steam'de istek listesine oyunlar nasıl eklenir


cevap 1:

Satın almak / sahip olmak istediğiniz oyunları istek listesine eklersiniz. Ardından, istek listenize koyduğunuz oyunun fiyatlarında bir düşüş olduğunda veya oyunun devam eden bir satışı olduğunda, Steam size bunu bildiren bir e-posta gönderecektir.

İstek listesine bir erken erişim oyunu veya henüz piyasaya sürülmemiş bir oyun yerleştirdiyseniz, oyun piyasaya çıktığında ve satın alınmaya hazır olduğunda bilgilendirileceksiniz.

Elde ettiğiniz diğer bir avantaj, Steam'deki arkadaşlarınızın istek listesine bir oyun yerleştirip yerleştirmediğinizi görebilmeleri ve şanslıysanız belki onlardan birinin satın alıp size hediye edebilmesi!


cevap 2:

Steam'e kaydolduğunuzda, profilinizi bir istek listesi dahil özelleştirebilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir oyunu ekleyebilir, böylece indirim ve satış durumunda Steam tarafından bilgilendirileceksiniz. Ayrıca şunları da yapabilirsiniz

Steam istek listesine göre bir arkadaşınıza hediye edin

.


cevap 3:

İstek listesi, ilgilendiğiniz veya istediğiniz oyunları koyduğunuz bir listedir. Bu, hızlı bir şekilde geri dönmenizi sağlar ve istek listenizdeki bir öğenin indirimde olup olmadığını size söyler. İstek listesi, buharda kullanışlı bir özelliktir ve tavsiye ederim.

Bu yardımcı olur umarım