xbox 360'a bellek nasıl eklenir


cevap 1:

Xbox 360'taki depolama kapasitesi, bir flash sürücü kullanılarak resmi olarak yalnızca 32 gb'ye yükseltilebilir. Xbox 360'taki oyun boyutu göz önüne alındığında bu yeterli olacaktır. Konsol, genellikle harici sabit diski takmak için gerekli olan usb 3.0'ı desteklemiyor.

Tüm güvenilir kaynaklardan gelen çığlıklar ve beklentiler, hatta bir zamanlar Microsoft'un eski çalışanı tarafından büyük depolama kapasiteli Sabit diskleri destekleyen bir güncelleme hakkında geliyordu. Ne yazık ki, bu asla yayınlanmadı.

Bu yeterli olması için 32 GB alan kullanmayı deneyin. Söylemeye gerek yok, konsolun bir TB depolama alanını desteklemesini sağlayabilecek resmi olmayan modlar olabilir.

Okuduklarınızı beğendiyseniz, blogum olan thephatgamer.com'da oyunlar hakkında daha fazla güncelleme alabilirsiniz.

Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.


cevap 2:

Bu model için yapılmış en büyük resmi diskler 500 GB'tır, ancak eminim Xbox 360 Elite'imle yaptığım gibi 1 TB ile değiştirebilirsin. Çoğu zaman işe yarayacak belirli markalar ve modeller vardır ve işe yaramayan diğerleri vardır, bu yüzden çevrimiçi olarak iyi bir rehber bulmanızı öneririm. Yapılması daha kolay olan şey, Xbox'ınıza harici bir USB sabit sürücü takmak olacaktır. 2 TB'a kadar USB sürücüler desteklenir.