ücretsiz olarak Steam'de arkadaş ekleme 2016


cevap 1:

Basitçe söylemek gerekirse, hayır. Yada evet? Pekala… kuralları biraz esnetirseniz ikisinden de biraz.

Yapabileceğiniz şey, hesabına giriş yapmak ve oyunu bu şekilde oynamaktır. Hesabına giriş yapmadığınız halde oyuna, tüm dosyalarınıza (kayıtlar, modlar, vb.) Bilgisayarınızda hala sahip olabilirsiniz, ancak steam oyunlarının kimlik doğrulaması nedeniyle oyunu gerçekten oynayamazsınız. Diske yüklediğiniz oyunlar bile, onu yükleyen hesabın kimliğini kontrol etmek için artık çoğunlukla buhar yoluyla kaydedilir.

Steam, örneğin Google hesabınız gibi, herhangi bir zamanda farklı bilgisayarlardan çok sayıda hesap oturumuna izin verir. Ana dezavantaj, ikiniz de oyunu oynamak istiyorsanız, aynı anda oynayamazsınız.

Steam'in herhangi bir zamanda birçok oturumda oturum açılmasına izin verdiğini, ancak bunun aktif oturumlar anlamına gelmediğini unutmayın. Skyrim'i buharda oynayabilmeniz için, onlar kullanmazken hesabına giriş yapmanız gerekirdi. Ve tabii ki bu çok büyük bir acı ama soruda bahsettiğiniz şeyi yapmanın tek yolu bu. Yani gerçekten, arkadaşınız buhar hesabını kullanmanıza uygunsa, o zaman işe yaramalı. Olmaması için herhangi bir sebep göremiyorum.


cevap 2:

Zaten sahibi değilseniz, hayır.

Biri bir steam hesabı açıp herkese oyunlarını bilgisayarlarına indirmelerini söylese, geliştiriciler neredeyse hiç para kazanmazdı. Bu hesabı sildilerse, oyunlarını verdiği kişilerden biri ona hesabını ödünç verir ve oyunu geri alır.

-Düzenle-

Elbette, Steam Ailesi paylaşımını kullanabilirsiniz, ancak bununla ilgili deneyimlerim hiç iyi sonuç vermedi. Stonehearth oynamak için iki hesabım arasında etkinleştirmeyi denedim, ancak bunu yaptığımdan emin olmama rağmen doğrulamadığımı söyleyip durdu.


cevap 3:

Vay canına, neredeyse herkes bunu yanlış anladı.Cevap evet, evet yapabilirsin. Özellik denir

Steam Aile Paylaşımı

.

Süreç:

Arkadaşınız, makinenizdeki Steam hesabına ve DLs Skyrim'e giriş yapar.

Makinenizde Steam'e giriş yaparsınız

Kitaplığınız Skyrim'i kurulu olarak gösteriyor, deneyin ve oynatın.

"Arkadaşınızın sizin için aile paylaşımını onaylaması gerekiyor" şeklinde bir mesaj alıyorsunuz

Arkadaş herhangi bir yerden oturum açar ve aldığı mesajı onaylar.

Artık hesabınız üzerinden makinenizde Skyrim oynayabilirsiniz.

FAKAT

Arkadaşınız herhangi bir yerde herhangi bir oyun oynamaya başlarsa, buhar sizi Skyrim'den atacaktır.


cevap 4:

Oyunun da sahibiyseniz, evet. Steam, her iki hesap için aynı kurulumu kullanacaktır.

Oyuna sahip değilseniz hayır, dosyalar orada olacak, ancak oyun listenizde görünmeyecektir.

Steam, kullanıcı hesapları temelinde çalışır. Oyunun sahibi olan iki kullanıcı arasındaki alanı paylaşacak kadar akıllıdır, ancak hesabınızda olmayan bir oyunu oynamanıza izin vermez.


cevap 5:

Steam Aile Paylaşımı, arkadaşınızın oyununu Steam hesabınızda oynamanıza izin verebilir, ancak yalnızca arkadaşınız kitaplığına erişmediği sürece.

Arkadaşınız oyun oynarken kitaplığını kullanmaya başlarsa bir bildirim alırsınız ve oyun kısa bir süre sonra kapanır.

Oyuna erişmeye gittiğinizde arkadaşınız kitaplığını kullanıyorsa veya Aile Paylaşımı devre dışıysa, "Oyna" yerine yalnızca bir "Satın Al" düğmesi görürsünüz ve bu, sizi oyunun Mağaza sayfasına yönlendirir. oyun.


cevap 6:

Siz de sahibi değilseniz ya da kitaplığını sizinle paylaşmadıkça.

Oyun bir hesaba bağlıdır, bu yüzden onu dosya gezgininiz aracılığıyla açmaya çalışsanız bile, yine de Steam üzerinden açmaya ve oyunun sahibi olduğunuzu doğrulamaya çalışacaktır. Yapmazsanız, sizden oyunu satın almanızı isteyecektir.


cevap 7:

Sadece buharda sahipseniz. Yine de, buhar kullanmadan yüklü .exe'den başlatmak mümkün olabilir. / (Steam) (program dosyaları) (program dosyaları x86) / steam / steamapps / common / skyrim'i deneyin ve exe'yi arayın. baş örnek c: / program dosyaları x86 olacaktır. Bu kısım, buhar kurulumunuza bağlıdır.