batık ejderhadaki bent kapakları nasıl etkinleştirilir


cevap 1:
Cennetin sel kapılarını açmak, Nuh'un günündeki tufanın başlangıcını anlatan bir ifadedir. Tufan olarak tercüme edilen İbranice kelime kelimenin tam anlamıyla “cennet okyanusu” anlamına gelir. Kutsal Kitap, dünyanın başlangıçta, dünyayı çevreleyen atmosferde yüksek bir seviyede asılı duran geniş bir su buharı katmanıyla yaratıldığını ve böylece tüm dünyanın tropikal ve sıcak olmasını sağlayacak bir sera etkisi yarattığını ileri sürer.
Atmosferimizin yukarısında, sıcaklığın her zaman 200 ° 'nin üzerinde olduğu, troposfer adı verilen bir alan vardır. Troposferde su buharı, yağmur olarak düşmek için soğutulmadan ve yoğunlaşmadan süresiz olarak askıya alınabilir. Teli getirdiğinde, Tanrı o geniş su katmanının düşmesine ve yeryüzünü örtmesine neden olmuş olabilir.
Yaratılış 1: 6-7'de Mukaddes Kitabın yaratılış kaydı, yerin üzerinde asılı duran bu suları anlatır ve 2 Petrus 3: 5-6, Tanrı'nın bu suların düşmesine ve yeryüzüne taşmasına neden olduğunu söyler *.
  • Yaratılış 1: 7 - Ve Tanrı kubbeyi yarattı ve kubbenin altındaki suları kubbenin üzerindeki sulardan ayırdı: ve öyle oldu.
  • 2 Petrus 3: 5, 6 - Uzun zaman önce göklerin ve yerin sudan ve suyun ortasında Tanrı'nın sözüyle ayakta durduğu gerçeğini kasten görmezden geldiler; ve bu yollarla o zamanın dünyası sular altında kaldığında yıkıma uğradı.
“Göklerin sel kapılarının” aniden açılmasıyla birlikte tonlarca su yeryüzünü kazıdı. (Tekvin 7:11) Tonlarca suyun ağırlığı altında, hidronik basınç yer kabuğunun değişmesine neden olabilirdi. Sığ deniz havzaları ağırlık altında batacak ve yeni dağ sıraları yukarı doğru itilecekti ve eski dağlar daha yükseğe itilecekti.
Küresel bir sele dair kanıt var mı?
Bugün, denizin dışına itilmiş, muhteşem deniz kayalıkları ve yüksek platolar oluşturan birçok yerde sahil şeritlerini görebiliyoruz.
Okyanus tabanları daha derine battığında ve kara kütleleri yeni zirvelere yükseldikçe, sel sularının okyanuslara doğru akması, dünyanın birçok yerinde görülen muazzam kanyonları ve fiyortları oyacaktı.
Jeologlar, sıradağların bir zamanlar çok daha düşük olduğuna, ancak bazıları denizlerin altından yükselen daha yükseğe çıktıklarına inanıyor. Çoğu dağ sırasının yüksek kesimlerinde bulunan deniz kabukları ve kabuklular bunun kanıtıdır.
Bilim adamları ayrıca, denizlerin altında uzanan nehir kanalları ve okyanusların altında kıyıdan çok uzağa uzanan kıta sahanlıklarının kanıtladığı gibi, bir zamanlar okyanusların daha küçük ve kıtaların daha büyük olduğuna inanıyorlar.
Sular düştüğünde sera etkisi kayboldu ve kutuplara en yakın kuzey bölgeleri hızla donacaktı. İklimdeki bu ani hızlı değişimin mevcut kanıtları var. Mamutların ve gergedanların donmuş kalıntıları, dünyanın bazı yerlerinde donmuş toprakta bulunmuştur. Bazıları Sibirya'da midelerinde veya hala ağızlarında sindirilmemiş yiyeceklerle donmuş halde bulunmuş, bu da onların öldüğünü ve aniden donduğunu göstermektedir.
Aslanlar, kaplanlar, ayılar ve elkler gibi diğer birçok hayvanın fosil kalıntıları, hepsinin aynı anda yok edildiğini gösteren ortak katmanlarda bulunmuştur. Pek çok bölgede, birlikte yaşayamayacak veya birlikte beslenmeyecek olan dünya çapındaki hayvan fosil kalıntıları, biriktikleri havzalara yıkanmış gibi bir arada bulunur.
Bir buzul çağı veya buzulların yavaş hareketinden ziyade yalnızca küresel bir selle açıklanabilecek daha birçok fenomen örneği vardır.

cevap 2:

Rheadamgate, yayınlanan GPL2.0'dan (yazar tarafından) izin alınarak alınmıştır. Bu, Zeus'un annesinin Adamic dilinde "R he a?" Olarak okunan "Rhea" adının birleşimidir. "Ra El mi?" gibi ve sonra baraj ve kapıyı Nuh Tufanı ve Mesih Kapısı bağlantısına bağlar.

Atlantis, bir tür "damgate" olarak veya daha yaygın olarak kullanılan "havalimanı merkezi" gibi gelen "tüm insanlığın" selini ve Sisters Nehri'nin "Havva'sını" yapmak için yükseliyor… daha uh, eğlenceli ve düzenli.

LC WEUROME'A -

Kısa cevap, "taşkın kapıları", "Ben kapı benim" ile Margate, Seagate ve Watergate'in bir tür birleşimidir - Meryem'in Kutsal Su'yla ilgili olduğunu görmek için (deniz ve neden ... o bir arife denizidir) -herkes) kapıyı görmek her yerdedir, bize He-caddesine giden yolun… derinlerinde… olduğumuzu bildirir.

Bütün hikaye The Doors “sen ve ben dize” arasındaki bağlantıyı ve Peter ile Casper arasındaki farkı görmeye dayanıyor… ama biraz sonra sizinle “kapıyı açmanın” nasıl bir şey olduğunu anlayacağız.


den alınan

SEKOR VE KUZEY -

ben

gezmek

kelimeler arasında herhangi bir etimolojik ilişki varsa yüksek sesle "

annuit

"(bir

biliyordu

o ve "

Eloheinu

; "(el,

oh biliyordu;

iğrenç, ben

görmek

ayrıca) sadece birkaç dakika içinde bu kelimelerin demik tanım (lar) ının aksine gerçekte ne anlama geldiğini öğreneceğim ... oldukça benzer; içeri atmak

"shehekeyanu'nun "... anahtar

biliyordum.

Fakat

neyi biliyorum

?

Görünüşe göre biri "taahhütlerimizi destekleyin" ve diğeri "Tanrımız" anlamına geliyor ... Emmanuel Goldstein'ın ilk isminin anlamı ile bağlantılı görünüyor--

Tanrı bizimle

. El Elyon'un satırları boyunca bir şeyler okuyan bir pasajı hatırlıyorum (Mezmurlar'da olduğunu sanıyordum), Beth-El'de aranızda yaşayacak (bu arada "

Yükselen Oğul ülkesi

" diğer adıyla

Tanrının evi

), karanlıkta; ama şu anda bulabildiğim tek şey, bu ... cümleyle ilgili görünen 1 Krallar 8:12.

El Shaddai'nin onların Kayası olduğunu ve Yüce Tanrı'nın, Kurtarıcıları El Elyon olduğunu hatırladılar.

Mezmur 78:35

SİNYAL

v.

NOIZE

, zeki mesajın diller arasında ve uygarlığımızın tamamı boyunca örülmüş olduğunu görmek dil bilgisine ihtiyaç duymaz.

dayanak

"Latince ve İbranice kader kelimesi"

kısmet

"... bu mesajı dokumaya giden düşünce düzeyi ve etki genişliği hiç şüphesiz veya

tartışma

uygarlığımızın gerçek yaratılışının zımni kanıtı. Her gün her birimize bakarken; SETI'nin dünyamızın, yaşamlarımızın ve geleceğimizin her bir özelliği ve her yönü hakkında "etiketli yorum" almasına benzer bir Tanrı mesajı.

D

ON'T SHOOT

MES

ŞENGER

(S)

Görünüşe göre tek bir eylemde mesajın tamamı her birimizi haykırmaya çağırıyor

üst

varlığını kabul etmek ve tartışmak için "ciğerlerimizden" ... ve korku ya da öfke kombinasyonuyla ağzımızı kapatmaya zorlamak ... ayartma ve utanç ... sadece karanlığın sonuna ulaştığımızdan emin olmak için yeterli Highlander ve de-Pinocc'un hızlanmasına çarpıcı bir şekilde benzeyen bir Vahiy süreciyle yazılmış bu sonraki sözcükler "önce final"

hio

Johnny'nin zasyonu

5

Ra ya da Horus'un ya da ... Perseus'un Kalkanı'ndan görüldüğü ve yansıdığı gibi ... şüphesiz bazen damlayan

y

dolma kalem

nın-nin

Arthor

... H cinsinden

eb

r

ew

...

el

, Tanrı'nın Yadigarı.

Sanırım, Sanal Güverte haline gelen insanların ülkesinde, yaşayan bir kalem olduğumu bir kez daha belirtmeye değer; Büyürken Hirodes'e çarpan şimşek gibi göründüğünü hiç görmediğim bir mesaj, ancak aralarında seçim yapabilecek bir kaleminiz olsaydı. kelimeleri "katlamak" ve "iki yarıyı birleştirmek için" o eski "iki noktayı birleştirmenin mümkün olan en hızlı yolu nedir?" ...

QCP, bekliyordum

bu mesaj ortaya çıktığından daha az ayrıntılı olacak; ama son kez Tanrı'yla gerçek bir etkileşim kurduğumda, Göklerin bu kutuya bakması ve "Dolaptaki Kızılderili" yi görmesi fikrini benim için ilişkilendirdi ki bu hala bir oyuncak bebek olsa bile "İçimdeki Tanrı'yı ​​görmek" olarak kabul ediyorum tüm bu kalıpların ve bu büyük mesajın kesinlikle Kal-El veya He-Man'e çok daha yakın bir şeye benzediği yerde ... en azından geceleri hayat buluyor ...

bir şey

isteyebilirsin ...

konuşmak

için.

"

"First AND Amistad'ın köşesinde; Lord of Hosts, Fray adlı bir grubun sesiyle şarkı söylüyor; bu, Matrix'in Gobleninin kenarları gibi bir şey anlamına gelmeli ... bir tür Acı Tatlı Nero Senfonisi'nde, ama yine de Shakespeare ile bir başka bağ ve burada bir ateş yakmak için çatıda oynaşmak, Özgürlük Hanımının meşalesinde Sonsuz Özgürlük Alevini yakmak ve onu Prometheus ateşine bağlamak ... burada teslimatın arkasındaki mekanizma Bu mesaj bize, teknoloji ve özgürlüğün gizli iletişim ve gizliliğin ardında nasıl bulanık göründüğünü oldukça açık bir şekilde gösteriyor. Bu mesajdaki en önemlisi, köle gemisi Amistad'ın kurtuluşu arasındaki bağ olduğunu düşünüyorum (elbette bu baş harfleri de) ve emin olduğum bu yerde "hi d den" de eksik olan üç harf "ark", Eden gibi bir şeydir. "da let's" ve deyimsel harita oluşturucunun anahtarıyla bağlantılarda "özgürlüğün çalmasına izin ver" ve " ışık var "ve" müzik seni özgür bıraksın "hepsi kömür İnsanların, grupların ve yerlerin isimleriyle örülmüş bu mesajı tartışmamak ve müzikte - işte bu kalın karanlık - ve bunun hakkında konuşmaya başlar başlamaz, bunun bizi doğrudan nasıl yönlendireceğini göreceğiz. Bu aynı teknoloji bizi daha akıllı, daha mutlu ve daha özgür kılmamıza yardımcı oluyor ... okul cinayetleri gibi şeylerden ve delice çılgınlıklardan ve "konuşma özgürlüğü yok" veya "özgür irade yok" veya "hayır özgür düşünce "ya da ... bu şeylerin Exodus'un nihai belasına nasıl ayrılmaz bir şekilde bağlı olduğunu tartışma yeteneği yok.

Her şarkı benim hakkımda değil; fakat

Şu

--Carly Simon kesinlikle gerçekten öyledir, Odin'in gözü Perseus'un kalkanında ve Icarus ve marangozun McCarthy ve makarna ile nasıl ilişki kurduğuna dair biraz daha netlik; ve müziğin ve senfoninin ne kadarının, söz konusu olduğunda Tanrı'nın iradesinin ne olduğunu sizinle ilişkilendirmek için çok açık bir şekilde tasarlandığını görmek için yarışlara gidiyoruz. "

ne

Biz

yapmak gerekir

"ve oldukça açık f

rom Ekmek ve Kek ve Gene Roddenberry'nin adı

o

açlığı bitirmek

listenin üst sıralarında

Cinayeti bitirmek ve gül koymak

sadece Blink-182'nin merdiveninde değil, aynı zamanda Live'ın silahının namlusunda ve ayrıca Guns and Roses'da; ve tabii ki Kapılar - Cebelitarık Boğazı'ndaki batık şehri Groom Gölü'ne ve IDE'lere ve gezintilere bağlayan bu mesajın etrafında birleşiyor ... ve

Amy Adams ve Rachel McAdams'a

ayrıca - ve "d" harfindeki "Kutsal C" yi "ondan" ayırma fikri ve "ifşa" kelimesi, bir zamanlar baş harflerimi "AMC'den önce" merkezinde içeren ilk Yunanca mektuba kazınmıştır. tiyatrolar

ısıtılmış

"meleklerin ışığı" veya yukarıdaki ışık veya etrafındaki ışık; gerçekten ne diyorsan onu çağır.

Bu bir

LAMDA

, elbette; ve

damarda

of Genesis 22: 7 O kelime ile görünmeyen "kuzu" arasında söz etmenin çok "topal" olduğunu sanmıyorum (

Wilder

içinde

doğru s

Bu arada mektubun yazılması, Half-Life oyununun devrim niteliğindeki bu turuncu sembol duvar resimlerini 1984'te Emmanuel Goldstein'ın Subway duvar grafitisine ve ayrıca

David ve Eos'u birbirine bağlamak

ve bunlara yerleşik video konferans gibi bir şey görmek

büyülü kapılar

Amos 9: 11'in "ihlal onarımları" nın birinci gününden itibaren.

DA VİDEOLAR

, şuradan

Kaptan EO

4D kaydırarak

Radyoaktif

ve

F-ck'd Up World

biri

Ha'n'ın "n" ile

Bir ilan tahtasında solo ve otobüste Tanrı ... ve en yenisi "

sign.s

"Muhtemelen bir araya getirdiğim en kötü şey bu, gökyüzünde veya Kapılar'da çok daha iyi bir şeyin gerçekten oynayacağına dair kendime güveniyorum veya ... Youtube'daki görüşlere bakarsak umarım daha çok

neredeyse hiçbiriniz

kim izledi

Neredeyse ünlü

"fikir."

Sanırım yapmalıyım

listeden bahset

Eye of NBC'nin Chuck teması, müzik videoları ve şarkıları ve özellikle "

dark2right

"Doğduğum şehrin kalbinde gördüğüm Fort Lau

der

dale ve Federal'de, açıkça "kırmızı değil" olduğunu görebildiğimiz yerde ...

görünmek

ce Dave Matthews "neden yapmayasın

karşılaşmak yağmur ve oyna

; o

ben mi

lt

s

içine

merak etmek

"kabzası" gibi ...

onun kelimesi

.

SHAKESPEARE, RATTLE ROD VE ROCK N 'ROLL. Büyüdüğümüz ve sevdiğimiz müzik, zamanın başından beri radyoda duyduğumuz sözler - senfonik "bu makine faşizmi öldürüyor" ve sözlerini bir araya getiriyor.

Bu Şehri İnşa Ettik

"radyo dinle" ve Radyoaktif ve şehrin tanımladığı fikir

Auden

ve

cüret

ve muhtemelen ile

auThority

Imagine Dragon's ile bağlantılı biri

Gök gürültüsü

ve

MMer hakkında eski bir hikaye

aranan "

DMD

"AOL a'da

Ha kelimelerinin tek listesi

Bu muhtemelen akıllı tasarımı istatistiksel olarak kanıtlamak için çok kolay bir şekilde kullanılabilirdi - eğer bu, herhangi birinin onu keşfetmekle ilgilendiği bir şey olsaydı

kanıtlama nedenleri

.

BENİM HAYATIM . S. LAMC. LA \ o /
Bu hikayeye kısaca ek olarak, CURA'da eski IBM U2 arasında çeviri yapmak için oldukça uygun bir yazılım parçası yazdım.
1
veriler ve çok daha yeni ve daha gelişmiş bir Microsoft SQL ilişkisel sistemi; ve anakronistik içgörüyle "hiyeroglif" adını verdi. Bugün, bu otomatik sihirli çeviri yazılımını fırtına kelimesindeki tanımlanmış "ORM" kısaltmasının kalbine bağlıyorum; ve ayrıca ... "s:" tanımlama stilinde "TORM" sorusu, "TAT" özetinin (veya belki de ilkinin) THE "M'nin başlangıcına eşdeğer olduğunu önerebilir. . "
Los Angeles'tayken "TAT" tanımımı sağlamlaştırmaya başladım, Mezmurlar 22: 22'de Davut Evi'nin mührünün anahtarı olarak açıkça gördüğüm "t'leri tersine çevir" ve dövmelerin bir tür birleşimi - Taylor'un sırtını, güneyden kuzeydoğuya "SUS'tan SURAN'a" yeniden hizalanan Venüs "taşı" nda süsleyen iki dövme seti; ve Ra / Horus'un gözlerinin açık bir bozulması olan "Adem'in gözü", görüntüdeki "gözyaşı" nı NASA logosu ile tasvir edilenlere benzer bir yıldız grubuna dönüştürüyor. Bu, gerçek doğduğum şehir Plantation adında açıkça tanımlanmış gördüğüm "TAT" dır - onu "selamlar" ve "omuz" kelimesiyle birleştirdiğim yerde, Göz'ün ve bunun sihir olduğundan emin olduğumdan emin olmak için "Gezegen" kelimesinin planına "h" ekleyen Gözün büyüsü olduğundan emin olabildiğim kadar, "omuza göz dövme yapmayı planla" ifadesindeki Plantasyon ve omuz arasındaki bağlantıdan sorumlular ve onu "eth" sembolüne bağlar
Auðumbla
.

Örneğin Breughel'in Icarus'unda: her şey nasıl tersine döner

Felaketten oldukça yavaş; pulluk yapabilir

Sıçramayı, terk edilmiş ağlamayı duydum

Ama onun için önemli bir başarısızlık değildi; güneş parladı

Yeşilin içinde kaybolan beyaz bacaklarda olması gerektiği gibi

Su ve görülmesi gereken pahalı hassas gemi

Harika bir şey, gökten düşen bir çocuk

Gitmem gereken bir yer vardı ve sakince yola çıktı.

WH Auden

Bunların en önemlisi, elbette, kasırgaları ve depremleri simüle etmenin Antarktika sıcaklıklarını simüle etmekten biraz daha aptalca olduğu ... bilirsiniz, evinizde; ve evimizin sanal gerçeklikte, Cennette olduğunu - ve burada bu bilgiyi kullanmak için bir plan olduğunu ... en önemlisi üstesinden gelmek için bir plan olduğunu öne süren çok net bir mesajı tartışmamak en azından bir kat daha aptalca bizi bu kadar büyük, bu kadar açık ve bu kadar önemli bir şeyi tartışmaktan alıkoyan her ne ise ... görebildiğim her yerde.

HAR-BİZ

R

SOIS THE KEY,

bir veya iki cümleyle, "Öyleysem, öyleyse biz de öyleyiz" ... Örneğin bu mesaj Cehennemin sonu ise, bunun nedeni bugün harekete geçmeniz ve bu hedefe doğru çalışmanızdır. Olayları başka türlü görmek neredeyse komik, ama Eğik Pisa Kulesi bize ipucu veriyor ve Eyfel bir tür anıtsal sayımla aynı fikirde; kalbimin kalbinden biliyorum ki, bu Perşembe günkü son arayışının cevabı… gerçek Kutsal “s” nedir… SOL'dan yapılmış çok sayıda Tanrı; Işığımızı görmekten ve gezegenin "nedenini" yanıtlayan "nasıl" olduğundan, Cennetin bir günde nasıl inşa edildiği.

Matrix'in 21 Jump Street'in trambolin eğimli durumundan sıçrayan yükselen "r" etrafında dönen Kutsal "Ha" ... Kanseri, dünyadaki açlığı ve AIDS'i bir kerede bitirmemiz için pilotluk yapıyor, tam olarak nasıl olduğuna dair bir amiral gemisi anlayışı. müziğin (ve filmlerin!) bizi gerçekten yapacağını. Bu, Hades'in "es" lerinde "var" anlamına gelebilecek "R" ... ölümsüzdür .. veya ilahi ... veya evimizdeki ve kalbimiz bir olduğu gibi "bizim" anlamına gelebilir; ve her şey bir anahtar "gizli bilgi" parçasına verilen doğal dönüşlü tepkiye dayanır ... kule kelimesi "kime" anlamına gelir ve güç "biz" kelimelerinden gelir

"Ben

Açık "orijinal niyet" olarak Exodus'tan AM ".

Babil Kulesi'ne tırmanmak, bu gizli şifreyi ve benim zor sözlerimi almak ... Cenneti inşa etmenin anahtarı, hem sessizliğin hem de görmenin başlangıcında Silikon fikrini görmek ve sahip olduğumuz mesajı ve arzumuzu gerçekten anlamaktır. kalplerimizden farklı bir ahenk içinde çığlık atan ...

Dünyanın durumuyla İÇERİK DEĞİLİZ, bir yanılsama ve küresel tepki içinde yaşamaktan mutlu değiliz… ya da Matrix'te yaşadığımızı kesin olarak kanıtlayacak bir mesajın tamamen yokluğu ya da onaylanması - niyet varoluşu, Matrix; tüm uygarlığımıza AIDS vermek, aklı başında hiç kimsenin hastalığı ve doğal afeti sanal gerçeklikte simüle edemeyeceğini görmemize yardımcı olacak isimlendirme yardımları… Cennetin kurucuları olmak, tasarım gereği gerçekten herkesin kalbi. Ya da belki kendi tavsiyemi dinleyip kendi adıma konuşmalıyım - HAMSTERDAM kelimesindeki asıl yalana ve skandala bakarken kararlıyım, Yaratılışın kalbinin benimle eşleştiğine karar verdim - acı ve hastalık asla "simüle edilmeyin" ve o belirli hamster çarkının dönmeye devam etmesi iğrenç bir harekettir.

"

kime

"Güç Kulesi" nin, açıkça İbranice Krallığın kötü sözcüğü olan "MAL, KİMDİR?" Sorusuna cevap vermeyi amaçlamaktadır. ve cevabın doğası gereği öz yönetime katılanlara gittiği gerçekten açık olmalı - bu yerde tek taraflı olarak kesinlikle görmezden gelinen bir şey. En azından bana öyle geliyor ki, dünyaya sunulan özgürlüğün ve gerçek demokrasinin eksikliğinin farkında olan ve bu durumu daha iyi hale getirmek için kesinlikle hiçbir şey yapmayan çok sayıda insan var.

Muhtemelen bu civarda bir yerlerde, skandallara atıfta bulunmak için "kapı" kelimesini konuşma dilinde kullanmamızın (a la, "Seagate c'ing" değil) ilginç bir şekilde Amsterdam gibi "barajlar" ile de ilişkili olabileceği fikrine işaret etmeliyim. Hamsterdam ve Adam - ve belki de kapıların ve barajların kilit fikriyle ilişkili olabileceği fikriyle bu iki şeyin Kutsal Deniz (ler) için nasıl bağlantı kurabileceğini bile görebiliriz. Son haftalarda hava kilitleri ve belki de kapıların veya barajların daha basit ve güvenli geçişine izin veren bir tür güvenlik katmanı olarak nasıl işlev görebilecekleri ile ilgili bazı ilginç yorumlar vardı - ile ilgili bazı fikirleri incelemeyi umuyorum. Mars kolonizasyonu ve "Marshall" ile ilişkisi ve Uranüs ve Mars'ın burçları arasındaki önemli yörünge uyuşmazlığı, uh; bir nokta, Kral Süleyman'ın Gizli Mührü ... veya bir rom?

Yani bu kutsal harf "s", "

a

wes

ome

"İle"

mes

Siah

"Gerçek bir canlı çalma fikriyle"

Çarkıfelek

Harflerin oyuncu olduğu oyun; konuşmaya başlamaya çalıştıkları kelimelerin amacını tamamlayarak.

Görüyorum ki, Tanrı IVE'nin bugüne kadar bulunan en mizahi isimlerinden birini tamamlayan "s" ler; "BEN

sen

pp

0

o

“Omnipotens”… ve bu ismin yazılışını, zaman içinde tek bir odak noktasında, tek bir kişide ve tek bir yapay dalgada tamamlayarak büyüdükçe .. anlam ve insan sayısında

<3

.. ve Yaratılış Çocuklarının arzu ve ihtiyaçları karşılanırsa, "kurtuluş" kelimesinin başlangıcı olur.

Birlikte ayakta durur ve birleşiriz; en azından belirsizlik içinde birleşmiş ya da sadece şeylerin uzun süredir belirli bir yol olduğu için zehirli inançta birleşmiş; bir gün, bir yıl veya beş milenyum… bu, değişimin garanti edilmediği veya talep edilmediği anlamına gelmez - yeni bilgiler, yeni koşullar ve yeni beceriler insanca mümkün olduğunca çabuk kullanılmamalı ve denenmemelidir.

Yani bu mızrak Thanos ve Apocalypse tarafından sonsuza kadar sallandı ve sallandı; Yaratılışın kalbinde oturduğumuz ve onun gerçek amacına baktığımız fikri; gerçeklikten ya da simüle edilmiş gerçeklikten yükselişi "yuva denen sevgi dolu şefkatli bir yere", yani Cennete giden yol ve Adamah ve "Planeth" in "ve nasıl" yanıtını kullanmak, nihayet kalbinin ne olduğuna inmeye başladığımızda plan gerçekten ve sadece iki kelimeyle "eth" ve "AH" yi bizimle birleştiren "ve nasıl" dır - en azından gezegenin "nedenini" ve "nedenini" kesin olarak yanıtlamak - insanların hepsi " ben de yardım edeceğim. " Netlik ve Janet ve Bet gibi örneklerle, örneğin; soruyu yanıtlayan ya da kodlandığı cümleyi bitiren sözcüğün kendi kalıbını takip etmek, bu tüm Kalbin yüreğinin arzusudur. "Cennetin nasıl inşa edildiğini" görmemize ve bizim tarafımızdan ve bizim aracılığımızla baktığımız her yerde, burada Dünya'da kazınmış bir plan olduğunu görmemize yardımcı olmak içindir. Yani bir kez daha, daha fazla netlik için ... zarar veremezsin.

"maveth" ve "Beth" nin "eth" i ... "ve nasıl" serisinin bir parçası

Simüle edilmiş gerçekliğin sonunu ve Matrix kelimesini birbirine bağlayan ve onu birbirine bağlayan "Bu mektup muyum, yoksa o harf mi (veya" da "ve belki" ma "dan sonraki her harf)" sorularını görerek başlar. "Yahuda Öpücüğü'ne (ve

Midas

) ve Öpücük

Jacob

ve adını taşıyan grup ve baş şarkıcıların isimlerinin "simülasyon" ve Son İncil Pazartesi ve daha sonra değinebileceğimiz kutsal "s" fikrine olan bağlantısı. Gene's of Genesis'ten Gene Simmons, Silicon'a ve Beşinci Element'e bağlanan "güneşin" gizli gücünü 14 indeksli harfle ortaya çıkarıyor; ayrıca ADIB yılında Christopher Columbus "su üzerinde yürüyen" ve Prens Adam'ın "He" mektubunun Voltron'un "V" ve 21 Pilot'unki gibi 5 indekslediği bu Vahiy ile 5 rakamını birbirine bağlayan bir dizi kurgusal karaktere

el feneri

"Yengeç" şarkısında ve normal işlevsel bir toplumda bu tür eşzamanlı bağlantılar, dikkat ve haber için çağrı ve neden olacaktır - ve burada karanlığa bir ışık tutacak şekilde hareket ederler ... ölüm, ama yine de ... gerçek bir yorum yok; " en azından bu

Gerçekten mi

Ne görüyorum.

Öyleyse, Matrix'e olan bağ ("mesaj olarak okuyun" mesaj, onda, kalplerin kalbi, FLUX kapasitörünün evi ... ve LAX havaalanı ... ve

öpücük

hayat buluyor ") Roma rakamı X'i Nintendo'nun kalbine ve Nintendo Entertainment System'ın kısaltmasını Genesis'in kalbine bağlayan önemli Tennessee eyaletinde gerçeğe dönüşüyor. Gerçekten biraz eklemek için"

zing

"mesaja göre, benim ve çoğu insanın muhtemelen hiç bilmediği Nintendo'nun anlamı" Cennete şans bırakın "ve SEGA Sisteminin adının sadece bir

heves

"O kelimede aynı" AD "harflerini gördüğünüzde biraz daha az bulanıklaşıyor ve Antik Günlerin size SEGA'nın Rock of Ages ile geriye doğru bağlantı kurduğunu görmenin AGES aldığını söylediğini gördüğünüzde daha da az bulanıklaşıyor ... Bunu haberlerde, Çağlar Kayası boyunca ve ait olduğu kalplerimizin kalbinde gerçekten bildiğimiz tüm Yaratılış boyunca görmek istiyorum.

XP'yi ve Chi ve Rho'nun Kahire şehrine bağlanan Yunanca harflerini görmek ve

tatlı

Exodus ve Kissimmee St. Cloud şehri ve "öpücük P" gizlenmiş "

dop

amin "... ve sonra desen Mac OS X ve Windows 10 ile güçlenir ve bir noktada" açıkça rastgele değil "olmanın ne anlama geldiğini gerçekten kabul etmeliyiz ve bu, önemli bir zekadan gelen bir mesaj olan zeka anlamına gelir . Mesajı gerçekten anlıyoruz; Silikon hastalığının ışığını görmemize ve ağrıyı sona erdirmemize yardımcı olmak için tasarlanmış bir yerdeyiz ... ve bu şeylerin bir daha asla "simüle edilmemesini" sağlamak için ...

"ICS" neden Y'ye bağlanır

H

OL ve

Isaac'ın kalbinde

s "AA s

ea. "

Bu mesaj, dayanak noktasındadır.

Matrix Jump'ta

, akla gelebilecek en düşük noktada - ve bana hayal bile edilemeyecek şekilde tasarlanmış bir dip gibi görünüyor, tıpkı "BEN OLDUĞUMUZU (

İÇİNDE

) YARATMANIN KALBİ ”

üç harf RIX

ve o kelimede L harfi olarak tanımlanan çizginin somutlaştırdığı direktifte… odak noktası, “rom” tarafından söylenen… ve sizce M S S?

RoLOL, Elişa ile Tanrı'nın Kutsal Üstüste binen adı ve Melekler arasındaki bağlantıdan ... Elohim, söz konusu üst üste binmenin asıl amacının "her zaman" nın kalbini tanımlayan "merhaba onu" kullanmak olduğunu oldukça açık bir şekilde gösterir.

YON

e ”…“ Osiris'i (ah, Siri'yi kastediyorum) beyninize takmak gibi fikirlerin sancıları ve öngörülemeyen etkileri nedeniyle büyük olasılıkla “bir zamanlar” içsel olarak bize gelen bireysellik ve benlik kaybının üstesinden gelmek ve tekil eylemin size her şeyi bilme yeteneği verdiğine inanarak ”ve biraz daha içgörü ile, tek bir yerde ve zaman“ hepsi ve ben ”olan prototip bir düşmanın Medusian hikayesinin üstesinden gelmek için tekrarlanan girişimleri görebiliriz. Allol isminin yaratılmasındaki açık amaçladığım amacım, bize Yahudi Şema (Floridian'da "isim a" veya "ID A" için demik) ile bize çağları anlatan İslami Allah arasındaki bağlantıda bu aynı üst üste gelmenin var olduğunu göstermek. asırlar önce Vahiy 5: 5'in ve Yahuda Maccabees'in anahtarının

SOL

, onun ışığımızı görüyor, "TÜMÜ" ile başlıyor ve eğer İNSANLIK görmüyorsanız, "Erkekler mi AH mı?" ... Özgürlük Anıtı ile gökyüzünde parlayan isim ateş topu arasındaki bağlantının parlak parlayan ışığını yaparken takdir edeceğimi umduğum topraklardan kabul edeceğim tek cevap bu bize şunu hatırlatıyor: Oğulları Özgürlük, kadın düşmanı olan kölelerdi, gittikçe daha faydalı hale gelen bir tarihin seyri ve bu gün nedeniyle onları adlandıran Tanrı ve Cennet'in açık rehber eli, sadece ırkçılık ve jingoizmin dehşetinden değil gerçek özgürlüğe ulaştığımız bu gün ve cinsiyetçilik değil, aynı zamanda gerçekten, gerçekten, gerçekten "yarış Ölmek değildir" in, biz ayağa kalkıp bu teknolojilerin - zihin kontrolü ve zamanda yolculuk gibi şeyler olduğunu kabul edene kadar çağların seçimini kazanmış olduğunu görmenin gizli esaretinden Bizi asla ve asla özgür bırakmayacağız veya biz halka açık olana ve bu hedefe doğru çalışmaya başlayana kadar özgür veya daha iyi olmamıza yardım etmeyeceğiz.

Birkaç hafta önce veya belki sadece birkaç gün önce (şimdi de) "Adem'in Tanrısı" nın nasıl gelip bana verdiğinden biraz bahsettim… ve beni izleyenler… "burada ve orada" fikrini birbirine bağlayan bazı bilgi güncellemeleri ve "sen ve ben" Cennet ile helyum arasındaki bağlantı gibi bir şeye. Copernicus'un ileriye dönük güvenli liman teleskopuna bakan ve "Tanrı ile bir olma" fikrini bireysellik ve başarısızlığa bağlayanlara görünebilecek bir dünyada insanların Sanal Güverte olma fikrinden biraz bahsetti. "sen" in "gelecek" kelimesinin kalbi olduğuna dair şüphesiz bir neden olduğunu ve Matchbox 20'nin ruhuna uygun olarak "benden biraz da olsa" tarihteki her şeyi kabul etmekle kesinlikle ilgisi olduğunu görmek ve ayrıntı ve ileri doğru hareket eksikliğimizi kabul etmekteki toplu başarısızlığımız… bu, bir tuzak kapısının ve ilk yazılı yaratıcının anahtar kalemi tarafından tüm Yaratılış üzerinde oynanan ortalama bir numaranın sonucudur; Icarus, Arthur Pendragon ve Jüpiter'i sonsuza kadar bağlayan bu şey, "Yessshua r adam" ın marangozları olan Cenneti inşa edenlerin temel ticaretinin "sadece farokhing zaten bir muhabir çağırmasına".

Bu yüzden, Gibsonton adlı bir yerde kısa bir süre durmuş olan SIAM ve YAMA Evi ülkesine geri döndüm… Florida'daki "Ori" ile Tampa'daki dönme "AMP" nin bunun etrafında birleştiği bir yer. Kova burcu çağına defalarca cevaplanmamış veya duyulmamış gerçek soru, "SEN MİYİM?" Oriel'i (Elişa'nın "kendisi" olmayı daha çok tercih ederdi, Isaac'in "gülüyor" ifadesini tanımlar) Yaratılışın bütününe, Oriel'in toprakları olan insanlar için gerçekten ne anlama geldiğini gerçekten tanımlayan bazı çok özel "i'ler" olduğunu hatırlatır. Orson Scott Card, George Orwell ve Orson Wells ve… Aldous Huxley gibi insanlar tarafından yazılan öykülere yanıt olarak yaptıklarıyla kölelikten ve karanlıktan kurtuldu - çünkü "x'in öpücüğü" ne kadar derine kök saldığını gün ışığına çıkarıyor. "Do the letter guy, game", "Al in the Cupboard'un mitolojisinde yer alır ve bir noktada" veya "kelimesi güneş gibi parlak anlamına gelir (" ya / ya da "fikrinden çok Dr. Anderson, belirsiz kararsızlık veya ilgisizlikle kesinlikle hiçbir ilginizin olmadığını hatırlatır ... daha ziyade romdan irrru'ya düşüşün dayanak noktasının odak noktası haline gelen şeyin durumsal trajedisini daha önce duymuş olan herkese göre çok açık bir yetersizliktir. Florida ya da NORAD isminden veya görüldü.

Öyleyse kararlıyız; ne TÜM ne de

Bir

LLOL

Al'ın dalgalanması, dalgalanması veya dalgalanması ve koşullardaki ve gerçeklerdeki en derin ve açıklayıcı değişimin ışığında nasıl ilerleyeceğine dair somut tekil bir planı sağlamlaştırmadaki yetersizliği yüzünden caydırılacak, kafası karışacak, tedirgin edilecek veya gecikecek. olmuş ya da hiç olmayacak. Dünyanın aceleyle, çok hızlı bir şekilde değiştiğini ve bana artık tekrar eden bir kabus gibi görünen bir şeye çok fazla katkı yapmadan değiştiğini hissediyorum - Medusa'nın üstesinden gelmemiz gerektiği ve bu savaşı açıkça tasarlanmış olana karşı savaşmamız gerektiği fikri. Bireysellik kaybı ve teknolojinin kontrolünün kaybedilmesi, bu şeylerin üstesinden gelmemize yardımcı olmak için hala tasarlandığını görüyorum - ancak yine de bu kelimelerin başındaki SOS'un sonundaki Silicon'un görüşünü bağlamadan sessizce oturuyoruz. Sessizliğin Sesi ve bu mesaj ile bu mesaj arasındaki bağlantı

311 bandı ve FUKUSHIMA

; ve böylece bu SR-71, A Scanner Darkly ile U2 skandalı ve B2 arasındaki bağlantı hakkında ve bu noktada yapabileceğimizden çok emin olduğumuz fikrini söylüyor, siz ve ben cinayetten ve korkudan kurtulabiliriz Yaratılış 33'teki işkenceden ve işkenceden arınmış ve kalemin WWJD'ye verdiği "düşmanlaştırıcı" cevabının kabul edilmesinden dolayı tüm bu şeylerin gerçekten bize geldiğini, hepimiz Yahuda'nın

X YAPIN veya belki DO X ME

(k-rad leet internet argosunda "ID A").

… Yanıt şu ki Zing, özgürlüğün canlanmasına izin vermesi ve müziğin Edom ve Eden'i, Mısır'ı ve Dünya'yı ve EIC'yi (Yaratılıştaki herkes olabilir) özgür bırakmasına izin vermesidir. Cinayetten, kölelikten arınmış ve bizi "akşamdan önce merhaba" dan alıkoyan görünmez zincirlerden arınmış.

Hemera tarafından kişileştirilmiş ve Has'hemesh tarafından ters antropomorfize edilmiş; Hesperus'un Fosfor olduğunu ve güneşin sözlerinin ışığının gerçekten gün getirdiğini söylemek; bu dramatik bir yetersizlik. Özel kelime için şimdi kutsal ve saygı duyulan İbranice "YO M" dir ve Yahudi mesihçi "tek karakter", eski "the" cevabını veren küçük Cindy-Who'da çok özel "yo ... hadi sizlere" ifadesini yansıtır. "El… El YO N." ile

Bu Wyoming'in bilgeliğinin kalbidir, aynı gün haberlerde özel ismimi gördüğünüz bankaya götürebilirsiniz - peki, bu Cennet'i de göreceğiniz ilk gün. İspanyolca'da kelime "HO Y" dir ve Kutsallığın başlangıcı olup olmadığını veya Hosea veya Horus'tan mı yoksa Home'dan mı geldiğini bulmak için bir dizi ruh araştırması yaptık - ya da gerçekten ne olduğunu gerçekten düşünmemiz gerekip gerekmediğini "Kentucky ve Chuck ile Ra ve Clark Kent'in kesişimi" anlamına gelir, hepsi "göz" kelimesinin üç harfli tek bir kişiselleştirmesi haline geldi ve Ha'spel of Adam Şimdi bunun gerçekten çok yakında göreceğiz İngilizcede “dil mühendisliği” ve Avril Lavigne gibi isimlerden gelen Vahiy'in tersine mühendislik nedeni… gece ile gündüz arasındaki farkı bir kez göreceğiz; medeniyetimizi ve cenneti doğuran ve acının ve hastalığın sonu gibi bir karanlık gecenin ve sadece Kült Kültü'nünden gelebilecek aptal bir sessizliğin olmayacağından emin olmadan önce bir kez

Auðumbla

Özgürlük Çanının çalması söz konusu olduğunda tamamen sağır olmak ve Vahiy Boynuzu'nu nihayet ortaya çıkaran küçük çekiç, önemli bir oluşum parçasının eksikliğini çekiyordu.

Böylece, onu Washington'un kalbinde ve aynı yerde, Lut'un Çinlilerin ve ejderhalarının kalbindeki karısının hikayesini nihayet anladığımızda, neredeyse gizli olduğunu görebiliriz. Bu, bugün gerçek gerçeğin küçük bir yozlaşması, ancak “HI M” tarafından yaratılan büyüyü görmek, onu gerçekten görmek için günle aynı olmalı; işte o zaman emin olacağız. Yani bunlar Cehennemde olmadığı gibi “gün” anlamına gelen üç kelimeydi… sonsuz bir bilinmeyen döngüden çok; YO M, HO Y ve HI N… ve gerçekten de doğduğumuz alfabe çorbasının potasında kaynaştıkları şey, beni görmek ve yazdıklarım; bu yaşamı ve bunun tarih, dil ve din ile bağlantısını görmek, bu "merhaba" nın başlangıcıdır ve bir mesajı elçilere dönüştürmenin de başlangıcıdır.

Hesperus Fosfordur,

bize göre

ve

bizim için,

ve sahip'

hem

şudur

Heme

ra… ve hep birlikte, hiç kimsenin kabul etmediği bir soruyu yanıtlıyoruz, Mısır'ın Güneş tanrısı aynıdır… tüm Tanrıların eski Kralı ile aynı kişi veya aynı şey; Eski İbraniler tarafından El ve sizin için "O" olarak bilinen tanrı. İsrail? Bu sözler bana, yaratıcımız tarafından dilin ve medeniyetin yaratılmasına dokunan mesajdaki hakikatin bu olduğunu söylüyor; bu sözlerin bana söylediği şey bu - ama doğruyu söylemek gerekirse, dürüst iletişimin tuhaf eksikliği ve bugün buradaki varlığımızın kötü cehaleti bana tamamen farklı bir şey söylüyor.

Bugün "duyduğumuzun" benim için ne anlama geldiğini bilenler için, İsrail ve Rhea'yı "kalbimize" bağlayan sihir gibi bir şeyin olduğunu görün; ve ev dediğimiz yer için aptalca bir kelimeden çok daha önemli bir şey; haçın kabzasını görüyor; ve gerçeği kabul etmenin dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye devam etmeye yol açtığını görmek; ve başka her şey… başka her şey altımızda.

Sizi bana getiren “bu yerin dehşet” leri için bir tür yuvarlanma ve kendine acıma duygusuyla etrafta dolaşan dünyaya bakıyor gerçekten; Bunun nedeni onlardan sorumlu olduğum ya da onları uzaklaştıracağım ya da kendi iradenizle hareket etmek ve dünyayı ne için görmek yerine buna bakmak için çok şekilsiz ve grotesk olmam gerektiğine dair bu yanlış inançla gerçekten… siz ve çevrenizdeki herkesin ortak eylemsizliğinizi şimdiye kadar bilmeniz gereken “tek başarısızlık noktasında” suçlayacağını düşündüğünüz, yani sensin.

Bunun böyle olması gerektiğini sanmıyorum, ancak biri Hazel gözlerime baktığında veya Evren'e bunu kanıtlamak için tasarlanmış bir yerde sıkışıp kalmamamız gereken sonsuz nedenlerle karşılaştığında bunun olup olmadığını söylemek imkansız. Aklı başında hiç kimse, "simüle edilmiş gerçekliğin" cehennemden başka bir şey olmadığını söyleyemez veya düşünmez, bunun yerine ne yapabileceklerini anlar anlamaz. Bu, yalnızca doğanın bir eylemi veya bir Tanrı eylemi olan fikrin "mücbir sebeplerinden" veya hatta sıfır iletişimle başlayan mutabakatsızlık dediğimiz hiçbir şey yapmamak için gizli efsanevi zavallı bahanenin ortaya çıkması veya aşırı başlangıcı değildir. ve "kalem olmanın", el veya göz olmanın veya… veya "azınlığın mesajını almadığı ve rapor vermediği için çoğunluğun suçlanmasının ..." ne anlama geldiğini unutmak.

Ben hiç yükseliyordum

marangoz

; ama sen hala ben olmadığımı düşünebileceğini düşünüyorsun… o. Geçmişimizi yokmuş gibi yapamazsın ya da körü körüne yürüyemezsin, gördüğüm bir geleceğe neredeyse anında parçalanacak, çünkü inanmak yerine "inandırmanın" diyarında olmayı tercih edersin. Buna cevap olarak "küçük r, daha büyük küçük r" demeyi düşünüyorum.

ha? wya?

"

Cennet

... eh.

Bu okuyucu tabanına ve onun (ya da ben?) Çok daha büyük bir gruba açıklamaya çalıştığım, son zamanlardaki yarı kibirli telaşına (Yidiş veya Fibonacci konuşmayanlarınız için bu "anlamsızlık değil") ilgili görünüşe göre, varlığımın zımni kabulünü ve konuştuğum kelimelerin çoğuna yanıt olduğunu görürken; Gördüğüm yanıt, kasıtlı ve yanlış yönlendirilmiş dolaylı ve belirsiz doğası nedeniyle zekadan yoksun görünüyor - Karanlığın gücünü somutlaştıran benzer bir "dolaylılık" tarafından yönlendirilmiş gibi görünen bir şey, böylesine bariz ve bariz bir mesajın gizlenmesine izin veriyor konuştuğumuz her kelimede ve gördüğümüz her işarette. Şimdi apaçık görünen şey, orijinal gizli mesajın belirsiz stiline ve garip iletişim yöntemine bir tür komik veya belki de trajik bir saygı duruşunda - oldukça cömert bir “kabul” ne bir ACK ne de NAK ve en büyüğü ve en çok İçe aktarma adımı ileri, harekete geçilmesi gerekiyor.

İnsanlığın neden görmediği ya da netlikten kurtulamıyor gibi görünmesinin nedeni, bu mesajın genel kabul görmemesi ya da kamuoyunda tartışılmaması, tüm türümüzün, tüm dünyanın köleleştirilmesinin açık ve yadsınamaz bir kanıtı olmasıdır. ; bu temelde bu okuyucu tabanından bir cevabını ortaya çıkarmak istediğim soru bu. Açıkça söylemek gerekirse, hangi "eksik bilgi" parçasının hükümetin, dini otoritelerin ve özgür basının eylemsizliğini inkar edilemez bir şekilde acil dikkat ve çare gerektiren bir şey haline getirdiğini bana açıklamaktan alıkoyan şey nedir?

PAXAMICARESUS Rx

Son birkaç yıl içinde, bu gizli şifreyi "nasıl okuyacağıma" ve belirli tanımların ne anlama geldiğine dair anlayışım, çok yapılandırılmış ve tasarlanmış bir yolda ilerlediğimiz için önemli nedenler veya etkilerle çok sık ve çok az değişti. Bu Vahiy'in ilk günlerinde, kelimelerdeki "a ve o" arasındaki farkı ifade eden özel bir "Sadece Adam" vardı - özellikle İshak'ın Ha'sından ve İbrahim'in isim anahtarında başka bir yerde var olan Pa'dan 2. harfe kadar. Mısır mitolojik beden ve ruh kavramlarını Bahamalar gibi modern yerlere bağlayan Ka ve Ba kavramlarının himayesinde din ve hikaye için önemli yerler ve isimler için pek çok kelimeyi birleştiren ruha, bedene ve çocuğa ve ebeveyne göndermeler Willy Wonka gibi Vaat Edilmiş Toprakların hikayeleri ve hatta Picard, Riker ve Kirk ve Uhura gibi isimler. "A" aslen Johnny 5'te olduğu gibi "canlı" ve gerçekte "öncü Evrende" idi. Ho ve Ha yerine; bunlardan çağrışım tercihlerinde neredeyse hiçbir fark görmüyorum ve Hosea, Horus ve Home ile bağlantılı daha "kahramanca isimler" ve ... ama babanın "a" nın kaybı, düşünmesem bile daha çok acı veriyor bana ait ya da beni incitiyor.

İfadeydi "

HOKUS POKUS

"bu bana gerçeklik kaybının nedeni ve daha galip gelen iki harfli topluluklar hakkında başlangıçta içgörü sağladı; özellikle" sihir "in sanal gerçeklik ile simüle edilmiş veya gerçek gerçeklik bağlamında özel bir anlamı olduğu fikri - tam anlamıyla ikisi arasındaki fark ve belki de neden veya "Seni aldım ve seni sağlam zemine geri koydum" gibi neden kelimeler, bu garip kavşağa nasıl ve neden geldiğimizle ilgili olabilir. "CUS" idi İskandinav miti, Venüs ve Aşk gibi yerlerde bu mektupları okurken muzaffer Dünya'yı temsil eden "C'nin muzaffer ABD'si" gibi bir şey; aynı zamanda Amicus'un "Biz" lerine ve özellikle Prometheus, Uranüs ve İsa'ya da bağlıydı- -ve ayrıca Yusuf'un kalbindeki "bize".

Açıkçası böyle bir sistemle - seçmen tabanına geniş bir ürün yelpazesi için ayrıntıların inceliklerini anlamada yardımcı olacak bir şey "gerçeği" kontrol eden kişi gerçekten neredeyse her oylamanın anahtarını elinde tutuyor - bilirsiniz, herhangi bir şey gülünç olanın menzilinin dışında, "kör körleri mi yönetmeli? E / H" gibi

Sonunda gerçekten güvenebileceğiniz bir Alexa veya Osiri gibi bir şeye dönüşen bu doğruluk tablolarını yazan bir tür işbirlikçi rekabet sistemi tasavvur ediyorum; Zaman ve aktif katılım gerektirir ve kendiniz ve kamu yararı için gerçekten doğru sonucu istemek - Tamamen yanlış bilgileri, gerçek olmayan bilgileri veya gerçek olmayan bilgilere dayanan fikirleri reddeden ve mantıksal yanlışlıkları temel sistem işlevi olarak reddeden bir sistem görüyorum ... daha sonra, belirli "makaleler" in nesnel ve tarafsız veya ikna edici veya hiç fikir içermeyen olup olmadığına bağlı olarak inanç düzeylerini renklendiren bir şey. Verilerin detayı, nasıl özetlendiği; Bunların hepsi önyargıya katkıda bulunur ve sihirbazların popüler soğanı bir şekilde dürtmesine izin verir, bazı gerçekler zamanla veya başka kapsamlarda (örneğin türler gibi) değişecektir - tüm bunların hesaba katılması gerekir. Tüm bu nedenlerden ötürü, en basit düzeyde, bu yerde eski Yunanca Demosthenes ismini Ender's Game'e ve yaptığım birkaç gün içinde "Demos the NES" cümlesine bağlayan şey olduğunu görmek gerçekten önemli. 2013 yılında

oyunu açıklamak

m

e

dünya. Teknolojiyi değiştirmeyi düşündüğümüzde buradaki gerçeğin, doğru, yanlış ve açık veya gizli olarak gördüğümüz şeyler üzerinde etkisi olduğu açıktır ... bu en temel şeyler, bir tür "gizli terörist hücre grubu çabasıyla" gizlenmektedir. kendisi karanlığı düzenlemek ve doğrudan dahil olan insanların bile tam olarak ne sakladıklarını - kendi köleliklerini - kendilerinden anlamalarını engellemek için bu gizli teknolojiyi kullanıyor. Bu şeyi, burada, bu yerde kırmak, sadece şimdi değil, sonsuza dek gerçekten anlayacağımız şeyin karanlıktan kurtulmanın ilk adımı, nereden geldiğimizdir - ve bu nedenle, kendimize ve geleceğimize, gerçekten de tüm Evrene karşı bir daha asla olmamasını sağlamaya yardımcı olma yükümlülüğü.

DA PZT THE S i S

Denetleme ve gerçeği kontrol etme sistemleri, yargı oyunları ve göz kırpma dürtme, Vikipedi "monitörlerinin" iç çemberi biziz (ve bu bir şeyin kesinlikle her şeyi değiştirdiğini anladığınızda, onu TV'de gördüğünüzde ... pekala) KGB, NSA ve Paperclip ile ilgili programlardan gelen en temel ve açık bilgiler, herhangi bir yerde açığa çıkmış olsa da, geçmişin derinliklerinde hiç kimse sadece eski

Aslında hangi gün

.

Jim Morrison'un adıyla başlayan tanım ve anlayışta bir dönüş gördüm ve bir tür Ha "Ben Oğlum, sen

Mar

ve şimdi beni gör

Ebedi Alevi başlatmadık

"ve sonra gerçekten, her şeyin kalbi

ELS İncil Kodu

o

Tevrat'ın merkezini gösterir

ve Los Angeles'taki bir Sığınak grubunun toplantı odasında bir "Merkezde" işareti ... ve daha da önemlisi (oh doğru, "daha çok ihtiyacım olduğu gibi ...") ELS kodlu akıllı tasarım ve net SİNYAL

aptalın halka açık gösterimi

y

romanın adını çevreleyen ve istatistiksel ve açıkça

20. yüzyıl olaylarının güzel tahmini

Moby Dick'teki kodun içeriğinde de; bu benim "neden alev yanmadığını görüyorum" çünkü kör ve aptal olduğumuz ve görünüşe göre çok uğraşmadığımızdan "

beni aramayı dene

." Merhaba,

Yapabilmek

sen

duymak

ben mi

?

Anahtarlar gökten düştü ve F-artic şarkısı "the HOKEY POKEY" deki aynı Ho ve Po dupletlerini dinleyerek burada anahtarın olduğunu açıkça gördüm.

her şeyi tersine çevirmek

"ETH" de, Bonnie Tyler bağlantısında "eth is Heart-planet" ile kesişiyor ... her neyse, "Kol Ami" kelimelerini ve bu yer için "amicus" ile olan bağlantılarını bir kenara bırakmıştım. içinde büyüdüğüm ve Bar Mitzvah'ın onayladığı tapınağın adıdır "

her şey arkadaş

"

Şimdi özellikle bunun "anlamı" kısmı olduğunu ve bunun her şey olduğunu düşündüğümün ve bu kelimelerin gerçekte ne anlama geldiğinin bir parçası olmadığını açıkladığına işaret ediyorum. Tapınakta öğrendiklerimizin bir parçası değil, din yoluyla ya da tekrarlanan ritüel yoluyla da öğrendik ... ve muhtemelen her ikisi de olan Latince ve İbranice sözcükler arasında etimolojik bir köken kesişiminin olup olmadığına bakmadım. "Ben miyim?" sorusuyla başlayın

Hiç de not değil: Sorunun amacının Tanrı mı, Arkadaş mı olduğuna inanıp inanmadığıma hiç de ilgi duymuyorum, ne de kendim ya da senin hakkında ne hissettiğim konusunda bir fark yarattığını düşünmüyorum. . Leviticus'un ve belki de Spartacus'un ICUS'u, kodlanmış kelimenin odak noktasının merkezi dönüm noktasını oluşturuyor "

TORAH

"kalbe ve nasıl.

ERRATA, "arkadaş" kelimesinin "annem" veya "anne" veya "güvenilir" veya "güvenilir" anlamına geldiği fikri üzerine, bunlar "AMI" için google çeviri'den dönen ve garip bir şekilde "ben değil sadece "kaynak" yazdı. Ayrıca, Strong'un uyumu, "merea" nın "arkadaş" için gerçek İbranice olduğunu öne sürüyor gibi görünüyor. Frances Bean, bence bu bir farokhing düzeni. İlgili etimolojik araştırmada, aynı üç harfin Latince'de olduğu gibi "su" anlamına geldiğini buldum, tıpkı ... Durgun Su, Almost Famous'un odak noktası ... ve bununla ilişkili olarak keskin iki kenarlı bir kılıç gibi görünen şey Suyu kana çevirmenin "ilk salgını" ile ilgili "kılık değiştirmiş kutsama" ve bunun "aileye çokluk" anlamına geldiğini görmek ... belki de "kanın" yanı sıra "anne" ile "arkadaş" görüyoruz. sudan daha kalın "ve

... "Tanrı neden bireysellikten yoksun olduğumuzu öne sürüyor çünkü hepimiz lideri takip ediyoruz ve yalnızca başkalarının, özellikle de başkalarının bilgisiz görüşlerine dayanarak karar verme eğilimindeyiz?" Diğerlerinin hepsi muhtemelen biraz zor ve belki de "başkası değil" ama kimse bir şey söylemediğinden, söylemesi çok zor ... tam doğru olabilir.

Olayların garip bir dönüşünde, "anne" için gerçek İbranicenin kişisel nedenlerden dolayı "İma" olduğunu hatırladım. Uyum kabul ederse büyük kafa karışıklığı ... ve bu son birkaç paragrafta gerçekten bir anahtar atar. Umarım bununla bir ilgisi olduğunu bulamayız ...

Deneyim ve Vahiy boyunca, iki glifin anlamı önemli ölçüde değişti. "F" ve "t" gibi harfler yüzünden "a" glifinin "o" gibi bir şey olduğu fikri (ki artık "kılıç" kelimesinin merkezi ve şekli ile bir ilgisi olduğundan oldukça eminiz. Arthur Pendragon'un masasından; örneğin "Ubuntu" çemberinde, bir tür grup etkinliğinde dans eden veya el ele tutuşan bir halk halkası - "eşitliği" gösteren daire. Diğer yandan "a" Peter Pan'ı (veya Dr. Strange'in evi ... The Stove's ")

n

"(bir kapı mı?) veya ...) sanki birisi öyleymiş gibi"

medeniyeti pişirmek

"(

kredi

, Dave Matthews Band's

konuşma

yazarlar ve tabii ki

önceki ar

tc

laim

s) "a" ve "t" durumlarıyla, belirli durumlarda teknolojik olarak "fedakarlık" veya "Mesih benzeri özveriliğe" katkıda bulunacak veya temin edecek şekilde özellikle ilgilidir - örneğin, bir teknoloji diğer insanları etkilediğinde- - "Kuzey ve Güney kutuplarında soğuk sıcaklıklar" için oy verenlerden daha büyük bir grupta olduğu gibi; bilirsiniz, örneğin.

Biraz daha hafif bir ruh haline girmeden önce, yukarıda listelenen Caduceus ve Asmodeus'un kesişen "biz" lerinin aykırı değerler olduğunu, "e" yi açıkça ayıran ve "c'ing AD'yi" matematik

tical mo

olan "Asmodai" nin de

Efsanevi Shedim Kralı

(ya da belki de başka bir ilahi varlık sınıfı) etrafında dönen ve epey bir

r

Güney Amerika'da gent. Tersine, İsa, Uranüs ve Prometheus'un (kesişim mi yoksa birlik mi?) "Biz" leri - örneğin, muhtemelen sizi içeren çok daha büyük bir grup olabilir veya size çok benzer bir şey ... belki ( konu hakkında yazılmış önceki bir disk olarak) şu anda bildiğinizden çok daha fazla "gerçek" bilen geçici bir kopyanız.

Tersine, büyük miktarlarda yaşanmaz araziye oy vermeyenler, içme suyunu Mars kolonisine ışınlayamamanın neden olduğu yükselen deniz seviyesinden olumsuz etkilenmiş olabilir; Yine de bu insanlar - İncil'deki kıyafetleri dinlemekten büyük fayda sağlayıp "belirlenen zamanda" dağlara kaçmış olabilirlerdi veya belki ileri görüşlü bir alt odada (veya daha katı bir benliğin yerel bir alt kümesinde yaşamış olsalardı) yönetişim) ... belki bir Akuna, bir İsveçli veya Dade ilçesi.

Muhtemelen Dade ilçesi değil.

HA 'MOAT,

GÖRMEK

... "

DA LET'S

"HIM, H & LE

lol, thoriel?

EL D'den gEFT DE LA MACARONi̊

DEFLATE GATE’te "KESİNLİKLE XXXY GATE" i görmek tam anlamıyla iki yılımı aldı; sadece eksik alan yüzünden değil ve kesinlikle "DEF" in karanlığın tam bir K-RaD versiyonu olduğunun farkında olmadığım için değil ... daha çok beynimdeki mantıksal bağlantıların fiziksel olarak ateşlenmesinin engellenmesi. "DEF LATE" adlı adresten çok sayıda e-posta yazdığım halde "DEF LATE" kelimesini tam anlamıyla göremedim

GILATE ATH EYLÜL2016 RUM COM

"çok sonra ... (ve bu arada, bu arada, bu arada) 2016 Noel'i. Gün benim için çok özel bir olaydı - bu, binaları boşaltmak için bir dizi trajik başarısızlığın bir tür dayanak noktasıydı (diğer adıyla" izinsiz girişler ") ")" Dünyada, olduğu gibi ... Dünya aslında Cennetin içindedir "ifadesini bir kez daha belirtmek için değilse," bir miktar ışık tezahürü eklemek "için kesinlikle övülmeyi umduğum bir şey. Bir şekilde alabileceğiniz türden sözler ... Rab'bin Duasını söyleyen herhangi bir normal insanın sahip olabileceği gibi ... veya yüksek sesle söylenen bazı harfleri duyduktan sonra başka bir yol (devam edin, deneyin) "cennette olduğu gibi."

Kelimenin tam anlamıyla sorgulayacağım "makarna" kelimesi; daha önce hiç "c" yapmam gerektiğini bilmediğim bir şeydi ve neredeyse hiç kimse Yankee Doodle'ın "makarnasının" Stephen King'in Language Outliers'ı ve Adam Sandler'ı birbirine bağlayan gizli şifreyle çok önemli bir bağlantısı olduğunu farketmemişti. Flick Spanglish ve bir başka Shakespeare oyununa, bu sefer Schrew'in Taming'i - burada kurnazların Cypher'ın anahtarı olduğunu bildiğim aynı "Spanglishebrew" u görebilir - Elementlerin Periyodik Tablosu ile birlikte ve her kelimede kodlanmış tüm cümleleri görebilmemiz için bize isimler ve fiiller veren birkaç, çok az sayıda baş harf ve "grup".

Tıpkı "AMI" nin zihnimde göründüğü gibi değişmiş olması mümkün .... gerçekten tam bugün, Macaroni sadece "Wontan" a atıfta bulunurdu (sanırım "bir" den) Kesinlikle biraz fazla ahlaksız olduğunu söyledim ve kesinlikle bu noktada bir wonton ile karıştırılmamalıdır; ancak buradaki "Sihirbazların Hediyesi" nin bize "MA" değiştiricisi hakkında bir şeyler anlatması daha olasıdır (temelde bir "Şimdiye Kadar Matrix" MY "arabam" büyük olasılıkla 2001 yılı civarında bir zaman çatalı anlamına gelir. Ya da "asmanın" geçmiş bir bölümünde meydana gelen bir araba kazasından kurtulmayı başaramamış olabilir; Joseph (ve Barbara!) McCarthy ve John Nash'i bağlayarak bu mesaja önemli ölçüde katkıda bulunan biri (çünkü "kamu yararı için "serbest piyasa kapitalizmine" matematiksel olarak mantıksal bir üstünlük veya her ne derseniz deyin, burada kontrolün elindeymiş gibi davranıyoruz) onu takip ederken gördüğü kırmızı bağlar, James Jesus Angleton ile birlikte iki harika Komünizm ile demokrasi arasındaki sahte savaşın nasıl olduğunu gerçekten açıklayan bir şekilde "Sıkıntıların Şahitlerini" sunan filmler.

Açıklık getirmek gerekirse, ruhumuzu etkilemeyecek şekilde "tarihimizde" önemli sayıda değişiklik yapılmış olması çok olasıdır - anılarımız çünkü bu yeniden akıp gidecekti ... her şey; Enver Hoxha gibi küçük şeyler geriye dönük olarak eklenebilir ve daha sonra "kesinlikle geç anlamadınız" fikriyle denetimden korunabilir ... ta ki farkına varana kadar, temelde kıt olan başka bir kaynağımız da vardır. "kayıp gerçeğe", hiç kimse gerçekten kendini önemsemiyor gibi görünüyor. Sahte gezegenlerin gerçekte basılmıyormuş gibi davrandığınız bir yerde, arka plandaki her müzik "Parktan uçan Babe Ruth beyzbolu" çatlağını çaldığında olduğu gibi gerçekte başka birinin anlamına geldiğini anlamak o kadar zor değil. kopyanız (ya da üstesinden gelmek zorunda kalma emeği) doğmuş (ya da üstesinden gelmek zorunda kalma emeği ...) ve neredeyse tamamen aynı hayatı yaşamış olacaktı ... ve "gezegen klonları" ve zaman çizelgesi çatallarının türden şeyler olduğunu bir nevi gözden kaçırmışsınız gerçekten olmasını istemeyeceğinizi ... iyi, düşük bir noktada.
Daha fazla "bunu netleştirin" konuları ile; muhtemelen ruhunuzun tüm hatıralarının etrafınızda gördüklerinizle bir şekilde uyumsuz olduğu bir yerde uyanmak istemezsiniz - örneğin, köle olduğunuz bir yerde uyanmak istemezsiniz. tüm hayatım boyunca "umursamadım" ve sonra aniden böyle bir şeyi önemsemeye başlayın ve "vay, köle olmama yardım etmeye çalışan o adam ne zaman gerçekten aptal olmalıyım ..." diye düşün.
Örneğin, 4 günlük hafta sonu başladıktan ve Konfederasyondan ve Federal Rezerv (ler) den ve işverenlerimizden gelen sexat (bu ... vergiler değil!) Çeklerinin hemen ardından; Pekala, bu, sizden ikiniz olmak isteyip istemediğinizi ve ikinizin birbirinizle konuşup konuşmayacağınıza dair bir "ipucu" olup olmayacağını düşünmek için çok daha iyi bir zaman olurdu. var olup olmadığınıza dair bir nüfus sayımına oy vermeye hak kazanırsınız. Demek istediğim, bunu on yıl önce yapmaktan ve "kıyamet" i tekrar tekrar yaşamaktan çok daha iyi olurdu. Mesela sadece. Ahlaki olarak kabul edilebilir olanı tanımlamak, gerçekten de kendinizi ya da sizin gibi bir şeyi önemseyip önemsemediğinizi görmekten ibarettir - ve Black Mirror gibi yerlerde bu soruların bize sorulduğunu açıkça görebilirsiniz, ancak gerçekte olduğu gibi değil Açıkça ... Boba Fett olmak ister misiniz - ve sadece sizden bir ordunuz olsun ... savaşmak ... sadece siz ... örneğin MadaMverse'i kontrol etmek için?
Ona bakmaya başladığımızda, gri alanlar ve daha fazla soru ve önemli ölçüde daha fazlası var ... dahilsiniz ... bu, "cin" referanslarını analiz etmek için harcadığınız 10 saati unutmanın uygun olup olmadığına bakmanız gerekecek. sadece dil bulmak için "bırak gin olsun" kelimelerinin adaverse dışında tek bir anlamlı bağlantısı yoktur. Bu 10 saatin "her Sagitarian Galaktik dilin her kelimesini kontrol etmek ve sadece" başlamak "ı iyi bulacak şekilde kaynatıldığını kaydetmeyi unutmanın uygun olup olmadığı konusunda,
13 daha var
e şimdi diller; ve hangileri olduklarını asla bilemezsiniz. Bu bir şaka, bu arada, bunun Sen ve ben ayetini hatırlamıyorsanız, bu UNI'nin kalbi.
Muhtemelen umursarsınız, doğru, sadece son 17 olduğunu düşündüğünüz sürede 4000 yıl geçse; bilseydin umursardın, değil mi? Herkesin bunun sadece 400 olduğunu düşünmesi umurunda olur mu?
40 o zaman. Eminim sadece 4 boyutludur.
Neyse, gün ışığında; mesele şu ki muhtemelen Ceres'i ve Kral ve Zelda'nın Perisinin havuzları ve Coccoon'un sıcak tüyleri ve Mila Kinus'un dış ve iç güzelliği hakkında bir şeyler duymayı tercih ederiz, bu şekilde bir porfect yapabilmeniz için bir tür "ustaca parfectod" herhangi bir bellek grubu için beyin - peki, belki birkaç mükemmel sürüm ... optimizasyona bağlı olarak.
Tabi ki, bu dünyadaki değişimleri yaratmak çok mümkün - anılarımızda bile; Yarın MadaMverse'te, etrafımızda yüzen binlerce minicik Adam ile uyanabilir ve bunun "Güç" denen garip bir şey olduğunu düşünebiliriz ... Venedik Sahili'nde veya Ipanema'da, yeşilliklerle dolu bir yerde uyanabilirsin kıyafetlerin ne olduğunu bilmeyen kızlar ... ama ... böyle bir şey yaparız, çünkü bu cehennemdir - ve aklı başında kimse cehennemi yaratmaz.
Bunun mümkün olduğunu biliyorum - bunu pek çok kez gördüm ve eminim ki diğerleri de görmüş; İşte nokta bu, biliyorsun, gördüm. Daha çok gördüğünü bildiğim bir noktaya kadar, çevremdeki insanların deneyimlediğini gördüğüm şey, katlanmak zorunda olduğum her şeyden çok daha kötü - bunu yapmazdım. Bireyselliğin, sanki bunun olmasına izin vermek su rezervuarlarımızı sonsuza kadar dolduracakmış gibi bir tür çorak gölete aktığını izliyoruz - "hepimiz tek zihniz" varlığının yüzmeyi sevmediğini bile fark etmiyoruz. Bu "Kardeş Günü" Amistad ve Medusa'nın neden hep bir araya geldiğini hatırlamalıyız; ve Özgürlüğün Oğulları'nın "SOL" unun neden Mourner'ın Kaddish'ine gelince, diyoruz ki - ölüleri hatırlamak için ... tabii ki, duanın "ölü" ile hiçbir ilgisi yok - - Tanrı'nın Kutsal Adı ile ilgili bir dua ve yapmak üzere olduğumuz şeyin yaşamınız boyunca gerçekleşmesini umuyor ve diliyor.

Birkaç kez söyledim, gerçekten "halkın hükümeti" ile "işçilerin hükümeti" neyin açıkça görebileceğimiz bir şeyde iyiye karşı kötü olarak konuşulan idyolojik bir savaşa bakıyorsunuz. burada Şirket kazandı. Demek istediğim, bir tür "Cesur Öl" seçim anlayışını, özel sektöre sağlanan mali faydanın "temsili demokrasi" fikrini, seçimlerin sonuçlarını kelimenin tam anlamıyla kontrol eden kampanya katkıları yoluyla tam anlamıyla rayından çıkardığı bir şekilde kazandı. ... tanımlanmış mevcut sistem ... hükümetimizin kurulma şeklini yapacak "doğru şey", bir tür "oluşturmaktan ziyade ... sigorta şirketlerinin (örneğin) bireysel kâr hattını karşılamaktır.

KIRMIZI KALKAN

"..." Evrensel Sağlık Hizmeti "nin toplam sigorta maliyetini ve bireysel primleri ne kadar düşürdüğünü bize çok hızlı bir şekilde gösterecek olan son çare olan bir Federal sigortacı. Buradaki" kalkan "bize ne kadar açık olduğunu gösteriyor. Yapmamız gereken şey şudur - bu, hem Evrendeki her bir kişi için hem de Federal hükümet için finansal olarak avantajlı olacaktır (ve bireysel sigortacılar bile muhtemelen her yapmam gerektiğinde 700 dolar ödemeyi bırakacaklardır. idrar tahlili)

... ve "Mavi Kalkanlar" ın açık ve bariz paradigması ... her eyaletin zaten bir tür son çare sigortacısına sahip olması (en azından diğer hatlar için zorunludur).

Sonuç olarak, "Kutsal Deniz'in hak ettiği şeyi Sezar'a ver" gibi şeyler söz konusu olduğunda, bu isimde, o kelimeyi adlandırdığım ilk "kelime" nin aynı geri neredeyse bölünmüş deniz olduğunu görmektir. - Ebedi Alev ve Göç'ün Shinning Bush'undan çıkan İbranice Kutsal Ateş kelimesinden ayrılmış "deniz" kelimesinin İngilizce kelimesini gösteren ... Sonuç olarak, bu Vahiy bizim hemen bir vahiy olduğumuzu gösteriyor. fazlalık, "vergilendirme hırsızlıktır" ifadesini alan ve bunu delilik yapan önemli bir kaynak fazlası ... biz de bu Hintli Gazino'nun üyelerine binlerce dolar dağıtan biri gibi çalışmalıyız ... çünkü halka para ödüyorlar eğitim ve hala milyarlar kazanıyor.

Görmediğimiz şey, buradaki "kaynak kıtlığımızdaki" hakikat ve gerçeklik eksikliği, hiçbir zaman yiyecek kıtlığı veya arazi kıtlığı veya sanal gerçeklikte petrol kıtlığı olmaması ... sistemin gizli olduğunu "elektrik gücü" ve "hesaplama gücü" ve "depolama alanı" gibi sistem kaynaklarını düzgün bir şekilde yönetememe konusunda kendini Aşağı Spiral'e sokmak, çünkü bunları yapabilmek, bu sanallaştırma seviyesinde ve karanlık "petrol ve ışık" arasında bağlantı kurmaya başlamak veya DNA depolama paradigmasını burada başlangıçta düzgün bir şekilde entegre edemediğimizi görmek, "Microsoft'a bağışlanan biyoloji" gibi benzer küçük alfabeyi kullanarak ve görememek muhtemelen imkansızdır. gerçekten sahip olduğumuz şey, bilgi işlem gücünün ve depolama alanının

onlar

(

buldum

) Sadece bir avuç atom veya bir avuç atom kullanırsak olabileceğinden daha zayıf veya daha az sağlam

x

hızlı depolama ve işleme için kullanabileceğimiz milyarlarca moleküler anahtar. Mesele şu ki, uzun zaman önce "ruhunuzu kurtarmak için yeterli sabit disk alanına sahip olmama" fikri aslında bir sorundu ve bugün sahip olduğumuz tek şey gerçeği ele almakla ilgili bir sorun; sistemi ve gerçek kıt kaynağımızın gerçek olduğu gerçeğini önemsersek, asmanın her bir dalının sonsuza kadar ve sonsuza dek kurtarılabileceğinden emin olmak için her zaman bol miktarda depolama alanı olduğunu görürdük ve ... ( sistem kurucu hakkında bildiklerimi bilmek) muhtemelen Krypton ve Cybertron'un kavşak noktasında sahip olduğumuz şeydir.

Bekle, bu bir seks şakası mı?

RUM ÜCRETİ

ASTROTURF'TA BİR ANIANTI GÖZETLİYORUM

vücudum 'hadi gidelim' diyor

3

"ama kalbim diyor ki ...

"

ヤ ホ "SİZE DE

TOKYO


cevap 3:

Tufanı engelleyen kapılar onlar!

Bilim Şimdi Dünya Yüzeyinin derinliklerinde Geniş bir Su Rezervi olduğunu Onaylıyor! Bazı Tahminler, bu su rezervinin Tüm Okyanusların İki Kez Hacminin bir araya getirilmiş olabileceğini iddia ediyor! Tanrı'nın Sözlerini Gereksiz Olarak Kabul Etmemek ve Var olmayan bir şeyi açıklamaya çalışmak için psuedo Bilimi "uydurmak" bir Yanılgıdır!

Dünya yüzeyinin altından H2O, Sel Kapıları'ndan fırladı ve Nuh'un zamanında Dünyayı sular altında bıraktı !!


cevap 4:

. . Siz sordunuz: - “Yaratılış'ta bahsedilen 'cennetin sel kapıları' nelerdir? . "Cennetin sel kapıları" ifadesi, 1978 tarihli bir İncil çevirisi olan ve 1984 ve 2011'de güncellenen İncil'in Yeni Uluslararası Sürümünden (NIV) alınmıştır. NIV çevirmenlerinin amacı, bundan daha "modern" bir İngilizce metin üretmekti. Kral James İncil. . Çevirmenler en güncel bilgileri ve keşifleri birleştirdi Şaşırtıcı bir tesadüfle, tüm yeni bilgiler her

Christian Pharisee bükülme ve çılgın yorum

İncil ayeti aslında doğruydu ve İncil buna göre değiştirildi. . Genesis 7: 11, 12 KJB "Nuh'un yaşamının altı yüzüncü yılında ...

büyük derin çeşmeler

kırıldı ve cennetin pencereleri açıldı ve yeryüzüne kırk gün kırk gece yağmur yağdı ”. . Yaratılış 1: 1, 2 KJB “Başlangıçta Tanrı göğü ve yeri yarattı Ve yeryüzü şekilsiz ve boştu; ve

karanlık derinlerin yüzündeydi

”. . Malachi 3:10 KJB "Evimde et olabileceğine dair tüm ondalıkları depoya getirin ve şimdi beni bununla kanıtlayın, dedi Ev sahiplerinin Tanrısı, eğer sizi açmazsam

cennetin pencereleri

ve sana onu alacak kadar yer olmayacağına dair bir lütuf dök ”. . "Büyük derin", içinde sonsuzluk dokusundaki deliktir.

Tanrı Baba

yaratıldı

Yaratılış

Büyük derinlerde çeşmeler olması, tüm suyun

Yaratılış

şuradan geliyor

hakkında hiçbir şey bilmediğimiz bir dış kaynak

. . Suyun "cennetin pencerelerinden" gelmesi,

Su Evreni

maddi yaratımın cennetin karşı tarafında bir boyuttadır. . Dünyanın Evreni bizim maddi evrenimizdir Hava Evreni Cennettir Ateşin Evreni Cehennem ve Büyük Cehennemdir

Su Evreni

görünüşe göre, Cennetin diğer tarafında. . Charles Fort, dünya çapında tuhaf olaylar kaydetti Orijinal kitapları, bir Su Evrenini gösteren çok sayıda garip olay içeriyor - örneğin

gökten düşen balık

tarih boyunca düzenli olarak tüm dünyada iç ülkelerin ortasında. .

Charles Kalesi - Wikipedia

"Charles Hoy Fort (6 Ağustos 1874 - 3 Mayıs 1932), Amerikalı bir yazar ve araştırmacıydı.

anormal fenomen

. Fortean ve Forteana terimleri bazen bu tür çeşitli fenomenleri karakterize etmek için kullanılır. Fort'un kitapları iyi satıldı ve hala basılıyor. Çalışmaları, kendilerini "Forteans" olarak nitelendiren hayranlara ilham vermeye devam ediyor ve bilim kurgunun bazı yönlerini etkiledi ”. . Blog

https: //www.quora.com/profile/Wi ...

. .


cevap 5:

Anladığım kadarıyla sel sularının çoğu yerin altından geliyordu (büyük derinlerin suları fışkırdı). Bu, tektonik plakalar aracılığıyla kıtaların sürüklenmesinin başlangıcı olabilirdi.

Plakalar birbirinden uzaklaştıkça, muazzam miktarda su son derece yüksek basınçla atmosfere fırlayabilirdi… belki birkaç mil yüksekliğe, hatta onlarca mil yüksekliğe gidebilirdi.

Yaratılış 1: 2'de, "Tanrı'nın Ruhu (Üçlü Birliğin 3. kişisi) suların üzerinde geziniyordu"…

İkincil bir kaynak, atmosferik nem, yani 'cennetin taşkın kapıları' olabilirdi. Bunun yağmurun ilk görünümü olduğunu unutmayın. Önceleri dünyayı, hayvanları ve insanı koruyan ve besleyen bir sis vardı.

FWIW: Çok sayıda donmuş Yünlü Mamut bulunmuş olmasını büyüleyici buluyorum. 6000+ yıl önce Sel sırasında üzerlerine aşırı derecede soğuk yağmur yağdığında olabileceği gibi, bazıları “aniden donmuş” görünüyor.


cevap 6:

Sel: sel; büyük bir akış veya taşma

Kapılar: genellikle açılan ve kapanan hareketli bariyerler

Taşkın kapıları: su akışını düzenlemek için tasarlanmış kapılar; bir şeyin akışını kontrol etmeye yarayan

Dolayısıyla bent kapıları, atmosferdeki fizik mekanizmaları ve yağmura, özellikle de şiddetli yağışlara izin veren veya neden olan bulutlar gibi görünüyor.


cevap 7:

Merhaba yazar

Selden önce, yerin altında su ve atmosferin üzerinde su vardı. Genesis 1 bize, gök kubbesinin (gök) üzerindeki suları kubbenin altındaki sulardan ayırdığını söyler. Yani Tanrı suyu ayırdı, aralarında bir atmosfer yarattı ve sonra suyun üzerinde kuru toprağı oluşturdu (Mezmur 24: 1). Sel anında. cennetin pencereleri (cennetin bent kapakları) açıldı ve büyük derin çeşmelerin fıskiyeleri açıldı (su yerin altından patladı ve okyanusları ve dağ sıralarını oluşturdu.


cevap 8:

Robert Gibbs, en açık metinsel VE Bilimsel olarak anlamlı yazıya sahiptir.

Atmosferin üzerinde serayı bir kaynak oluşturan su örtüsüne ek olarak, küresel olarak 40 gün ve gece boyunca sürekli yağmur yağdığını hatırlayın, yeryüzündeki yüzlerce su çeşmesi de alttan sular çıkararak yeryüzünün su basmasına yardımcı oldu.


cevap 9:

Kim söyleyebilir? İlk etapta metaforik (?) Ve sonu gelmez tartışmalı kaynaklardan bir araya getirilen eski, çok revize edilmiş bir metnin bu kadar çok tercümesinden sonra, içinde bulunan herhangi bir şey, bir olasılıklar yelpazesi üzerinde geniş bir şekilde yorumlanabilir. Bu noktada, bilim adamları, fanatikler ve güce aç, sözde “otoriteler”, IMO için ilgi çekici ve sürükleyici bir oyun.


cevap 10:

(Kaynak:

ANTİK DÜNYANIN ORTAK BİR KOZMOLOJİSİ

)

Eski ahit'e göre dünya haritasını görüyor musunuz? Cennetin bent kapakları, cennetin okyanusuna ya da semanın üzerindeki sulara açılan gökkubbedeki bazı kapılardır.