strava'ya dişli nasıl eklenir


cevap 1:

Her şeyden önce, faaliyetler altında bir tür olarak mı kastediyorsunuz? O zaman cevap, muhtemelen bunu oldukça kolay bir şekilde yapabilirler, ancak daha büyük stratejik çabalara karşı önceliklendirilmesi gereken milyon küçük özellik talebi olduğunda bunun önceliklere geldiğini hayal ediyorum. Ancak bu konuyu Strava'nın destek sayfasından takip edebilirsiniz.

Strava'da Aktiviteler Olarak Kano, Kano, Kürek ekleyin

Soru, Strava'nın bir GPS cihazından yüklerken kürek çekmeyi neden varsayılan aktivite olarak eklemediğiyse (şu anda Bisiklet ve Koşu, nokta var), cevabın biraz daha fazla açıklamaya ihtiyacı var.

Strava'nın bir parçası olmamın üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen, Strava'nın ilk günler felsefesi hakkındaki yorumumu ifade edebilirim, bu felsefe bugünkü Strava için hala geçerli.

Strava'nın niyeti, hevesli sporcuların hayatı yaşamak için yapması gereken ödünlerin çoğunu hafifletmek için ortağı olmaktır. İş ve aile aktiviteleri takvimi doldururken konfor alanınızın ötesine geçmek için zaman ve enerjiyi nasıl buluyorsunuz? Otoparkta hiçbir arkadaşın beklemediği soğuk bir Çarşamba sabahı çalar saati 05: 00'e ayarlamak için zaman ve enerjiyi nasıl buluyorsunuz? Artık rekabetçi bir kulübün veya okul programının parçası olmadığınızda nasıl rekabet edebilirsiniz? vb

Sadece zamanı ve kilometreleri takip etmek için birçok araç var, ancak Strava daha fazlası olmak ve odaklanmak zorunda olmak istiyordu. Çünkü kayıt teknolojisi aynı olsa da (GPS cihazları) hırslı kürekçi, hevesli bisikletçilerle karşılaştırıldığında farklı bir cinstir. Yine, bunun hırslı bir sporcu olduğunu unutmayın. Dolayısıyla bisikletçi durumunda, segmentler, tırmanma kategorileri, liderlik tabloları, vites takibi, rozetler, kulüpler, zorluklar vb. İle başladı. Strava kürek çekerse, muhtemelen iyi bir erg entegrasyonu, dakika başına vuruş vb. Uygulaması gerekirdi. oldukça büyük bir görev.

Ancak, sonunda muhtemelen oraya varacaklar ... Strava'nın kürek çekme geçmişi çok fazla, kuruculardan ikisi kolejde birlikte ekip oluşturdu ve kurucu ekipten bir diğeri, erg üzerinde ilginç bir mesafede dünya rekorunu elinde tuttu (sanırım hala rekoru elinde tutuyor, ancak emin değilim).


cevap 2:

Sorunun dayanağı doğru değil. Strava'nın aktivite türlerinden biri kürek çekmeye sahiptir.

Örneğin, bir .TCX dosyanız veya Kürek çekme etkinlik türüne sahip bir .FIT dosyanız varsa, bu şekilde Strava sitesinde görünecektir ...

2018-01-08T03: 15: 49.000Z

Ya da önceden yüklenmiş bir etkinliği (örneğin, her şeyi "Koşu" olarak işaretleyen bir GPS saatiyle kaydedilmiş bir etkinliği) alıp etkinlik türünü "Kürek çekme" olarak değiştirebilirsiniz:

Yani bu sorunun nereden geldiğinden emin değilim. Android veya iPhone için Strava uygulamasında, uygulamanın kendisinde kaydedilen aktiviteler için seçenekler olarak yalnızca "Koşu" veya "Bisiklete binme" olduğu doğrudur ...


cevap 3:

Faaliyetlerimden birini kürek seansı yapma seçeneğim var. Bunu yapmak için, bir etkinliğin düzenleme bölümüne gidin ve etkinlik türü altında "Satır" öğesini arayın.