gözlem için müzik nasıl eklenir


cevap 1:

Videoları düzenleyin ve film müzikleri ekleyin

Bitirdikten sonra

video kliplerinizi kaydetme

YouTube Video Kayıt'ta,

Düzenle ve yükle simgesi

sağ üst köşede. Veya Video Yöneticisi simgesine dokunabilirsiniz

tüm videoları görmek için.

Klipleri ve videoları kırpın

Tutamaçları sürükleyerek kliplerinizin başlangıç ​​ve bitiş noktalarını değiştirin. Çoklu klip video oluşturuyorsanız, kırpmak için ekranın altındaki klibin küçük resmine dokunun.

Klipleri yeniden sıralayın, kaldırın ve ekleyin

  • Klipleri yeniden sıralayın: Düzenleme ekranına girdikten sonra, video kliplerinizi basılı tutarak yeniden sıralayın. Yeniden düzenlemek için kliplerinizi sürükleyip bırakın.
  • Klipleri kaldırın: Kaldırmak istediğiniz klibe, ardından ekranın üst kısmındaki klibi kaldır'a dokunun. Bu, klibi video projenizden kaldıracak, ancak orijinal kaydı silmeyecektir.
  • Klip ekleyin: Yeni bir klip kaydetmek veya mevcut bir klibi eklemek için ekranın altındaki + simgesine dokunun.

Müzik ekleyin

Düzenleme ekranının üst kısmındaki Müzik ekle'ye dokunarak videonuza arka plan müziği ekleyin.

  • Cihazdan Müzik Seçin: iOS cihazınızda depolanan bir müzik parçasını yükleyin. YouTube videolarınızda müzik kullanma hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • YouTube Film Müziği: Ücretsiz olarak sunulan mevcut bir parça listesinden bir şarkı seçin.

Müzik ekledikten sonra, düzenleme ekranının üst kısmındaki Müzik başlığına dokunarak sesi değiştirin. Müzik parçasının mix düzeyini değiştirmek için ses kaydırıcısını kullanın. Müzik sesi tamamen sağa kaydırıldığında, müzik kaydedilen sesin yerini tamamen alacaktır.

Başlık, açıklama, etiketler ve diğer meta veriler

Yükleme ekranında videonuz için bir başlık ekleyebilirsiniz (videonuzu yüklemek için düzenleme sayfasının üst kısmındaki sağ oka dokunun). Videonuzu yükledikten sonra yalnızca açıklama, etiketler ve diğer meta verileri ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Video Yöneticisi'ne gidin, ardından düzenlemek istediğiniz videoya dokunun.

Video geliştirmeleri ekleyin

Yükleme ekranındaki… simgesine dokunarak videolarınıza geliştirmeler ekleyin.

  • Renk düzeltme - Renk düzeltme, videonuzun renklerini güçlendirir.
  • Sabitleme - Sabitleme, videonuzun titremesini azaltır.

Göre

Videoları düzenleyin ve film müziği ekleyin

cevap 2:

YouTube'un kendi kitaplığından müzik ekleyebilirsiniz. Tüm olası müzik türlerini telifsiz müzikle listelemede oldukça iyi bir iş çıkardılar. Bunun anlamı, videolarınızı yükleyebilir ve ardından videoya uygun müziği seçebilir, ardından bunu videoya bir kaplama olarak ekleyebilirsiniz. Burada telif hakkı ihlali yok. Tek sorun, tüm müziklerin harika olmaması, daha çok dolgu ve arka plan müziği gibi olmaları ve videonuzun havasına uygun olanı seçmek için kitaplıklarından çok sayıda müzik dinlemeniz gerekecek. Bulduğum bir başka sorun da bazen müziğin zamanlamasının videolarla uyuşmaması. Örneğin, video 10 dakika uzunluğunda ama müzik sadece 6 dakika olabilir. O zaman müziğin içine girmeli ya da 6 dakikada onu susturmalısınız. Uzun videolar için aynı şey. Uzun videolar için uzun müzik bulmak biraz zordur. Yine de düzgün bir çalışma var -

http://news.manikarthik.com/long-music-videos/technology/how-to/

. (Sorumluluk Reddi - Bu blog makalesini yazdım.) Umarım yararlı bulursunuz.


cevap 3:

Videolar 2 bölümden oluşur: "görsel" parça ve ses parçası.

Bu parçalardan birini düzenlemek için bir video düzenleyiciye ihtiyacınız var. Temel düzenleme için yeterince iyi olması gereken, bazıları Mac'te iMovie veya Windows için Windows Movie Maker gibi ücretsiz pek çok video düzenleme yazılımı vardır, ancak daha karmaşık düzenleme yapmak istiyorsanız, bir tane satın almanız gerekebilir. Final Cut Pro (Mac için) veya Adobe Premiere Pro (hem Mac hem de PC için).

Yalnızca bir veya birkaç müzik parçası eklemeniz gerekiyorsa, entegre video düzenleyiciyi YouTube'da kullanabilirsiniz, ücretsizdir ve videoyu önceden yüklediyseniz yeniden yüklemeniz gerekmez, ancak düzenlemeler doğrudan yayınlanan videonuza uygulanır.


cevap 4:

Yalnızca iki seçenek vardır:

  1. Windows Movie Maker, Final Cut Pro, Adobe Premiere, Sony Vegas, vb. gibi bir video düzenleme paketi aracılığıyla seçtiğiniz bir şarkıyı video üzerine eklersiniz.
  2. Youtube'a bir video yüklersiniz ve şarkılarından birini Youtube Ses Kitaplığı'ndan videonuza eklersiniz. Telif ücretsizdir ve kütüphane çok geniştir. Eminim beğeninize göre bir şeyler bulacaksınız.

ps Herhangi bir şey net değilse, sonraki soruları memnuniyetle cevaplarım.

İyi günler.


cevap 5:

Yalnızca OBS Studio'nuzu kullanarak videolarınıza kolayca müzik ekleyebilirsiniz.

YouTube videolarınıza nasıl müzik ekleyeceğiniz konusunda adım adım eğitim istiyorsanız, lütfen aşağıda verilen videoyu izleyin.

Merhaba arkadaşlar! Bu videoda, gözlem stüdyosunda videoya doğru ücretsiz müziği nasıl ekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu dönüşümü OBS Yazılımının, yani Açık Yayın Yazılımının Yardımıyla yapmak sadece 10 saniye sürer.

Bu Basit ve Kolay Öğreticide, size burada, videoya doğru ücretsiz müziği nasıl ekleyebileceğinizi gösteriyorum. Bu basit bir prosedürdür.

Bu videonun keyfini çıkarın Arkadaşlar ......!


cevap 6:

youtube'a yüklenecek bir videoya nasıl müzik ekleneceğini bilmek istediğinizi tahmin ediyorum. Bir video düzenleyici kullanabilirsiniz, Windows movie maker gibi basit bir tane bile yapabilir. Video düzenleyicinizi açtığınızda, nasıl müzik ekleyeceğinizi bilmek oldukça kolay olacaktır. Değilse, video düzenleyiciniz hakkında Google'da dolaşabilir veya youtube veya wikihow'da eğitimler bulabilirsiniz.


cevap 7:

YouTube'a herhangi bir videoyu koyduğunuz gibi. Ancak videonuzu oluşturup yüklemeden önce, kullandığınız müziğin tamamen kendi eseriniz olduğundan emin olmalısınız.

Sizin eseriniz değilse, onu bir videoya yerleştirmenize ve dünya çapında yayın için sunmanıza izin veren bir lisansınız olduğundan emin olun.


cevap 8:

Bir video düzenleme yazılımı kullanıyorum, ses parçasına tıklıyorum ve müziğimi ekliyorum.

Tbh, ben farklı yazılımlar kullanıyorum, basit yol benim gibi yapmaktır, eğer bir android telefon kullanıyorsanız:

Ssmartphone için iyi bir video düzenleme yazılımı olan cyberlink powerdirector kullanıyorum ve ücretsiz müzik indirmek için "ücretsiz müzik arşivi" .org'a gidiyorum.


cevap 9:

Bu video eğitimi, YouTube Düzenleyici'yi kullanarak YouTube videolarınıza nasıl müzik ekleyeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

YouTube Videolarınıza Nasıl Müzik Ekleyebilirsiniz?