pokemon y'de nasıl arkadaş eklenir


cevap 1:

Bu, gerçek dünya arkadaşları mı yoksa sadece oyun içi arkadaşlar mı demek istediğinize bağlıdır.

Araştırma hedeflerini tamamlamak için oyun içi arkadaşlar edinmem gerektiğinde, Twitter'a gittim, Pokemon Go etiketine baktım ve antrenör numaralarını gönderen ve arkadaş isteklerini davet eden birçok insan gördüm. İstekler gönderdim ve dünya çapında yaklaşık bir düzine arkadaş edindim. Bu insanları tanımıyorum ama düzenli olarak hediye alışverişi yapıyoruz.

Gerçek dünya dostları edinmek için mi? Facebook'ta veya başka bir yerde yerel oyuncu alanlarını bulun ve oradan popüler parkların veya oynanacak diğer yerlerin nerede olduğunu öğrenin. Topluluk Günlerinde, oraya gidin ve insanlarla oyun oynarken ve baskın yaparken biraz zaman geçirin. Onlara başka kimlerin geldiğini öğrenin. Doğru spor salonlarına baskınlar yaparak EX baskınlarına davet alın ve ardından bölgenizdekilere giden insanları tanıyın.


cevap 2:

Arkadaşlardan ne demek istediğine bağlı, eğer oyunu oynarken insanların seninle oynamasını kastediyorsan, etrafına bak ve yakınınızda olan EX baskınlarını / baskınlarını araştırın ve onları oraya götürmeyi en çok isteyecek insanlarla konuşun, Eğer sadece arkadaş kodunu kastediyorsanız, herhangi bir sosyal medya uygulamasına veya reddit'e gidin ve bir #PokemonGO yapın ve Pokemon GO'da birkaç arkadaşa ihtiyacım olduğunu söyleyin ve eğitmen kodunuzu ekleyin ve oyunda bir sürü "arkadaş" edinirsiniz . Veya bir şekilde bir sonucu bu şekilde görmüyorsanız, oyunda "arkadaş" arayan bir başkasının isteğine bakın ve sadece kodunu ekleyin ve ardından kodunuzu onlara yorumlayın, oldukça basit, ancak bir grup insanın su basmasını beklerseniz arkadaşlık istek listeniz.


cevap 3:

Arkadaş edinmenin en iyi yolu, bölgenizdeki oyuncular için bir Facebook grubuna katılmaktır. Arkadaş olmak için eğitmen kodlarını değiştirebileceksiniz ve insanlar size bölgenizdeki baskınlardan, nadir pokemonlardan vb. Bahsedecek. Aynı zamanda bunun gibi sorular sormak için de iyi bir yer, grubumda yeni oyunculara gerçekten çok iyiyiz ve onlara birçok ipucu ve püf noktası veriyoruz.

Sadece fb'de yerel bir pokemon grubu bulun, katılmayı isteyin ve bir yanıt bekleyin. Ardından uygulamada eğitmen kodunuzu bulun, ekran görüntüsünü alın ve sayfaya koyun. İnsanlar sizi arkadaş olarak ekleyecek ve uygulamada bir arkadaş bildirimi açılır. Kabul et'e tıklayın ve işte bu, arkadaşsınız. Onlara her gün bir hediye gönderin ve size gönderdikleri hediyeleri kabul edin, bu arkadaşlık seviyenizi artırır ve size çok fazla XP kazandırır. Hediyeler genellikle, pokestops'tan aldığınız 2 km'lik 5 km'lik veya 10 km'lik yumurtalarda bulunanlardan farklı bir pokemon veren 7 km'lik bir yumurta içerir.

Umarım tüm bunlar yardımcı olur, iyi avlar!


cevap 4:

2 tür arkadaş vardır; yürürken edindiğiniz arkadaşlar ve günlük hediyeler için arkadaşlık istekleri aracılığıyla edindiğiniz arkadaşlar.

Yürüdüğünüzde, Pokémon oynayan insanları görmek kolaydır. Telefonları dışarıda olan, onlara bakan ve parmakları havada uçuşanlar onlar. Arkadaş olmak istediğin biriyse, yanlarına git ve "Bugün hiç parıltı buldun mu?" Ya da bu etki için bir şey. Hediye paylaşımı için arkadaşlar edinmek istiyorsanız, internetteki birçok Pokémon tartışma sitesine bakın. Orada her zaman kodlarını yazan ve arkadaş isteyen insanlar vardır. Sadece onlara bir arkadaşlık isteği gönderin.


cevap 5:

Oyunda arkadaş mı yoksa gerçek hayattaki arkadaşlar mı demek istediğinize bağlı.

Oyuna birisini eklemek istiyorsanız, antrenör kodunu isteyebilir veya oyunun sağladığı bir barkodu tarayabilirsiniz.

Oyunu oynayan gerçek arkadaşlar edinmek istiyorsanız .. benim tavsiyem yerel bir Facebook grubuna katılmanız ve onlara oyunu oynayacak birkaç arkadaş aradığınızı söylemenizdir. Muhtemelen, katılabileceğiniz ve diğer oyuncularla oynayabileceğiniz bir tür Discord veya baskın grubu var.

Buradan benim tavsiyem dışarı çıkıp o insanlarla oynamak, iyi davran ve insanlar sana iyi davranacak. İyi eğlenceler!


cevap 6:

Arkadaş kodunuzu internette şu şekilde yayınlayın: 1572 6315 8612 ve insanlara bir arkadaşlık isteği göndermelerini istediğinizi söyleyin.

İkinci bir arkadaş daha istiyorsanız, bu hesabı da ekleyebilirsiniz: 6814 2023 5112.

Bu zaten iki arkadaş ve diğer insanlar da seni ekleyebilir.

Şu anda üç yeni arkadaş edinmek için özel bir araştırma görevi var, böylece birkaç tane daha yapabilirim.


cevap 7:

Oyun içi arkadaşlar, profilinizde arkadaş eklemek için bir bölüm var. Ya sayısal bir kod kullanabilir ya da bir QR kodu tarayabilirsiniz.

IRL arkadaşları, mümkün olduğunca çok baskın savaşına gidin. Kavga edilen bir spor salonu veya irfan modülü olan bir Pokestop görürseniz, o zaman orada biri olması zorunludur. Sadece bakmalısın ve telefonundaki kişinin Pokemon GO oynadığından emin olmaya çalışmalısın.


cevap 8:

Bunu Reddit'te ara (Başka bir abone arayabilirsiniz, ancak daha önce denediğim şey buydu):

r / PokemonGoFriends /

Ve sonra, kimliğinizi gönderin (oyunda profilinize bakın) (kimliğinizin ekran görüntüsü onu daha yasal hale getirdi). Henüz yapmadıysanız, önce kayıt olmanız gerekebilir.

Bunu son yaptığımda, sadece bir günde 50 arkadaşlık isteği aldım (Çoğu ABD'den ve aktif; size her zaman hediyeler gönderiyorlar).


cevap 9:

Ayda bir kez düzenlenen Pokémon GO Topluluk Günlerine gidebilirsiniz (Aralık 2018 hariç, o yıl bir Topluluk Günü'nde daha önce yer alan her Pokémon'un yumurtlama sayısının arttığı) ve / veya Arkadaş Kodunuzu burası ve burası gibi birkaç sitede yayınlayabilirsiniz.


cevap 10:

Arkadaş kimliğinizi farklı Pokemon oyuncu forumuna gönderin.

  1. Reddit
  2. Uyuşmazlık
  3. Facebook

cevap 11:

Döndürücü olan bir starbucks veya mcdonalds'ta takılabilir, insanların telefonlarını tanıdık bir şekilde kaydırmasını izleyebilir, ardından arkadaş kodunu zorlayabilirsiniz. Artan arkadaş yakalama oranı için Lure modüllerini kullanın