rezervasyona mil artı numara nasıl eklenir


cevap 1:

Şuraya git

united.com

web sitesine gidin ve MP hesabınıza giriş yapın. Sayfaya ulaşmanın en kolay yolu "mil artı mil kazan" bağlantısına tıklamaktır. Sayfanın altında, eksik kredi talebine bir bağlantı vardır. Tüm uçuş bilgilerinizi gireceksiniz (biniş kartınızdaki bilet numarasına ve bilet makbuzunuza ihtiyacınız olacağını unutmayın). Genellikle 72 saat içinde kredilendirilirsiniz.

Bilet numaranız yoksa, onu bulmanız gerekir. En kolay yol, rezervasyon hattını aramak ve eski rezervasyonunuzu görüntüleyebilecek bir acenteyle konuşmaktır.


cevap 2:

Milleri geri almanın iki farklı yolu var.

Ya United Customer destek masasını arayabilir ve onlar sizin için yapabilirler ya da bunu United web sitesi üzerinden kendiniz yapabilirsiniz.

Web sitesi ana sayfasından, sık uçan yolcu hesabınızda oturum açın MileagePlus'a, ardından MileagePlus Hizmet Merkezi'ne gidin. Eksik ödül mil talep et sayfasına tıklarsanız, size United veya bir ortak ile uçmanıza bağlı olarak seçenekler sunar. Kuş uçuşu kartınızda veya bilet rezervasyon makbuzunuzda bulunan bilet numaranıza ihtiyacınız olacak.

Tipik olarak miller birkaç gün içinde eklenir ve bunları eklemekte çok iyidirler


cevap 3:

United MileagePlus millerinizi talep etmenin doğru yolu, United Airline'a eksik mil talep etmektir. MileagePlus Sadakat Programı üyesi olduğunuz sürece, millerinizi yolculuktan 12 ay sonrasına kadar talep edebilirsiniz. United Airline, eksik krediyi MileagePlus hesabınıza doğrudan talep etmek için özel bir sayfaya sahiptir. Ve bir seferde 4 uçuşa kadar talepte bulunabilirsiniz.

Seyahat taşıyıcınıza bağlı olarak, ekleme işlemi farklılık gösterebilir. Mil talepleriyle ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek için web sitelerine gidin. Genellikle, söz konusu uçuş gezisinin millerini talep etmek için 13 haneli bilet numarasına ihtiyacınız vardır. Talebiniz sırasında bilet numaranız sistemlerinde mevcutsa, talebinizi kabul edeceklerdir veya milleri almak için seyahatinizle ilgili bazı ek bilgiler sunmanız gerekir. Başarılı işlemin ardından, milleriniz üç gün veya bir hafta içinde MP'nize aktarılacaktır.


cevap 4:

Sorunuz belirsiz.

Seyahatinizi bitirdikten sonra nasıl mil kazanmaya devam edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, United'ın çeşitli bonus programlarına bakmalısınız. Özellikle otellerde kalmak, belirli restoranlarda akşam yemeği yemek ve belirli kredi kartlarını kullanmak, bir hesabı Fidelity komisyonculuğuna taşımak gibi belirli bonus teklifleri gibi size ek kilometre kazandıracaktır.


cevap 5:

Birkaç basit adım:

  1. United'da oturum açın
  2. Mil Kazanma Artı Mil Kazan'a tıklayın
  3. Eksik Kredi Talebi'ni tıklayın (sayfanın alt kısmında)
  4. Gerekli tüm bilgileri girin

Bitirdiniz!

Ayrıca düşünebilirsiniz

Chase United MileagePlus

United'da mil biriktirmek için harika bir kayıt bonusu olan harika bir kart!


cevap 6:

Sadece buraya gidin:

MileagePlus® Hesabınıza Kredi Talep Etme

ETICKET numaranızı girin ve tamam.


cevap 7:

Bunu bu sayfadan yaptım:

https://www.united.com/ual/en/us/mileageplus/mileagecredit

Tereyağından kıl çeker gibi. 11/22 giden uçuşum için anında kredi aldım, ancak 12/1 dönüş uçuşumla ilgili bir hata aldım. 5 gün beklemen gerektiğini söylüyor. ¯ \ _ (ツ) _ / ¯


cevap 8:

Bu sayfayı okuyun

United Flights'ta Mil Kazanma

ve sonra bu bağlantıyı takip edin

United Flights'ta Mil Kazanma

Sonunda bu bağlantı

United Flights'ta Mil Kazanma

sizi bir giriş sayfasına götürecek ve ardından kullanmanız gereken sayfaya gideceksiniz.


cevap 9:

Cevap (David Klain'den) hem kapsamlı hem de gerçekten doğru. MP hesabına giriş yapın

Bağlanmamış

.com açılış sayfasının altına kaydırın ve eksik kredi işlevini bulun. Onu takip et. Ayrıca, United Reps'i çok yardımcı ve bazen daha hızlı buluyorum. Önceki kayıt bulma numaranız varsa, rezervasyonunuzu takip edebilirler. Ayrıca, kredi kartınız genellikle bilet numaranızı gösterir.


cevap 10:

Onlarla iletişime geçin ve adınızı açıkça gösteren biniş kartlarınızın bir kopyasını göndermeye hazır bulundurun. Bunu yapmalı.