LinkedIn profiline satır sonu nasıl eklenir


cevap 1:

Ayrıca, linkedin durum güncellemenizin daha iyi görünmesini sağlayacak seçeneklere bakıyordum ve öğrendiklerimi aşağıda paylaşacağım:

İyi Linkedin durum yayınının yapısı:

  • İlk 7 kelimenin dikkatini çekmek (insanlar meşgul ve sadece Linkedin akışında geziniyorlar, böylece okumaya devam etmek için kalıcı bir izlenim bırakmak için yaklaşık 5-7 kelimeniz var). CAPS LOCK gibi ucuz numaralara veya mesajınızla ilgisi olmayan kelimelere kanmayın.
  • Aradan önceki ve sonraki içerik. Mesajınızın amacına bağlı olarak, tüm içerik için bir teaser olarak kesme satırından önceki ilk 228 karakteri (evet saydım) kullanmak isteyebilirsiniz.
  • Madde işaretleri yerine simgelerin kullanılması. Gönderiniz, okuyucunun o gün yalnız başına göreceği ~ 80 kişiden biri olacak ve geleneksel cesur biçimlendirme ve renkler neyse ki linkedin'de kilitlendiğinden (akışta renklerin gökkuşağını onsuz hayal edin) - bu bağlantıda bulunan simgeleri kullanarak önemli noktalarınızın kalabalığın içinde öne çıkmasını sağlayın.
  • Durum güncellemenize ilişkin olarak ilgili kuruluş veya kişiden (uygun olduğunda) bahsedin. Bunu, “@” sembolünü ekleyerek ve şirketin / kişinin adını yazarak başarırsınız. Bu, ana harekete geçirici mesaj bağlantınız olmasa bile okuyucunun daha fazla bilgi için tıklamasını kolaylaştırır.
  • Harekete geçirici mesaj ekleniyor. Okumayı bitirdikten sonra ilgilenen okuyucunun ne yapmasını istiyorsunuz? İndirme bağlantısını PM aracılığıyla almak için amaca özel bir web sitesi açın veya bir yorum yazın
  • Web sitesi önizlemesini daha kaliteli hale getirmek için web sitenizin meta verilerinin mevcut olduğundan emin olun. Meta veriler, web sitesinin adı, özel boyutlu önizleme görüntüsü ve Linkedin tarayıcısının sitenizin kısa açıklaması, gönderinize www bağlantısını eklediğinizde alır. Sitenizin meta verilerini düzeltmek için bu kullanışlı aracı kullanabilirsiniz.
  • Ekstra ipucu: Web sitesini aldıktan sonra, durum güncellemenizi daha az karmaşık hale getirmek için www bağlantısını metinden kaldırın (endişelenmeyin, web sitesi önizlemesini kaldırmaz)

Son olarak, içeriğiniz veya spot-on biçimlendirmeniz ne kadar iyi olursa olsun, linkedin algothrim henüz içeriğinizin değerini değerlendirmek için yapay zeka özniteliklerine ulaşamadı, bunun yerine aşağıdakiler gibi açıklanmayan ölçümleri kullanıyor:

  • İçeriğiniz ilk dakikalarda kaç beğeni alır, saatler
  • Gönderinize kaç kişi yorum yapar veya içindeki www bağlantısını tıklar

Linkedin ilk önce yayınınızı ağınızın ~% 5-10'una gösterecek ve ardından diğer insanlar içeriğinizi yeterince yüksek kalitede belirledikçe her beğeni ve / veya yorumla pozlamayı artıracaktır. Bu nedenle, tek başınıza mı yoksa bir ekip içinde mi çalıştığınıza bağlı olarak, mesajı birlikte oluşturun ve onu yerden kaldırmak için gönderiyi beğenin.


cevap 2:

Gruplar içindeki LinkedIn durum güncellemelerine ve gönderilere yapılabilecek minimum biçimlendirme vardır. İçeriğinizi kalın veya italik yapamazsınız, ancak site bir grup ayarı içinde otomatik olarak büyütüp başlıkları maviye boyar. Bir LinkedIn gönderisine satır sonu eklemek için, her paragraftan sonra "enter" tuşuna basabilir ve boş bir satır eklemek için tekrar "enter" tuşuna basabilirsiniz. "Bağlantı ekle" düğmesini tıklayarak da bağlantılar ekleyebilirsiniz veya URL'yi durum kutunuza yazabilirsiniz ve güncellemeniz yayınlandığında bir bağlantı olarak görünecektir (ancak yazdığınız metin kutusunda görünmeyecektir).


cevap 3:

Artık satır iadeleriyle bir LinkedIn Durumu güncellemesi yazabileceğiniz ortaya çıktı.

Bu gönderiye göz atın -

Teddy Burriss'ten LinkedIn Durum Güncellemesi

Umarım bu yardımcı olur.

Bana ulaş

Teddy Burriss about.me üzerinde

Sana herhangi bir şekilde yardım edebilirsem.

LinkedIn'i bir iş aracı olarak nasıl kullanacağınız konusunda bilinçli ve odaklanmış bir koçluk istiyorsanız, şu adresi ziyaret edin:

Profesyonel LinkedIn Koçluk Programı