amd radeon ayarlarına Minecraft nasıl eklenir


cevap 1:

Bunun oyun oynamak için iyi olmamasının birkaç nedeni vardır.

 1. Bunun size söylediği şey, giriş seviyesi bir CPU'nun (Ryzen 3) kullanılan işlemci olduğudur. Ayrıca 2.5 Ghz bileşeninin bir dizüstü bilgisayar için çok da kötü olmadığını, ancak oyun oynamak için de harika olmadığını söylüyor.
 2. Bu lappy, 4GB sistem belleğiyle birlikte gelir. Bu, Windows 10 için ne yazık ki yetersiz, WIN10 makineler için 8 GB'den az DDR4 RAM önermiyorum. Özellikle şu tarihten beri:
 3. Bu Vega 3 GPU, CPU'ya bağlı bir grafik hızlandırıcıdır. Bu nedenle GPU, ne yazık ki yetersiz 4 GB RAM'i diğer sistem işlemleriyle paylaşmak zorunda kalacaktı. Yeni PC slayt gösterinize hoş geldiniz.
 4. O kadar gerekli değil, ancak en son oyunları oynamak istiyorsanız, SSD oyunlar için yükleme sürelerini azaltacak ve genel sistem yanıt süresini artıracaktır.

Bunlar, modern video oyunları için oldukça evrensel olarak önerilen özelliklerdir:

 • 3.0 Ghz veya daha hızlı turbo boost hızlarına sahip dört çekirdekli bir CPU (Ryzen 5 veya 7). Hyperthreading daha da iyidir.
 • 8 GB DDR4 bellek, tercihen 2400 MHz veya daha hızlı.
 • Çoğunlukla oyun oynamaya adanmış ayrı bir grafik işlemcisi. en az 4GB VRAM belleğe sahip olmalıdır.
 • 256 GB önyükleme sürücüsü SSD'si, ikincil veri HDD'si yoksa daha büyüktür.

GTX 1660 / RTX 2060 ve AMD RX 580 / RX 5500M yonga setleri gibi GPU'lara bakmalısınız.

Pek çok incelemeyi okuyun ve gerçekçi bir bütçe yapın. Bir masaüstü yedek oyun bilgisayarı arıyorsanız, ~ 1000 $ veya daha fazla harcamayı planlayın


cevap 2:

O kadar iyi değil, Ryzen 3 2200u iyi bir işlemci, ancak harika değil, ancak vega 3 grafikleri de o kadar iyi değil. Genel olarak entegre grafikler kötüdür ve Vega 3 grafikleri Intels HD 620'den daha iyi olsa da hala harika değil. Undertale, Shovel Knight, Cuphead, Minecraft ve Roblox gibi düşük orta, zorlu oyunlarda fortnite oynayabileceksiniz. PUBG, The Witcher 3 ve Rise of the Tomb Raider gibi grafiksel olarak zorlu oyunları oynayamayacaksınız. Ek olarak, SSD yerine bir HDD'ye sahip olması nedeniyle bilgisayarınızda oyunların indirilmesi ve açılması oldukça yavaş olacaktır.


cevap 3:

Kesinlikle daha iyi bir GPU'ya (gerçek GPU) ihtiyacınız var. Vega 3 onu kesmeyecek.

RAM zar zor yeterli. En az 8 GB, tercihen 16 GB.

HDD'nin markasını belirtmiyorsunuz, ancak genel olarak, toplu depolama için bir HDD ile ana / önyükleme sürücünüz için SSD'ye gitmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Kasa / anakart yalnızca tek bir sürücüye sahip olmanıza izin veriyorsa, SSD'nin performansının çoğunu büyük depolama için dönen bir plakalı yongalar kullanarak sunan hibritler vardır. İdeal olan iki sürücüdür, ancak bir sürücüye takılırsanız, onu hibrit yapın.

İşlemci zar zor yeterli.

Gösterdiğiniz özellikler temelde giriş seviyesi bir genel kullanım makinesidir, kesinlikle hiçbir şekilde bir oyun makinesi değildir.


cevap 4:

Vega 3 Graphic oyun özellikli Ryzen 3 destekli dizüstü bilgisayar satın almayı planlıyorsanız. Yapma. Oyun oynamak için yapılmadı ve deneyiminiz felaket olacak. İnternette gezinmek gibi diğer işlemler için iyidir. Birkaç oyun oynadım ve deneyimlerimi sizinle paylaşmama izin verin.

Ryzen 3 3200U 2.6GHz dizüstü bilgisayarım var, performans 2200U'dan daha iyi olabilir.

 1. Hitman Absolution | Düşük Ayarlar: 30–40FPS | Orta: 20 FPS
 2. Far Cry 4 | Düşük Ayarlar: Maks 15 FPS
 3. Grand Theft Auto 4 | Düşük Ayarlar: 18–25 FPS
 4. Kıymık Hücre Kaos Teorisi | Yüksek Ayarlar: 40 FPS

Önceki cevabımdan daha fazla ayrıntı kontrol edebilirsiniz. Rohan Malhotra'nın Hindistan'da 30k için en iyi dizüstü bilgisayarlar hangileri?


cevap 5:

Hiç de iyi değil.

CPU tamamdan başka bir şey değil. 4 çekirdek ve 4 iş parçacığı, özellikle daha zorlu oyunlarda size pek bir şey kazandırmaz.

2019'da sadece 4gb ram, oyun oynamak için hemen hemen kabul edilemez. Özellikle muhtemelen en az 1 gig'ini kullanan entegre grafiklerde, daha sonra 2 gig'ini kullanan pencerelerde.

Oyun oynamak için gerçekten bir SSD'ye, bir Hdd'ye ihtiyacınız yok, ancak bu 5400 veya 7200rpm olup olmadığına bağlı.

Genel olarak, oyun oynamak için çok kötü bir dizüstü bilgisayar.


cevap 6:

Hayır dostum değil, çünkü oyun gecikmesiz bir oyun için en az 8 gb ram rygen 5 ve iyi bir grafik kartı istiyor, ancak cpu ve gpu gerektirmeyen bazı oyunları oynayabilirsiniz, ancak oyunların çoğunda gecikmelerle karşılaşacaksınız. .


cevap 7:

Oynadığınız tek şey League of Legends, Dota 2 gibi MOBA oyunları ve 2008 ve daha eski oyunlarsa, harika, yoksa? Hayır!


cevap 8:

Oyun oynamak için değil. Resmî çalışma için. Oyunlar 4 GB RAM ile bile çalışmaz.


cevap 9:

gitme