snapchat'e birden fazla fotoğraf nasıl eklenir


cevap 1:

Galerinizden hikayenize bir fotoğraf yüklemek istiyorsanız:

 1. Snapchat'inizi açın. Elbette bu ilk (ve en kolay) adımdır.
 2. Ekranın alt orta kısmındaki küçük düğmeye tıklayın. Altta birkaç sekme göreceksiniz. Solda, bir düşünce balonu gibi görünen küçük bir logo / düğme var. Bu, çıtçıtlarınızın devreye girdiği yerdir. Solda iki katı kutuya benzeyen bir düğme vardır; hikayelerin ve diğer içeriklerin düzenlendiği yer burasıdır. Ekranın orta alt kısmında büyük yuvarlak düğme (fotoğraf çekmek için kullanılır) ve daha küçük bir düğme bulunur; bu iki küçük dikdörtgene benziyor, beyaz kenarlıklarla net. Bunu tıklayın.
 3. Galerinizde Film Rulosu'nu seçin. Bu düğmeye tıklamak Anılar'ı açacaktır. Anılar içinde Tümü (Snapchat'a kaydettiğiniz her şey), Hikayeler ve Film Rulosu var. Film Rulosu, telefonunuzdaki fotoğrafların depolandığı yerdir.
 4. Hikayenizle paylaşmak istediğiniz fotoğrafı tıklayın.
 5. Fotoğraf açıldığında, ekranın sağ alt tarafındaki mavi oku tıklayın. Bu sizi hikayenizle veya belirli kişilerle paylaşmanıza izin verecek bir seçeneğe götürecektir.
 6. FOTOĞRAFI GÖNDERMEDEN ÖNCE DÜZENLEMEK İSTİYORSANIZ… fotoğrafın sağ üst köşesindeki 3 dikey noktayı tıklayın. Bu size fotoğrafı dışa aktarma, silme, düzenleme veya gönderme seçeneği sunar. Düzenlemek için "Düzenle" yi tıklayın. Daha sonra hikayenize göndermeye devam edebilirsiniz.

cevap 2:

Dolayısıyla aşağıdaki cevaplar tamam ama hiçbiri bunu yapmak için çok etkili bir yöntem hissetmiyor. Anton'un cevabı, uygulamadaki en son güncellemeyle kullanımdan kaldırıldı.

Başlıca nedenlerden biri yapamayacak olmanızdır. Snapchat galeriden yükleme yapmak için tasarlanmamıştır, ancak arada bir isteyebilirsiniz çünkü bir an vardı ve kameranızı açtınız, snapchat değil. snapchat'in buna izin vermemesinin nedeni, uygulamasını bir kamera uygulaması olarak da kullanmanızı istemesidir, ancak bu konunun ötesinde.

Bu soruyu sorduğunuzdan beri, yapamayacağınızı zaten biliyorsunuz. Düşünebildiğim en etkili yol şudur ...

Şimdi bunun bunu yapmanın en etkili yolu olmadığını biliyorum. ama iyi telefon fotoğrafçılığıyla ve bence gayet iyi yapabilirsin

Fotoğrafı bilgisayarınızda açın.

google fotoğrafları

android veya elma kullanıyorsanız

fotoğraflar uygulaması

(fotoğrafların daha az zaman almasını sağlamak için bulutu kullanmanız yardımcı olur)

Şimdi ekranınızın parlaklığını TAMAMEN YUKARI çevirin

Bu, internette bulduğunuz belirli bir fotoğrafı indiremiyorsanız ve onu snapchat hikayenize eklemek istiyorsanız da işe yarar.

işte nasıl ekran görüntüsü alıyorsun

Veya bu bir MAC kullanıyorsanız

Şimdi, çok fazla fotoğraf çekerseniz, iyi bir telefon kameranız var mı, ayrıca dizüstü bilgisayarınıza düşen ışık miktarını artıran ekrana bitişik beyaz bir lamba kullanmanız da yardımcı olur.

Işığın doğrudan dizüstü bilgisayarın üzerine düşmediğinden emin olun

İşte annemin telefondan yaptığı bir tablonun üzerine tıkladığım resim ve bunun altında ekran üzerinden snapchat için tıkladığım resim.

Bir resim olduğundan, ekrandaki bir resme tıkladığınızda renklerin ne kadar etkilendiğini gerçekten görebilirsiniz. Ancak doğru yapılırsa Snapchat için yeterince iyi olduğunu düşünüyorum

Not: her iki fotoğraf da bir

Bir Artı 2

cevap 3:

SORUN: Galeri Resmi Snapstory'ye nasıl yüklenir?

Snapchat, en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biridir, Snapchat, kullanıcıların fotoğraf çekebileceği, video kaydedebileceği, metin ve çizim ekleyebileceği ve bunları kontrollü bir alıcı listesine gönderebileceği bir fotoğraflı mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcı ayrıca, kullanıcının listesindeki her kişinin onu görüntülemesine izin veren bir Snapchat hikayesi olarak bir an tutabilir. Ancak bir Snap hikayesi yapmak için o anda bir resme tıklayıp paylaşmak gerekir, Galerinizden bir anlık hikayeye bir resim paylaşamazsınız. Şebekenin olmadığı veya sinyalinizin zayıf olduğu bir yeri düşünün, özellikle Hindistan'da, kapsama alanı olmayan yerleri sık sık ziyaret ederiz. Peki bu durumla nasıl başa çıkılır? Elbette kişisel sohbette (son güncelleme sayesinde) bir kişiye galeri resimleri gönderebilirsiniz, ancak bunu Snapstory'de göndermek kesinlikle imkansızdır.

Sorunu fark ettikten sonra, yukarıdaki sorunu çözmek için bir uygulama olup olmadığını kontrol etmek için Google PlayStore'u keşfetmeye başladım ve bu sorunu çözmüş olan milyonlarca PlayStore uygulamasında gizlenmiş Media to Snaps adlı uygulamanın zaten var olmasına şaşmamalı. . Bu uygulama tüm cihazlar için tam olarak kararlı değildir, bu nedenle uygulama yalnızca 2,9 olarak derecelendirilmiştir. Ancak Media'yı snap için denediğimde kesinlikle iyi çalıştı. Prosedür biraz zor olsa da prosedürü anladıktan sonra basittir. Aşağıda, Snapleri çekmek için Medyayı kullanmak için bilmeniz gereken adımlardan bahsetmiştim. Prosedürü okumak istemiyorsanız, aynı videoyu izlemek için doğrudan aşağı kaydırın. Adım-1: Galerinizden, anlık hikayenizde paylaşmak istediğiniz Görüntüyü seçin.

Adım-2: Gerekirse herhangi bir başlık yazın, resmi de döndürebilirsiniz. Başlığınız ve düzenlemeniz tamamlandıktan sonra Bitti'yi seçin. [Bu uygulamadan paylaşıyorsanız resimlerin üzerine hiçbir şey çizemezsiniz]

Adım-3: Sonraki adıma geçmeden önce Wi-Fi veya / ve 3G / 4G bağlantılarını devre dışı bırakın. [Doğrudan Uçak moduna geçmek daha iyidir]

Adım-4: Rastgele bir Snapchat alın ve aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi anlık hikayeye ekleyin. Tıkladığınız resmi gösterecek, ancak endişelenmeyin, sonunda değiştirilecektir. Adım-5: Tekrar oturtmak için Ortama gidin ve gösterildiği gibi değiştir düğmesine basın

Adım-6: Snap'in değiştirildiğine dair bir mesaj alacaksınız. Ardından ayara tekrar gidin ve 3. adımda devre dışı bıraktığınız İnternet bağlantısını etkinleştirin ve ardından Snapchat'inizi yeniden gönderin.

Bu, galerinizden Snapchat'a bir görüntünün nasıl paylaşılacağına dair eksiksiz bir prosedürdür. Yeni başlayanlar için zor görünüyor, ancak gerçekten çabalara değer. Bu uygulama ile herhangi bir endişe duymadan kolayca zihninizi dinlendirebilirsiniz Eğer bir görseli nasıl paylaşacağınız konusunda hala kafanız karışıksa, lütfen aşağıdaki videoyu izleyin.


cevap 4:

Snapchat, gerçek zamanlı bir fotoğraf paylaşım uygulaması ve zamanlı bir uygulama.

Hikayenizde yalnızca anlık sohbet kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza izin verecektir. Snapchat sohbetinde, galerinizden yalnızca arkadaşlarınıza anlık mesaj olarak fotoğraf gönderebilirsiniz.

Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

Sohbet'te Cihaz Kitaplığınızdan Fotoğraf Gönderme Sohbette, cihazınızdan arkadaşınıza kaydedilmiş bir görüntü gönderebilirsiniz. İOS için öncelikle cihazınızın Gizlilik ayarlarında Snapchat'in fotoğraflarınıza erişebildiğinden emin olun: Ayarlar> Yönet> İzinler> İzinleri Düzenle'ye gidin> Sohbet'te Snapchat için Fotoğraflar için 'Açık' ayarını değiştirin, sağdaki sarı düğmeye dokunun. metin kutusu.
Kamera görünümünde, kamera ekranının sağ alt köşesindeki kare simgesine dokunun.
Bu sizi cihazınızın fotoğraf kitaplığına götürecektir. Fotoğrafınızı seçtikten sonra, fotoğrafa bir başlık veya doodle ekleyebilir ve onu Sohbet ettiğiniz arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Fotoğraf Kitaplığınızdaki Fotoğrafları iOS 8 ile Paylaşma iOS 8, doğrudan cihazınızın fotoğraf kitaplığından Sohbet'te arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşmanıza olanak tanır. Önce, fotoğraf kitaplığınızdan bir fotoğraf seçin ve sol alttaki 'Paylaş' düğmesine dokunun
Ardından, '... Daha Fazla' düğmesine dokunun
Snapchat için "Açık" a geçin
Snapchat simgesine dokunun
Bu sizi fotoğrafa başlık veya doodle ekleyebileceğiniz Snapchat'e götürür. Devam etmek için sağ alttaki ok düğmesine dokunun
Fotoğrafı 'Gönder ...' ekranında hangi arkadaşlarınıza göndermek istediğinizi seçin
Resim, arkadaşlarınıza bir Sohbet mesajı olarak gönderilecek
Sohbetlerdeki resimler ve metinler, kaydetmek için dokunmadığınız sürece her iki Snapchat kullanıcı da onları görüntüledikten ve Sohbetten çıktıktan sonra kaybolur.
Kaynak: Snapchat Desteği

cevap 5:

İOS'ta galeriden bir fotoğraf çekin ...

Öncelikle, iPhone'unuzun snapchat uygulaması tarafından kullanılabilecek bir fotoğraf galerisini kullanmak için izin vermelisiniz, işte bunu şu şekilde yapabilirsiniz: "Ayarlar" a gidin, "Gizlilik" e ve ardından "Fotoğraflar" a dokunun ve "açık" olarak değiştirin Snapchat için.

Ancak android üzerinde çalışıyorsanız, bunu yapmanıza gerek yoktur, kaydedilen görüntünüzü yüklemeye başlamak için kamera ekranının sağ altındaki gri küçük kutuya dokunun. Galeriyi açacak, yüklemek istediğiniz resmi seçecek, başlık eklemeyi, çizmeyi veya coğrafi filtreler eklemeyi unutmayın.

Resim galerisine göz atarken de doğrudan paylaşabilir veya çekebilirsiniz, ancak bu seçenek yalnızca iOS 8'de çalışıyorsanız kullanılabilir. Paylaşmak istediğiniz resmi seçin ve ardından paylaş düğmesine dokunun.

kaynak:

http://snapchat.com

Birkaç sosyal medya uygulaması var, ancak anlık sohbeti bulmak için üç noktalı (…) "daha fazla" simgesine dokunmanız gerekir. Daha önce seçtiğiniz resmi halihazırda almış olan enstantane sohbeti çekmek için snapchat simgesini seçin, çizim ekleyerek veya istediğiniz başka bir şeyle sanatçı olun. Bir sonraki adım, her zaman olduğu gibi bir fotoğraf çekmek gibidir, göndermek istediğiniz arkadaşınızı seçin ve zamanlayıcıyı ayarlayın.

Galerinizden resimleri Android'de snapchat hikayenize yükleyebilirsiniz. 3 kaynak biliyorum

1. Swiftpic 2. Snapchat için Fotoğraf Tasarrufu (mor uygulama) 3. Snap up


cevap 6:

Düzenleme 1: iPhone veya android telefon galerisinden bir fotoğrafın nasıl çekileceği için önerilen başka bir seçenek.

Öncelikle, iPhone'unuzun snapchat uygulaması tarafından kullanılabilecek bir fotoğraf galerisini kullanmak için izin vermelisiniz, işte bunu şu şekilde yapabilirsiniz: "Ayarlar" a gidin, "Gizlilik" e ve ardından "Fotoğraflar" a dokunun ve "açık" olarak değiştirin Snapchat için.
Ancak android üzerinde çalışıyorsanız, bunu yapmanıza gerek yoktur, kaydedilen görüntünüzü yüklemeye başlamak için kamera ekranının sağ altındaki gri küçük kutuya dokunun. Galeriyi açacak, yüklemek istediğiniz resmi seçecek, başlık eklemeyi, çizmeyi veya coğrafi filtreler eklemeyi unutmayın.
Resim galerisine göz atarken de doğrudan paylaşabilir veya çekebilirsiniz, ancak bu seçenek yalnızca iOS 8'de çalışıyorsanız kullanılabilir. Paylaşmak istediğiniz resmi seçin ve ardından paylaş düğmesine dokunun.
Düzenleme 2: Başka bir çözüm bulundu: App Store'da Yükle ve Yuvarla (Kamera resmi ve Snapchat için kaydetme)
Hiç kimse doğrudan bir galeriden snapchat için resim yükleyemez ve üçüncü taraf bir uygulama kullanmaları gerekir. Yollardan biri, "paylaşılacak medya" adlı bir uygulama kullanmaktır
Bu uygulama, kullanıcıların Galeri'den Hikayem'e resim / video yüklemelerine veya Galeri'den anlık görüntüler göndermelerine olanak tanır. Galeriden snapchat'e resim yüklemek için adım adım prosedür aşağıda verilmiştir.
Adım-1: Paylaşılacak Ortamı Açın ve Başlat'a tıklayın
Adım 2: Medyanızı Seçin'e dokunun ve yüklemek istediğiniz bir resim veya videoyu seçin.
Adım-3: Ayrıca ekrana dokunarak metni seçilen ortama ekleyebilirsiniz. Resmi düzenlemeniz bittiğinde Bitti'ye dokunun.
Adım-4: Şimdi Wifi ve Veri Bağlantınızı Devre Dışı Bırakın (Uçak modunu da açabilirsiniz)
Adım 5: Bitti'ye dokunun, sizden 1. seçeneği veya 2. seçeneği seçmenizi isteyen bir pencere açılır. 1. Seçeneği seçin
Adım 6: Seçenek 1'i seçmek SnapChat'i açacaktır. Rastgele bir resim çekin, gönder seçeneğine dokunun ve resmi paylaşmak istediğiniz kişileri seçin veya Hikayem öğesini seçin. Endişelenmeyin, bu resim onlarla paylaşılmayacak veya Hikayem'e yüklenmeyecek.
Adım-7: Şimdi Uygulamayı Paylaşmak İçin Medyaya geri dönün ve Değiştir'e tıklayın.
Adım-8: WiFi / Veri bağlantınızı açın ve Tamam'a dokunun.
Adım-9: SnapChat'inize geri dönün ve seçili görüntünüzü anlık olarak göndermek için başarısız olan görüntülere dokunun.
Adım 10: İşte bu! Bitti! Şimdi seçtiğiniz resim yüklenecek.

Kaynak krediler: Aditya Chowdhary


cevap 7:

SORUN: Galeri Resmi Snapstory'ye nasıl yüklenir?

Snapchat, en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biridir, Snapchat, kullanıcıların fotoğraf çekebileceği, video kaydedebileceği, metin ve çizim ekleyebileceği ve bunları kontrollü bir alıcı listesine gönderebileceği bir fotoğraflı mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcı ayrıca, kullanıcının listesindeki her kişinin onu görüntülemesine izin veren bir Snapchat hikayesi olarak bir an tutabilir. Ancak bir Snap hikayesi yapmak için o anda bir resme tıklayıp paylaşmak gerekir, Galerinizden bir anlık hikayeye bir resim paylaşamazsınız. Şebekenin olmadığı veya sinyalinizin zayıf olduğu bir yeri düşünün, özellikle Hindistan'da, kapsama alanı olmayan yerleri sık sık ziyaret ederiz. Peki bu durumla nasıl başa çıkılır? Elbette kişisel sohbette (son güncelleme sayesinde) bir kişiye galeri resimleri gönderebilirsiniz, ancak bunu Snapstory'de göndermek kesinlikle imkansızdır.

ÇÖZÜM:

Sorunu fark ettikten sonra, yukarıdaki sorunu çözmek için bir uygulama olup olmadığını kontrol etmek için Google PlayStore'u keşfetmeye başladım ve bu sorunu çözmüş olan milyonlarca PlayStore uygulamasında gizlenmiş Media to Snaps adlı uygulamanın zaten var olmasına şaşmamalı. . Bu uygulama tüm cihazlar için tam olarak kararlı değildir, bu nedenle uygulama yalnızca 2,9 olarak derecelendirilmiştir. Ancak Media'yı snap için denediğimde kesinlikle iyi çalıştı. Prosedür biraz zor olsa da prosedürü anladıktan sonra basittir. Aşağıda, Snapleri çekmek için Medyayı kullanmak için bilmeniz gereken adımlardan bahsetmiştim.

Prosedürü okumak istemiyorsanız, aynı videoyu izlemek için doğrudan aşağı kaydırın.

Adım-1: Galerinizden, anlık hikayenizde paylaşmak istediğiniz Görüntüyü seçin.

Adım-2: Gerekirse herhangi bir başlık yazın, resmi de döndürebilirsiniz. Başlığınız ve düzenlemeniz tamamlandıktan sonra Bitti'yi seçin. [Bu uygulamadan paylaşıyorsanız resimlerin üzerine hiçbir şey çizemezsiniz]

Adım-3: Sonraki adıma geçmeden önce Wi-Fi veya / ve 3G / 4G bağlantılarını devre dışı bırakın. [Doğrudan Uçak moduna geçmek daha iyidir]

Adım-4: Rastgele bir Snapchat alın ve aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi anlık hikayeye ekleyin. Tıkladığınız resmi gösterecek, ancak endişelenmeyin, sonunda değiştirilecektir.

Adım-5: Tekrar oturtmak için Ortama gidin ve gösterildiği gibi değiştir düğmesine basın

Adım-6: Snap'in değiştirildiğine dair bir mesaj alacaksınız. Ardından ayara tekrar gidin ve 3. adımda devre dışı bıraktığınız İnternet bağlantısını etkinleştirin ve ardından Snapchat'inizi yeniden gönderin.

Bu, galerinizden Snapchat'a bir görüntünün nasıl paylaşılacağına dair eksiksiz bir prosedürdür. Yeni başlayanlar için zor görünüyor, ancak gerçekten çabalara değer. Bu uygulama ile hiç endişelenmeden zihninizi rahatlıkla dinlendirebilirsiniz.


cevap 8:

İki seçeneğimiz var:

1-

SORUN: Galeri Resmi Snapstory'ye nasıl yüklenir?

Snapchat, en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biridir, Snapchat, kullanıcıların fotoğraf çekebileceği, video kaydedebileceği, metin ve çizim ekleyebileceği ve bunları kontrollü bir alıcı listesine gönderebileceği bir fotoğraflı mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcı ayrıca, kullanıcının listesindeki her kişinin onu görüntülemesine izin veren bir Snapchat hikayesi olarak bir an tutabilir. Ancak bir Snap hikayesi yapmak için o anda bir resme tıklayıp paylaşmak gerekir, Galerinizden bir anlık hikayeye bir resim paylaşamazsınız. Şebekenin olmadığı veya sinyalinizin zayıf olduğu bir yeri düşünün, özellikle Hindistan'da, kapsama alanı olmayan yerleri sık sık ziyaret ederiz. Peki bu durumla nasıl başa çıkılır? Elbette kişisel sohbette (son güncelleme sayesinde) bir kişiye galeri resimleri gönderebilirsiniz, ancak bunu Snapstory'de göndermek kesinlikle imkansızdır.

ÇÖZÜM:

Sorunu fark ettikten sonra, yukarıdaki sorunu çözmek için bir uygulama olup olmadığını kontrol etmek için Google PlayStore'u keşfetmeye başladım ve bu sorunu çözmüş olan milyonlarca PlayStore uygulamasında zaten Media to Snaps adlı bir uygulamanın gizlendiğine şaşmamalı. . Bu uygulama tüm cihazlar için tam olarak kararlı değildir, bu nedenle uygulama yalnızca 2,9 olarak derecelendirilmiştir. Ancak Media'yı snap için denediğimde kesinlikle iyi çalıştı. Prosedür biraz zor olsa da prosedürü anladıktan sonra basittir. Aşağıda, Snapleri çekmek için Medyayı kullanmak için bilmeniz gereken adımlardan bahsetmiştim.

Prosedürü okumak istemiyorsanız, aynı videoyu izlemek için doğrudan aşağı kaydırın.

Adım-1: Galerinizden, anlık hikayenizde paylaşmak istediğiniz Görüntüyü seçin.

Adım-2: Gerekirse herhangi bir başlık yazın, resmi de döndürebilirsiniz. Başlığınız ve düzenlemeniz tamamlandıktan sonra Bitti'yi seçin. [Bu uygulamadan paylaşıyorsanız resimlerin üzerine hiçbir şey çizemezsiniz]

Adım-3: Sonraki adıma geçmeden önce Wi-Fi veya / ve 3G / 4G bağlantılarını devre dışı bırakın. [Doğrudan Uçak moduna geçmek daha iyidir]

Adım-4: Rastgele bir Snapchat alın ve aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi anlık hikayeye ekleyin. Tıkladığınız resmi gösterecek, ancak endişelenmeyin, sonunda değiştirilecektir.

Adım-5: Tekrar oturtmak için Ortama gidin ve gösterildiği gibi değiştir düğmesine basın

Adım-6: Snap'in değiştirildiğine dair bir mesaj alacaksınız. Ardından ayara tekrar gidin ve 3. adımda devre dışı bıraktığınız İnternet bağlantısını etkinleştirin ve ardından Snapchat'inizi yeniden gönderin.

Bu, galerinizden Snapchat'a bir görüntünün nasıl paylaşılacağına dair eksiksiz bir prosedürdür. Yeni başlayanlar için zor görünüyor, ancak gerçekten çabalara değer.

2-Galeri'den Snapchat'e

Gallery to Snapchat, bir dizi kullanışlı özelliğe sahip Snapchat için tamamlayıcı bir uygulamadır; en popüler özellik, telefonunuzun galerisinden / kamera rulosundan Snapchat Story ve arkadaşlarınıza resim ve video gönderme yeteneğidir.

Ayrıca, her seferinde ekran görüntüsü almak zorunda kalmadan enstantaneleri cihazınıza otomatik olarak kaydetme seçeneğine de sahiptir. Gallery to Snapchat ayrıca daha güzel metinler için yüzlerce ifade ve farklı yazı tipleriyle birlikte gelir. Hepsinden iyisi, telefonunuzun kilidinin açılmasını veya rootlanmasını gerektirmez. Aşağıdan hem Android hem de iOS için uygulamayı indirebilir ve herhangi bir karışıklığı önlemek için talimatları ve SSS bölümünü okuduğunuzdan emin olun.

İndir

Talimatlar

Kamera rulonuzdan veya galerinizden Snapchat'e bir fotoğraf veya video göndermek için:

 • Snapchat'a Galeri'yi cihazınıza yükleyin ve oturum açın.
 • Uygulamayı açın ve uygulamanın sağ üst köşesindeki dosya simgesine dokunun (aşağıdaki resim).
 • Göndermek istediğiniz resmi veya videoyu seçebileceğiniz yeni bir arayüz açılacaktır.
 • Bir resim veya video seçin ve kullanmak istediğiniz herhangi bir metin, duygu vb. Ekleyin.
 • Düzenlemeyi bitirdiğinizde ekranın sağ alt tarafındaki ok simgesine tıklayın (aşağıdaki resim).
 • Gallery to Snapchat daha sonra size fotoğrafı / videoyu nereye göndermek istediğinizi (arkadaşlarınız, hikayeniz vb.)
 • Göndermek istediğiniz yeri onaylayın, 'gönder' düğmesine dokunun ve bitirdiniz!

Otomatik Yapış Kaydetmeyi açmak için:

Adım 1: Ana menüden 'Ayarlar' seçeneğini seçin.

Adım 2: Ayarlar ekranının altındaki 'Gelişmiş Seçenekler' bağlantısına dokunun.

Adım 3: 'Otomatik Yapış Kaydetme' seçeneğine gidin ve yanındaki kutuyu işaretleyin.

Adım 4: Ayarlarınızı kaydetmek için kaydet düğmesine dokunun, hepsi bu. Görüntülediğiniz herhangi bir fotoğraf otomatik olarak film rulonuza veya galerinize kaydedilir.


cevap 9:

İO'lar için:

Hala iO'lar için Kamera rulosundan Snapchat Hikayesini Yüklemenin bir yolunu bulamıyorum. Ancak hikaye oluşturmak istediğiniz anda net bağlantınız yoksa ve bu soruyu sormanızın nedeni buysa, bir dahaki sefere snapchat'ten fotoğraf çekin ve İnternetiniz olmasa da Hikayeye yükleyin. . İnternete bağlandığınız anda, otomatik olarak Hikaye olarak yayınlanır. Bu şu an için sadece şık bir çözüm, eski Kamera rulosu resimlerinizden bazılarını yüklemek isterseniz, sadece Pangu veya TaiG'nin Jailbreak getirmesini bekleyin (24 Haziran'da Jailbreak daha azız). Jailbreak, bu özelliği Snapchat'e eklemenin tek yoludur.

Android için

Casper adında küçük bir uygulama var, en iyi şey, Android'inizi köklendirmenize gerek kalmaması ve açıkça Snapchat uygulamasının kendisinden daha fazla özellik içermesidir.

Adım 1: Google aramaya gidin ve Casper apk'sına bakın, bu küçük apk'yi kolayca alacaksınız.

2. Adım: apk dosyasını yükleyin. Şimdiye kadar herhangi bir apk'yi hiç bir yerden yüklemediyseniz, sadece Ayarlar -> Güvenlik ve Bilinmeyen Kaynakları Kontrol Et'e gidin. Şimdi kurulum sürecini başlatın.

3. Adım: Snapchat'i başlatın ve hesabınızdan çıkış yapın.

Adım 4: Casper'ı başlatın ve Snapchat ID'nizden oturum açın.

Adım 5: Galeri simgesine dokunun ve Fotoğraf veya Video'yu seçin.

Adım 6: Fotoğraf veya Videoyu seçtikten sonra abc'ye dokunun ve başlığı ekleyin (isteğe bağlı). Şimdi Gönder düğmesine basın.

7. Adım: Sonunda Hikayem'i kontrol edin ve bitirdiniz. :)

Kaynak

:

Galeri'den Snapchat Hikayesi Nasıl Yüklenir - Gizmostorm

cevap 10:

Galerinizden kaydedilen resimleri başka bir kişiye sadece başka bir ad üzerinde sağa kaydırarak göndermek için, ancak bunları hikayenize yükleme imkanı yoktur. Apple Store veya Google Play'deki özel uygulamaları kullanarak

Swift Pic, Fotoğraf Koruyucu veya Snap Up

, yapabilirsin

görüntülerinizi Snapchat'a yükleyin

.

Snapchat hikayenize kamera rulonuzdan bir resim koymak için Fotoğraflar uygulamasını açın ve paylaşmak istediğiniz fotoğrafı bulun. Fotoğrafa ve ardından ekranın altındaki Paylaş simgesine dokunun. Simge satırında sağa kaydırın ve Diğer üzerine dokunun. Snapchat'ı Açın ve isterseniz, listede daha yukarı taşıyın.

Not: Snapchat'ta kamera rulonuzdan bir resim göndermek istiyorsanız, Film Rulonuzdan bir resim seçin ve ekranınızın sol alt kısmındaki "Paylaş" düğmesini tıklayın. Simgeleri kaydırın ve "Diğer" noktalarına dokunun. Snapchat'i seçin. Bu, uygulamayı yükler, böylece resim üzerinde çizim yapabilir ve bir başlık ekleyebilirsiniz.

Görmek:

İOS için Snapchat Story'ye Nasıl Resimler Yüklenir

cevap 11:

Snapchat'teki hikayeler, şu anda gerçekte yaptığınız şeyi paylaşabileceğiniz tek bir amaca hizmet eder.

Yine de galerinizdeki fotoğrafı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hikayenizle gerçekten bir resim paylaşmak istiyorsanız, bunu Android işletim sisteminde yapmanın bir yolu var.

Casper

Fotoğrafınızı galeriden Snapchat hikayenize paylaşmanıza izin verecek, telefonunuz için indirebileceğiniz alternatif bir Snapchat istemcisidir.

Devam edip Google'da arayabilir ve aynı APK'yi indirebilirsiniz.

Ayrıca, bu uygulama Play Store'da bulunmadığından, yüklemeden önce ayarlarınızda "Bilinmeyen Kaynaklar" a izin verdiğinizden emin olun.

'Bilinmeyen Kaynaklar' seçeneğini bulmak için,

Ayarlar-> Güvenlik-> Cihaz Yönetimi-> Bilinmeyen Kaynaklar'a gidin

İşaretleyin, uygulamayı yükleyin ve fotoğrafınızı paylaşmanın keyfini çıkarın.

Not: Snapchat için 3. Taraf Uygulamalarını kullanmak, Snapchat Ekibi bunu yapan kişilerin hesabını kilitlediğinden başınızı belaya sokabilir. Bu yüzden gerçekten gerekli olana kadar ondan uzak durmanızı öneririm. Galerinizden arkadaşlarınıza fazlasıyla yeterli olan fotoğrafları kolayca gönderebilirsiniz.