla ödeme yapmanız gerekir. Toplamınız 10 $ ise ve 5 $ 'ı uygulama ile öderseniz, 10 yıldız alırsınız (harcadığınız her 1 $ için 2 yıldız), ancak diğer 5 $, kartınızı yeniden yüklemediğiniz ve bununla ödeme yapmadığınız sürece sayılmaz. Altın statüsüne ulaşana kadar teknik olarak ödül kazanmazsınız.


cevap 4:

Evet. Yıldızlar, yalnızca ödeme yapmak için kart bakiyenizi kullandığınızda verilir. Starbucks kartınıza para yüklemek için ödeyeceğiniz parayı ve ardından işlemi ödemek için kartı kullanarak bunu aşabilirsiniz.


cevap 5:

Evet. Sadece kartı taramak size yıldız kazandırmaz. Kartınızı her zaman içeceğin bakiyesi için yükleyebilir (5 $ veya üzeri olduğu sürece) ve ardından kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kayıtlı hediye kartınızla harcadığınız her dolar için iki yıldız alırsınız.


cevap 6:

Evet, maliyetin en azından bir kısmını kartınız / uygulamanız ile ödemeniz gerekiyor. Baristalar, kartınıza para eklemek için genellikle nakit kullanmanızı, ardından yıldızlarınızı almanız için kartla ödeme yapmanızı önerir.


cevap 7:

O yıldızları almayacaksınız, yıldızlar yalnızca kart ödeme için kullanıldığında kazanılır. Kartı ve paranızı kaybetmekten endişe ediyorsanız, endişelenmeyin, üzerinde denge koruması var.

Ama şunu söyleyeyim, kartın arkasındaki numarayı bir arayın ve puanları almadan ne kadar harcadığınızı açıklarsanız, bu yıldızların bir kısmı veya tamamı için size kredi verebilirler! Yıldızları / kart sorunlarını çözmede çok faydalıdırlar. İyi şanslar!


cevap 8:

cevap 9:

Evet. Ödül alabilmek için karta para koymanız ve kartla ödeme yapmanız gerekiyor.