youtube 2017'ye nasıl özel küçük resim eklenir


cevap 1:

Tamam, burada sadece tahmin ediyorum ama YT tarafından otomatik olarak seçilen küçük resimden memnun değilsiniz gibi görünüyor. İnsanlar YT İmajlarını gerçekten önemsiyorlarsa, bunların% 90'ı için geçerli olduğunu öneririm.

Dolayısıyla, örneğin Canva'yı kullanarak, kullanmak istediğiniz doğru markalı küçük resmi oluşturun. YT'ye birden fazla video koyuyorsanız, tüm eşleşen konu videosunu tuttuğunuz kendi Kanallarınızdan en az birine sahip olmak isteyeceksiniz. Bu şekilde tüm Küçük Resimleriniz eşleşecek.

Videoyu Düzenle'yi seçin ve bunun gibi bir sayfaya yönlendirileceksiniz:

Mevcut Küçük Resmin siyah karesindeki üç küçük noktayı seçin ve Değiştir'e gidin. Bu, bilgisayarınızdan harika yeni Küçük Resminizi seçmenize olanak tanır. Yüklendiğinde, Kaydet'e tıklamanız yeterlidir.

Bitiş Kartlarını da biliyor musunuz? Kanalınızdaki diğer videoların Küçük Resmini seçtikleri için de eğlencelidirler.

Bir dizi bağlantılı videoyu görmek için YouTube'da bir sorgu olarak Ted Pollard Fitness'ı deneyin. Ayrıca Beğen ve Abone Ol da verebilirsiniz, bunlar için de düğmeler var. (Lütfen)


cevap 2:

Evet yapabilirsin. Ve yapmalısın!

Küçük bir numara - küçük resminizi yüklemeden hemen önce, meta verilerini ilgili bilgilerle doldurun, yani videonuzun 'Shape of you acapella cover' ile ilgili olduğunu varsayalım, ardından istediğiniz küçük resmin özelliklerini bilgisayarınızda açın, meta verileri başlık gibi doldurun , sanatçı, yönetmen vb. bu metin ile 'Shape of you acapella cover'.

Ardından, bu değişiklikleri yaptıktan sonra, özel küçük resminiz olarak yükleyin.

Bu kesinlikle videonuzun daha iyi arama sıralamalarında yardımcı olacaktır. Meta veriler yardımcı olur!


cevap 3:

Tek kelimeyle EVET:

Diğerlerinden çok daha basit bir yöntem.

Küçük resmini değiştirmek istediğiniz videoya gidin. (aynı kanalda oturum açarken)

VİDEOYU DÜZENLE'ye tıklayın (mavi kutuda beyaz yazı tipi - sağ taraf)

Ardından, YouTube tarafından otomatik olarak seçilen üç resmi ve kendi Özel Küçük Resminizi göreceksiniz.

İmleci kendi üzerinize getirin. Özel Küçük Resim.

Daha sonra iki seçeneğin göründüğünü göreceksiniz - Bunlar:

Resmi İndir ve Resmi Değiştir (Resmi değiştir'i seçin)


cevap 4:

Evet değiştirebilirsin

Düzenle 1 -

Bunu bilgisayarınızdaki içerik stüdyosunda veya telefonunuzda yapabilirsiniz. Videoya gidin ve içerik stüdyosundan tıklayın. Bundan sonra, video oynatıcının sağ tarafında özel bir küçük resim seçeneği olacağını göreceksiniz. 2 mb'den daha küçük özel bir küçük resim yükleyin ve hazırsınız.


cevap 5:

Selam,

Evet, bunu kolayca yapabilirsiniz, küçük resminizi, etiketlerinizi, videonuzun adını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken içerik stüdyonuza gitmek, videolara gitmek, küçük resmini değiştirmek istediğiniz videonun düzenleme seçeneğine tıklamak. Açıldığında, 3 varsayılan küçük resim seçeneğini görürsünüz ve 4, oluşturduğunuz özel küçük resminizdir.

Özel küçük resminize gidin ve üzerinde görünen iki seçenek göreceksiniz. İndirmek ve değiştirmek. Küçük resmi değiştir'e tıklayın ve yenisini yükleyin.

Basit. Umarım cevabım size yardımcı olur.

Teşekkürler.


cevap 6:

Zaten yüklendikten sonra bir YouTube videosunun küçük resmini nasıl değiştirebilirsiniz? bu çok kolay, takip edin:

  1. YouTube Studio beta'da oturum açın.
  2. Sol menüden Videolar'ı seçin.
  3. Başlığına veya küçük resmine tıklayarak bir video seçin.
  4. "Küçük Resim" altında, Özel küçük resim'i seçin.
  5. Özel küçük resminiz olarak kullanmak istediğiniz dosyayı seçin.
  6. Kaydet'i seçin.

cevap 7:

Videoyu ilk yüklediğinizde veya daha sonra video işlendiğinde bir video küçük resmi seçebilirsiniz. Yayınlandıktan sonra bile değiştirebilirsiniz. Videoyu yüklüyorsanız, video yüklenirken ve işlenirken yükleme ekranının altında üç küçük resim seçeneği görmeniz gerekir. Bir albümdeki görüntülerin sırasını değiştirmek için: ~ Albümü Düzenle ~ görüntüleri doğru konumlarına sürükleyin, ardından onay işaretini tıklayın. "Albümler" bölümünde Albümlerin sırasını değiştirmek için. Profilim'e gidin ve burada YouTube Para Kazanma materyalleri hakkında her şeyi bulabilirsiniz ...


cevap 8:

Evet!

Bu, Youtuber'ların çoğunun, siz bunu görmeden önce Video'larını çekici hale getirmek için yaptığı Hile. İçerik Stüdyosu'nda Video Yöneticisi olan bir seçenek vardır, Küçük Resminizi, Başlığınızı, açıklamanızı düzenleyebilir ve Videonuza Ek Açıklamalar, Kanallar logosu, Ekleme Sayısı ve Oynatmak için Aralıklar vb. Gibi birçok şey ekleyebilirsiniz.

İYİ ŞANSLAR

TEŞEKKÜR EDERİM.


cevap 9:

Giriş yaptığınızda, küçük resmini değiştirmek istediğiniz videoya gidin. "Videoyu Düzenle" ye tıklayın. YouTube tarafından otomatik olarak seçilen üç resmi ve kendi Özel Küçük Resminizi göreceksiniz. İmlecinizi kendi Özel Küçük Resminizin üzerine getirin ve ardından iki seçeneğin göründüğünü göreceksiniz: "Resmi İndir" ve "Resmi Değiştir". Resmi Değiştir'i seçin ve değişikliklerinizi kaydedin.


cevap 10:

Doğrulanmış bir hesapla, yeni videolara özel küçük resim yükleyebilir ve yüklenen videoların küçük resmini değiştirebilirsiniz. Bu makaledeki özel küçük resmi değiştirmek için belirli adımlar gösterdim:

Bilmeniz Gereken En İyi YouTube Küçük Resmi Boyutu [The Ultimate Guide]

2. bölüme bakın: Özel bir YouTube Küçük Resmi Yükleyin ve Değiştirin

Umarım bu size yardımcı olabilir.


cevap 11:

Play Store'dan "YouTube Studio" Uygulamasını indirin.

Açın ve düzenleme işaretini itin

Her videonun küçük resminde küçük resim düzenleme seçeneğini göreceksiniz.

Ayrıca başlığı değiştirebilirsiniz ve daha birçok seçenek de mevcuttur.