fanduel'de nasıl arkadaş eklenir


cevap 1:

Nereden

Milyar Dolarlık Tek Boynuzlu Atlar: FanDuel, Fantezi Sporlardan Milyar Dolarlık Bir Şirket Oluşturuyor

üzerinde

Bir Milyonda Bir Milyon

Blog:

Bir ESPN araştırmasına göre, bahis yapmayan, yıllık fantezi sporu kullanıcıları hızla büyüyen bir demografidir ve 2011'den bu yana yıllık% 25'lik bir büyüme oranı bildirmektedir. Fantasy Sports Trade Association, ABD'de yaklaşık 51,8 milyon fantezi sporcusu olduğunu tahmin etmektedir. ve 2015'te Kanada. Başka bir araştırma şirketi Eilers Research, günlük oyunların 2015 yılında yaklaşık 2,6 milyar dolarlık giriş ücreti oluşturacağını ve 2020 yılına kadar yıllık% 41 büyüyerek 14,4 milyar dolara çıkacağını tahmin ediyor. Hızlı büyüyen endüstri aynı zamanda Milyar Dolarlık Tekboynuzların yaratılmasına da yardımcı oluyor. Böyle bir şirket New York merkezli FanDuel'dir.

FanDuel'in Teklifleri

FanDuel, 2009 yılında Nigel Eccles, Tom Griffiths ve Lesley Eccles tarafından arka bahçede Texas beyin fırtınası olarak kuruldu. Şirket, kurucu üyelerin çabalarını fantezi spor endüstrisine odaklamaya karar verdikleri 2009 SXSW Interactive festivalinde kuruldu. Sezon boyunca süren oyunları basitleştirmek ve oyuncuları için kazancı artırmak istediler. Çözümü, yılda bir kez kazanmak yerine kazananların hemen hemen her gün açıklandığı yeni bir fantezi oynama yolu şeklinde düşündüler.

Kumar birçok eyalette yasaklanmış olsa da, 2006'da kabul edilen çevrimiçi kumar yasaları fantezi sporlarını sorumluluk alanlarının dışında tuttuğu için FanDuel 45 eyalette yasal olarak faaliyet gösteriyor. Yasalar sadece FanDuel'in oyunlar başlamadan önce ödül miktarlarını yayınlamak, ödül miktarlarını oyundaki oyuncu sayısından bağımsız yapmak ve oyunu takım puanları yerine oyuncu istatistiklerine göre yapmak gibi basit kurallara uymasını gerektiriyor.

FanDuel'in oyunları bir günden bir haftaya kadar sürer. Kullanıcılar katılmak istedikleri yarışmayı seçer veya arkadaşlarına karşı oynamak için kendi yarışmalarını oluşturur. Daha sonra oyun için giriş ücretini ve ödülü seçerler. Yarışmalarını seçtikten sonra kullanıcılar, maaş sınırının altında kalarak oyunlar için nihai fantezi takımlarını alır ve takımlarının oynamasını izler. Oyunlar başladığında, takımlar oyuncularının performansına göre puan kazanır. Bir takım gün veya hafta sonunda rakiplerinden daha fazla kazanırsa, kullanıcı sezonun bitmesini beklemek zorunda kalmadan kazançlarını eve götürür.

Bugün FanDuel, bir haftalık fantezi spor endüstrisinin lideri haline geldi. Sporları arasında kolej futbolu ve basketbol ile birlikte NFL, NBA, NHL gibi sporlar var. Bu yılın başlarında, platformlarında oynayan yaklaşık 1,1 milyon müşterisi vardı. Günlük fantezi pazarının yaklaşık% 75'ini oluşturuyorlar.

FanDuel'in Finans Bilgileri

FanDuel'in ayrıntılı mali bilgileri bilinmiyor, ancak hızlı bir büyüme görüyorlar. 2013'te 150 milyon dolar ödül verdiler ve 2014'te bu sayı 500 milyon dolara çıktı. FanDuel, kazançların bir ücretini alarak gelir elde eder. Geçen yıl, FanDuel 50 milyon dolar ücret kazandı. 2015 yılında FanDuel, kendileri için 100 milyon dolarlık gelire çeviren ödül olarak 1 milyar dolar ödemeyi planlıyor. Şirket henüz karlı değil. Analistler, müşteri edinme maliyetlerinin yüksek olduğuna inanıyor, ancak FanDuel, bir kullanıcının oyuna bir kez katıldıktan sonra her yıl geri döndüğünü iddia ederek bunu haklı çıkarıyor.

Şimdiye kadar KKR, Google Capital, Time Warner, Shamrock Capital Ventures, Bullpen Capital, the Scottish Investment Bank, Comcast Ventures ve Piton Capital dahil olmak üzere yatırımcılardan elde edilen 361,2 milyon dolar ile girişim finanse edildi. Geçen yıl, NBA ayrıca dört yıllık bir ortaklık imzalayarak ve küçük bir hisse senedi alarak FanDuel'in varlığını kabul etti. Son fonlarını bu yıl Temmuz ayında KKR liderliğindeki bir turda 1,5 milyar dolar değerinde 275 milyon dolar topladıkları zaman almışlardı. Günlük fantezi pazar payının kalan% 25'ini oluşturan Rival DraftKings'in 900 milyon dolarlık bir değeri var.


cevap 2:

Oldukça basit. Yarışmalar düzenlerler ve pastadan bir parça alırlar.

Örneğin, 5 $ 'lık bir bilardo oynarsanız, sizin katılımınızdan 90 sent veya başka bir şey alacaklardır. Diğer 4,10 $ ödül havuzuna gidecek.


cevap 3:

İnsanlar FanDuel'de oynadıklarında potun bir yüzdesini alırlar. Bu yüzde, girmesi ucuz yarışmalar için% 10'a, girmesi 1.000 $ veya daha fazla olan yarışmalar için% 5'e yakındır.

Yani, beni FanDuel'de oynarsanız ve her birimiz 1 $ koyarsak, kazanan 1.80 $ ve FanDuel 0,20 $ alır.


cevap 4:

Kullanmadım ama parasını kazanmak için ücretli girdileri kullandığını düşünüyorum, aynı zamanda risk sermayedarları tarafından büyük ölçüde finanse edildi. Her gün giren birkaç bin kullanıcıyla, ücretli girişler onları bir yığın nakit haline getirecek!