arkadaş geçiş bilgisayarı nasıl eklenir


cevap 1:

Başkasının Postası Nasıl Yönlendirilir - USPS:

Posta gönderimi, çok sayıda posta idaresi tarafından verilen ofistir. Birinin postayı başka birine ilettiği noktada, buna posta gönderme denir. İşte bu makalede, tek başına bir posta göndermeye bakıyoruz. Bireyler genellikle, geç saatlerde konumlarını değiştirdikleri için postaları iletirler. Başka bir açıklama, yanlarında yeri olmayan postayı almış olmaları veya postayı refakatçilerine veya akrabalarına iletmeleri gerekebilir.

Çeşitli posta idareleri kendi tür posta gönderme yönetimlerini sunar, ancak burada Amerika Birleşik Devletleri Posta Hizmetleri'ni (USPS) tartışacağız. Amerika Birleşik Devletleri Posta Yardımı (USPS) ile postayı nakit parselden geçmeden ilerletebilirsiniz. Sadece pullar için neredeyse hiç para ödemeniz gerekmez ve bu kadar.

Birinin Postasını iletmek için adım adım talimatlar - Amerika Birleşik Devletleri Posta Hizmetleri

Gönderdiğiniz postanın bir yeri olması ihtimaline karşı, bu noktada, önemli miktarda gönderiyi yapmak için pullar için fazladan nakit ödemeniz gerekir. Paket üzerinde herhangi bir iyileştirme sunmadan önce hatırlanması gereken tek şey, alıcının adını değiştirmenin yasal olmadığı, ancak zarfın üzerindeki konumu değiştirebilirsiniz. Postayı göndermek için yapılması gerekenler.

1. Başka bir konum oluşturun ve şimdiki konumu geçin. Karartma işaretçisini Yaz "iletmek" için kullanın ve yeni adresi oluşturun. İlerlemelerin her birini kusursuz bir şekilde yapmaya çalışın. Yeni adresi, geçmiş adresin hemen altında oluşturmaya çalışın.

2. Yeni adresin bulunduğu paketi posta kutusuna koyun ve pulların henüz önemli olup olmadığından emin olun.

3. Postayı alıp almadıklarını öğrenmek için yararlanıcıyla iletişim halinde kalın. Olmama ihtimaline bağlı olarak, bu noktada posta yardımı ile iletişime geçmelisiniz.

Bu, istemeden sizinle iletişim kurması ihtimaline karşı postayı ilerletme şeklinizdir. Beklentiniz bu makaleyi faydalı buluyorsunuz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda lütfen poz vermekten çekinmeyin.


cevap 2:

USPS, hareket eden müşterilere posta yönlendirme hizmeti sunar. Postaneden bir kart doldurabilir veya şu adresten çevrimiçi olarak yapabilirler:

Resmi USPS Adres Değişikliği Formu

Bununla birlikte, aynı ismin yönlendirmede ve kredi kartında olmasını sağlamak için bir kredi kartından 1 $ 'lık bir ücret alınmaktadır.


Bir kişinin geçerli bir adres değişikliği varsa (yalnızca bir yıl), herhangi bir birinci sınıf postayı veya paketleri posta kutusuna bırakın ve onlara ulaşması gerekir.


Ayrılırlarsa ve USPS ile bir yönlendirme siparişi bırakmazlarsa ve adresi biliyorsanız, mektuba yazabilir ve eski adresin yanı sıra öndeki ve arkadaki barkodların üstünü çizebilirsiniz. Reklam postası ise, iletilmeyeceği için postanedeki çöp kutusuna atılacağı için atın.


Nerede olduklarını bilmiyorsanız, üzerine HAREKETLİ veya benzeri bir şey yazın, barkodların üstünü çizin. Mektup Taşıyıcınız bununla ilgilenecek.


cevap 3:

Artık adresinizde yaşamayan biri için posta aldığınızı kastediyorsanız, birinci sınıf ise yönlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Zarfın önüne şunu yazın:

Taşındı - Lütfen İlet

Eski adrese bir satır koyun ve yeni adreslerini yazın. Ek posta ücreti ödemeden yeniden postalayabilirsiniz.

Bu yalnızca birinci sınıf posta için yapılır. İşaretleyebileceğiniz başka herhangi bir şey - Taşındı - Gönderene Geri Gönderin ve postaya geri koyun. En azından gönderen kişi onu alamadığını bilecek.

Bu ABD içindir, diğer ülkelerde başka prosedürler olabilir.


cevap 4:

Birinci sınıf posta için: eski adresi işaretleyin ve bunun sağ tarafına, yönlendirilmesini istediğiniz adresi yazın. Parçanın üzerine yeni bir damga koymanıza gerek yoktur. Ayrıca postanın ön tarafındaki siyah barkodu ve arkadaki turuncu barkodu işaretleyin. Biz buna el iletilen diyoruz. Bu yalnızca birinci sınıf postayla çalışacaktır. Bazılarının önemsiz posta olarak adlandırdığı standart posta, bu şekilde elden iletilmeye uygun değildir. Bir postanın elden iletilmeye uygun olup olmadığı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, yerel postanenizi ziyaret edebilirsiniz ve hangi postaları gönderebileceğinizi ve hangi postaları gönderemeyeceğinizi öğrenmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.


cevap 5:

Bu duruma bağlıdır.

Taşınan biri varsa, harfleri "taşınmış" olarak işaretleyebilir ve eski adresin altına yeni adresi yazıp posta kutusuna bırakabilirsiniz.

Hala orada yaşayan biri, üniversitede öğrenci olan bir çocuk veya iş için uzun süreli bir görevde olan biri gibi, o zaman en iyi bahsiniz, onlara göndermek istediğiniz postayı alıp, büyük bir miktar koymaktır. manila zarfı ve mektup paketini haftada bir veya birkaç kez kendinize postalayın ...


cevap 6:

Herhangi bir postanede Adres Değişikliği dosyalamalarını sağlayın. Aksi takdirde, postalarını büyük bir zarfa koyabilir, adresleyebilir ve onlara postalamak için ödeme yapabilirsiniz. Eski adresi işaretlemenizi ve zarfa yenisini yazmanızı tavsiye etmiyorum. Orijinal adrese yönlendiren işleme makinelerinden gelen bilgisayar kodları, onu doğrudan bu adrese geri gönderebilir. Bu kodları işaretlerseniz, işlemede sorunlara, dolayısıyla gecikmelere neden olur.


cevap 7:

Eğer birinci sınıf bir postaysa, zarfın önüne artık burada yazmayın, lütfen iletin. Eski adreslerine bir satır yazın ve yeni adreslerini yazın.

Bu yalnızca birinci sınıf postayla çalışacaktır. Artık posta ücreti ödemeden postalayabilirsiniz.


cevap 8:

Başka birinin Postasına müdahale etmenize izin verilmez ve buna yönlendirme de dahildir. Bununla birlikte, bir vekaletname veya mahkeme emri veya vasiyetin uygulayıcısı gösterebiliyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Tabii ki reşit olmayan çocuklarınız için bunu yapabilirsiniz!


cevap 9:

Size aitse, bir posta zarfı koyun ve postalayın.

Size ait değilse, yapabileceğiniz tek şey onlardan adres değişikliği yapmalarını istemektir. Yönlendirilebilir posta parçaları için adres değişikliği bir yıl boyunca geçerlidir. Taşıyıcı bunu işleme koyacaktır.


cevap 10:

Birinci sınıfsa, mektubun üzerine yeni bir adres yazabilirsiniz. Mektubun ön ve arka altındaki barkodlara sihirli bir işaretçi götürün, aksi takdirde barkod tarayıcı onu yarın size geri gönderecektir.


cevap 11:

Mektubu daha büyük bir zarfa, mühür ve adrese koyabilir ve artan ağırlığı karşılamak için fazladan posta ekleyebilir ve ardından posta kutusuna bırakabilirsiniz.

Jim Sullivan