korsan pencereler nasıl etkinleştirilir 10


cevap 1:

Onları etkinleştirmeyin. Temiz bir kurulum gerçekleştirin ve işletim sistemini sorunsuz bir şekilde kullanın. Böbreklerinize mal olmaz.

Korsan bir sürümün neler yapabileceği konusunda bir fikriniz var mı?

  • Çalıştırdığınız ilk risk PC'nize bulaşmaktır. Çatlak aslında kötü gizlenmiş bir kötü amaçlı yazılım olabilir. Bazılarınızın bunun yalnızca bir Antivirüs Yanlış Pozitif olduğunu düşündüğünü biliyorum, ancak bu% 100 doğru değil. Kötü amaçlı yazılımların ne yaptığını hepimiz biliyoruz - bilgisayarınızı yavaşlatmak, bilgilerinizi göndermek, arkadaşlarınızı getirmek, dosyalarınıza zarar vermek vb. Buna kredi kartı ve banka hesap numaraları, şifreler ve adres defterleri dahildir ve bunların tümü kimlik hırsızları tarafından anında kullanılabilir.
  • İkinci risk, programın gerçekten çalışmamasıdır. Çoğu yazılım şirketi, kaydı kontrol etmenin bir yolunu uygulamıştır - program bir süre çalışabilir, ancak bir noktada bir güncelleme alır ve siz bir satın alma işlemi yapmadığınız sürece onu kullanılamaz hale getirir.
  • Virüsten koruma yazılımının korsan kopyaları uygun koruma sağlamayabilir. Korsan güvenlik yazılımıyla ilgili temel sorun, anahtar orijinal olmadığı için güncellemeleri indirip yükleyememenizdir. Virüsten korunma söz konusu olduğunda, güncellemeler en önemlisidir çünkü her gün yeni bir virüs web'i istila eder ve güncellemeler anti virüslerin bunlardan haberdar olmasını sağlar. Bilgisayarınızda yüklü olan anti-virüs yazılımı, yalnızca en son güncellemeler indirilip yüklenmişse en son tehditleri algılayabilir.
  • Güvenlik yazılımının korsan kopyalarının çoğu virüsler içerir. Birçok casus yazılım satıcısı, casus yazılım ve anahtar kaydedicileri korsan yazılımla bir araya getirir ve bunları İnternet üzerinden dağıtır. Casus yazılım ve Anahtar kaydediciler, kredi kartı bilgileri gibi bazı gizli verileri, bilginiz olmadan yazarlarına gönderebilir.
  • Korsan yazılım, korsan yazılım indirerek veya kurarak "biriktirdiğiniz" paradan çok daha pahalı hale gelen bilgisayarınızın Ana kartına veya Sabit sürücüsüne de zarar verebilir.
  • Tüm korsan yazılım Kullanıcıları, sorunların yayıncılara bildirilmesi, eğitim, destek hizmetleri, onarımlar ve yükseltmeler gibi yasal yazılım yayıncıları tarafından sağlanan hizmetlerin avantajlarından yararlanamaz.
  • Günümüzde çoğu güvenlik programı bir Kurtarma CD'si ile birlikte geliyor. Bir Kurtarma CD'si ile, işletim sistemi kötü amaçlı yazılımlar tarafından bozulmuş olduğu için artık başlamayan bir bilgisayarı düzeltmek için kullanabilirsiniz. Daha ileri düzey kullanıcılar için, Kurtarma CD'si başka tür onarım ve veri kurtarma işlemlerini de etkinleştirir.

Hindistan Telif Hakkı Yasası uyarınca, bir yazılım korsanı hem medeni hem de ceza hukuku kapsamında yargılanabilir. Yazılım telif hakkı ihlali için minimum hapis süresi yedi gün ve maksimum hapis süresi üç yıldır. Yasal para cezaları minimum 50.000 ile maksimum 200.000 rupi arasında değişmektedir.

Burada bu soruyu sorduğunuz için şok oldum ve insanlar sonuçlarını size bildirmeden sorgunuzu yanıtlıyorlar.

Eh, lisanslı sürümü buradan satın alabilirsiniz -

Microsoft Windows 10 Professional 64 Bit OEM İngilizceMicrosoft Windows 10 ev 32/64 Bit (DVD)

cevap 2:

o kadar kolay!!! güven bana, yüklemek için herhangi bir yazılıma ihtiyacınız yok.

sadece arama çubuğuna gidin ve "CMD" yazın. O zaman COMMAND PROMPT'u bulabilirsiniz. Hemen orada ve "YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR" seçeneğini tıklayın.

o zaman böyle bulabilirsin (aşağıya bakın)

Ardından şunu yazın: aşağıya bakın

sonra bir sonraki adım (aşağıya bakın)

ve son adım

ŞİMDİ WINDOWS'UNUZ ETKİNLEŞİYOR !!!!!

ÇOK TEŞEKKÜRLER!!!!!!!!!!!!!!


cevap 3:

Orijinal ürün anahtarınız varsa, yeni anahtarınızı girerek iki seçenek elde edersiniz: internet ve telefon yoluyla. Açıklanmış prosedürü görebilir


cevap 4:

Kmlite studio gibi bir aktivatöre ihtiyacınız var. Windows ve ofis için bir aktivatör olan