yazı tipi videopad nasıl eklenir


cevap 1:
VideoPad Video Düzenleyici ve Movie Maker

bir videoya kolayca altyazılar, animasyonlu başlıklar veya metin katmanları eklemenize olanak tanıyan Windows ve Mac için kullanımı kolay bir yazılımdır.

VideoPad, Windows ve Mac için tam özellikli bir video düzenleme yazılımıdır. Bu sezgisel düzenleme yazılımı, güçlü video düzenleme araçları içerir.

metin başlıkları

, video projelerinize başlık animasyonları ve altyazılar.

Altyazılar VideoPad ile içe aktarılabilir, dışa aktarılabilir, oluşturulabilir ve düzenlenebilir. VideoPad ile bir sekansa altyazı eklemek için, önce sekansın bir veya daha fazla klibin eklendiğinden emin olun, ardından Araçlar -> Altyazılar'ı seçin veya Sekans sekmesinin araç çubuğundaki Altyazılar düğmesini tıklayın.

Kendi Altyazılarınızı Eklemek

Bir altyazı oluşturmak için önce

Altyazı Ekle

Araç çubuğundaki düğmesine basın, ardından eklemek istediğiniz altyazıları altyazı giriş kutusuna yazın. 'Format' sekmesindeki kontrolleri kullanarak kalın, italik, altı çizili, renk, anahat rengi, arka plan rengi ve boyutu gibi altyazı yazı tipi stillerini ayarlayabilirsiniz.

Altyazıları İçe Aktar Bir altyazı dosyasını, altyazı iletişim kutusunun üst kısmındaki Yükle düğmesine tıklayarak içe aktarabilirsiniz.

Altyazıları Dışa Aktar Bir altyazı dosyasını, altyazı iletişim kutusunun üstündeki Kaydet düğmesine tıklayarak dışa aktarabilirsiniz. VideoPad, üç altyazı dosyası formatının yüklenmesini ve kaydedilmesini destekler:

  • SSA (SubStation Alpha)
  • SRT (SubRip)
  • VTT (WebVTT)