iphone takvimine yıldönümü nasıl eklenir


cevap 1:

EVET.

Doğum günleri için Facebook'a abone olunan bir takvim ekleyebilirsiniz (yıl dönümleri için de bir tane olacağından oldukça eminim). Bu takvimle ilgili en iyi şey, facebook hesabınızdan gelen etkinlik davetlerini değil, yalnızca doğum günlerini göstermesidir.

Sadece şu basit adımları izleyin: 1. Sizin fb hesabınızda oturum açın (uygulama değil, safari tarayıcısı) ve takviminizi açın. 2. Bağlantıyı URL çubuğuna (mevcut sayfanın bağlantısı) kopyalayın. 3. iPhone'unuzda Ayarlar> posta, kişiler, takvimler> hesap ekle> diğerleri> abone olunan takvim ekle seçeneğine gidin. Kopyaladığınız URL'yi buraya yapıştırın. İleri'ye tıklayın. URL'nizi doğrulayacaktır. 4. Daha sonra bunun gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Takvim açıklamasını değiştirebilir ve diğer her şeyi göz ardı edebilirsiniz. İleri'ye tıklayın. 5. Bitirdiniz :) 6. Teşekkür ederim :)

Şimdi, bildirim merkezinde takvim görünümünü etkinleştirdiyseniz, bunu bildirim merkezinde göreceksiniz.

Doğum günleri bir gün önce başlıyor. Ayrıca, takvim ayarlarında bu takvim için uygun uyarıları almayı da ayarlayabilirsiniz.

Unutmayın, bu sadece doğum günleri için, ama sanırım FB takviminizde yıldönümleri de görünse, burada da gösterilecekler.

Bu yardımcı olur umarım :)