çevrimiçi ps4 cüzdanına nasıl para eklenir


cevap 1:

Ps cüzdanınıza para eklemenin resmi bir yönergesi olmasa da, neden para ekleyemeyeceğinize dair birkaç olasılık vardır.

  1. En olası neden, para eklemeye çalıştığınızda PlayStation ağının kapalı olmasıdır. Durum buysa, şu anda planlanmış bakım olduğundan bugün veya yarın para eklemeyi deneyin.
  2. Ağ sorunları. Ağınız özellikle kötü mü? Bazı nedenlerden dolayı (en azından benim için) PlayStation ağının yüklenmesi çok oyunculu maçlardan çok daha uzun sürüyor. Eğer kötü WiFi'niz varsa, mağazanın ya yüklenmeyeceğini ya da işlemleri onaylamanıza izin vermeyeceğini fark ettim.
  3. Fatura bilgileriniz, kredi kartı / banka kartınızdaki fatura bilgilerinize eklenmeyebilir. Bu durumda, içeri girip kart bilgilerinizi düzeltmeniz gerekir.
  4. Kredi kartınızın süresi dolmuş olabilir veya mevcut kartınız olmayabilir.
  5. Kredi kartınız / banka kartınız reddedildi. Kredi kartınız için limitinizde olabilirsiniz veya banka kartınızda işlemi tamamlamak için yeterli paranız olmayabilir (kartınız ayrıca bankanın hırsızlık önleme tedbirleri nedeniyle reddedilmiş olabilir.)

Hesabınızın çalışmamasının nedenleri bunlar değilse, buradan Ps desteğini aramanızı tavsiye ederim

Destek: Garantiler | PS4 - PlayStation

cevap 2:

Bunu nasıl yapmaya çalışıyorsun?

Kredi kartı kullanmaya çalışıyorsanız, hesabınızla ilgili sorunlar olabilir. Kartı çevrimiçi ödemeler vb. İçin kullanma yetkiniz bile olmayabilir. Kontrol için bankanın yardım hattını aramayı deneyin.

Bir hediye kartıyla para eklemeye çalışıyorsanız, birçok sorun olabilir. Bazen hediye kartları işe yaramaz. Bu tür sorunlar için müşteri hizmetleri ile de iletişime geçmeyi deneyin. Üçüncü taraf bir satıcıdan satın aldıysanız, kod sahte veya kullanılmış olabilir. Bunu doğrulamayı deneyin. .

Ayrıca, PS sunucusu kapatılmış olabilir. Daha sonra tekrar deneyin.

Yanlış bölge için bir hediye kartı satın almış olabilirsiniz, örneğin hesabınız ABD, ancak bir AB hediye kartı satın aldınız - bu durumda asla çalışmayacaktır. Uygun hediye kartını satın almalısınız.

Verdiğiniz küçük bilgilerle aklıma gelen tek olasılık bunlar. Umarım yakında bir çözüm bulursunuz.


cevap 3:

Hepimiz PlayStation Network sunucularının bir patates üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu, bazen dışarı çıktıkları anlamına gelir. Ağ sorunları veya sunucu sorunları nedeniyle sunucuların geçici olarak kullanılamaması nedeniyle para ekleyemeyebilirsiniz.

Fatura bilgileriniz de hatalı olabilir - satın alma işlemini onaylamak için bunu düzeltmeniz gerekir.


cevap 4:

Ekleyebilirsiniz, ancak PlayStation'da para ekleyebileceğiniz bir uygulama vardır ve bu uygulamada ürün satın almak istediğinizde tek yapmanız gereken PlayStation ID'nizdir. IG'nizde size yardımcı olacak bitcoinspyhack'i arayabilirsiniz


cevap 5:

Bir hediye kartı kullanmayı veya varsa PayPal'ınızı eklemeyi denediniz mi?

Ayrıca kredi / banka kartınızı da ekleyebilirsiniz.

Ne denediniz ve gösteriyorsa hangi hata kodunu gösteriyor?