tumblr'daki bir metin gönderisine nasıl resim eklenir


cevap 1:

Evet, bir iPhone kullanıyorum ama aynı anlaşma. Tumblr uygulaması şu anda biraz kabataslak. Genelde Tumblr için Safari kullanıyorum. İOS'ta erişilebilecek bir dosya sistemi olmadığından "fotoğraf yükle" düğmesi çalışmıyor. Uygulamalar elbette Film Rulonuza ve diğer fotoğraflara erişebilir.

Her neyse, hareket halindeyken manuel olarak metin gönderilerine fotoğraf ekliyorum. İşin püf noktası, görüntüleri başka bir yerde barındırmaktır. Droplr'ın bunun için en kolay hizmet olduğunu düşünüyorum. Bu uygulamayı yükleyin.

http://droplr.com/

Droplr'a fotoğraf yüklediğinizde özel bir kısa URL alırsınız. Fotoğrafı bir Metin gönderisine eklemek için, bu URL'nin sonuna "+" ve Metin gönderinize HTML resim kodunu ekleyin. ("+" Tuhaf ama bence bunun nedeni doğrudan bağlantıların bir şekilde dinamik olması. Bilmiyorum.)

Muhtemelen Quora'ya HTML gönderemiyorum, işte burada:

http://d.pr/i/IPOA http://d.pr/i/IPOA+

Bu, fotoğraflı bir Metin gönderisine örnektir. Ayrıca, URL'ler arasındaki farka dikkat edin. "+", Droplr görüntüsüne doğrudan bir bağlantıdır.


cevap 2:

Bunu mobil uygulamada yapmak çok zordur, çünkü metin gönderilerindeki fotoğrafların HTML kullanılarak kodlanması gerekir.

Bu nedenle, dahil etmek istediğiniz fotoğraf, mutlak URL / Web adresini bulabilmeniz için zaten çevrimiçi olarak yüklenmiş olmalıdır.

Cihazınız farklı olabilir, ancak aşağıdaki gibi metin gönderinizin içine bir HTML5 resim öğesi yazmayı deneyebilirsiniz:

Blog temanıza bağlı olarak, görselde bir genişlik özniteliğine ihtiyacınız olabilir veya olmayabilir.


cevap 3:

A2A için teşekkürler.

Tumblr uygulamasında bir hata düzeltmesi veya güncelleme olana kadar, en iyisi Flickr gibi bir barındırma web sitesini kullanmaktır.

Daha sonra html bağlantısını almanız ve bağlantıyı gönderinize yerleştirmeniz gerekir.

Flickr'da (en aşina olduğum) "bunu paylaş" seçeneğine tıklamanız ve ardından html bağlantısını kopyalamanız gerekir. Ardından metninizi yazıp bağlantıyı görüntünüzün görünmesini istediğiniz yere yapıştırın.


cevap 4:

Şu anda mobil cihazları bilmiyorum, ancak bir bilgisayar kullanacaksanız, gayet iyi çalışacağından oldukça eminim. Yazarken, solda bir kamera gibi görünen (videoyu temsil eden) ve bir resim gibi görünen (fotoğraf bölümünü temsil eden) bir görürsünüz. Fotoğraf simgesine tıklarsanız, bir fotoğrafı sürükleyin veya klasörlerinizden birinden bir fotoğraf seçin demesi gerekir.

Maalesef mobil ile ilgili sorulan soruyu yanıtlayamıyorum ama cevaplamam gereken dolaplar bunlar.


cevap 5:

Evet, kesinlikle var!

"Metin" i tıkladıktan sonra buradaki küçük artı düğmesini tıklayın:

Ve sonra bunu alacaksın:

Bu kadar basit!

Hay aksi, uygulama dedin. Benim hatam


cevap 6:

Beğenmek


cevap 7:

Hangi platformu kullandığınıza bağlıdır. Her akıllı telefon uygulaması, İşletim sistemine (ör. Android, Apple, Windows) bağlı olarak farklı şekilde çalışır. Herhangi bir akıllı telefon uygulamasından size izin vereceğinden şüpheliyim, ancak bir tabletiniz varsa sorun olmamalı.


cevap 8:

Uygulamayı kullanarak bir metin gönderisine fotoğraf eklemenin tek yolu, bildiğim kadarıyla HTML kullanmaktır.