Snapchat'e yakınınızda nasıl eklenir


cevap 1:

Güncellemelerde Snapchat oldukça büyük bir değişiklik yapıyor, "Yakınlara Ekle" adlı yeni Özellik ekledi bu özellik, hep birlikte takılırken bir grup arkadaş eklemenin hızlı bir yoludur. Herkes Yakındakileri Ekle'yi açarsa, ekranda arkadaşlarınızın bir listesi görünecektir. Eklemek için dokunmanız yeterlidir.

Bunun dışında, bir Snap veya Hikayeyi görüntülemek için ekrana basılı tutmak yerine, yalnızca Dokun veya Görüntüle'yi görüntülemeyi çok daha kolay hale getirir. Bu, birkaç yüz saniyelik bir Hikayeyi izlerken artık başparmakların yorulmaması anlamına gelir.

Snapcodes ayrıca ciddi bir yükseltme aldı :) Snapcode'unuzun ortasına bir selfie ekleyebilirsiniz, böylece arkadaşlarınızın Snapchat'a eklediğinizde sizi tanımasını kolaylaştırabilirsiniz. Başka bir uygulamada Snapcode görürseniz ekran görüntüsü almanız yeterlidir. Arkadaş Ekle aracılığıyla ekran görüntüsü alınmış Snapcodes ekleyebilirsiniz.

Snapchat, kullanıcı güvenliğini artırmak için Snapchat'ın genel güvenliğini artırmak için iki faktörlü kimlik doğrulaması da yaptı. Bir kez etkinleştirdiğinizde, kötü adamlar hesabınıza girmeye çalışırlarsa çok daha zor anlar yaşayacaktır.

Yakındaki Snapchat Nasıl Eklenir?

Etrafımda Ekle, bir grup yeni arkadaşla tanıştığınızda ve onları Snapchat'a eklemek istediğinizde mükemmeldir. Birbirini bulmak için herkesin aynı anda Yakındaki Ekle'yi açmasını sağlayın. Bir dakika sonra hiçbir sonuç görünmezse, tekrar aramak için dokunmanız yeterlidir.

Etrafı Ekle'yi kullanmak için şu adımları izleyin:

1. Kamera ekranınızın üst kısmındaki hayalet simgesine dokunun.

2. 'Arkadaş Ekle'ye dokunun.

3. Snapchat'in yakındaki Snapchat kullanıcılarını bulmak için konumunuzu kullanmasına izin vermek için 'Yakın Ekle'ye dokunun ve' Tamam'ı seçin.

4. Bir arkadaşınızdan telefonunda Yakındaki Ekle'yi açmasını isteyin.

5. Arkadaşlarınızı eklemek için kullanıcı adının yanındaki '+' işaretine dokunun! Bir arkadaşınız sizi eklerse, size haber vereceğiz!


cevap 2:

Etrafı Ekle'yi kullanmak için şu adımları izleyin:

  1. 'Arkadaş Ekle'ye dokunun.
  2. Snapchat'in yakındaki Snapchat kullanıcılarını bulmak için konumunuzu kullanmasına izin vermek için 'Yakınındakileri Ekle'ye dokunun ve' Tamam'ı seçin.
  3. Bir arkadaşınızdan telefonunda Yakındaki Ekle'yi açmasını isteyin.
  4. Eklemek için arkadaşınızın kullanıcı adının yanındaki '+' işaretine dokunun! Bir arkadaşınız sizi eklerse, size haber vereceğiz!