son vuruş nasıl etkinleştirilir


cevap 1:

Ah, mütevazı Final Smash. Sıradan oyunun dayanak noktası, birisi bir oyunda çok ileri giderse harika bir karışıklık ve onu sevdiğim gerçeğinden başka Brawl'da Sonic'i korumamın nedenlerinden biri.

'ŞİMDİ SİZİ GÖSTERECEĞİM!'

Super Sonic in Brawl, iyi bir Final Smash olduğu zamanlar, sadece 'iyi' değildi: Bu, Final Smashes'ın Meta Şövalyesiydi.

Bu saldırıya çarpmak, Port Town Aero Dive'daki yarışçılar veya Mario Circuit'teki Shy Guys tarafından vurulmak gibidir, sadece size her yerden saldırabilmesiyle, ancak yalnızca en duvar ağırlığındaki etaplarda size saldırabilir. Sizi 2-3 vuruşta öldürebilir. Kalkanlardan vurabilir. Sizi neredeyse her yerde kovalamakla kalmaz, aynı zamanda tek bir yerde kalarak Sonic hala oradayken sürekli havada kaçma seçeneğini ortadan kaldırır. İnsanların en iyi övgüden hoşlandığı Landmaster Final Smashes'ın aksine, iyileşmeye çalışırken ölmemek için sizi sahneden vurabilir. Cehennem, iyi bir Sonic oyuncusu bu şeyle bir Final Smash'te iki hisse senedini tıraş edebilir. Sizi kurtaran tek şey, Temple veya New Pork City gibi kapalı, büyük bir sahnede oynuyorsanız, bu Sonic'in başka birini hedef alması veya bu uçan hızlı trenin hızını kontrol edememesi.

Neden bu kadar güçlü bir Final Smash'i seviyorum? Açıkçası, Sonic Brawl'da berbat olduğu için. Hızlıdır ve hasar verebilir, ancak 4 veya Ultimate'da yaptığı saldırı gücüne sahip değildir. Bu canavarla Brawl'da onun olarak oynadığınız için aktif olarak ödüllendirildiğinizi hissediyorsunuz.


cevap 2:

Seride sadece iki oyun oynadığım ve her biri için farklı favori finallerim olduğu gerçeğiyle başlayacağım. Sadece Brawl ve 4 oynadım, o yüzden şimdi nefret etmeye başlama, tamam mı? Şimdi, daha fazla uzatmadan gösteriye!

No.1: Brawl - ROB'un Difüzyon Işını

Bu sadece görünüşü için değil, son bir çarpışmanın canavarıydı. Olanları özetlemek gerekirse, saldırı ROB'un lazer gözlerinden dönen bir "çekici ışını" başlattı. Daha sonra, normal hareketler, saldırılar ve tutuşlar yapmasına izin veren kronik, yakın mesafeli, sersemletici bir atak geçirdi (evet, Robo Beam dahil). Artı, baş pozisyonuyla hareket etti, bu nedenle bir çıkıntının üzerinde sallanmak bu etkinken etkili bir kenar korumaydı. Genel olarak, en sevdiğim karakter için gerçekten OP silahı.

No. 2: 4 - Mega Man'in Mega Efsaneleri

Bu, en sevdiğim karakterlerden biri için aşırı güçlü bir silah. Bu kötü çocuğu ateşledikten sonra Mega Man, Galaxy Adam'ın silahı Kara Delik Bombası ile devreye girer. Patlama yarıçapına yakalanan herhangi biri, bir değil, iki değil, yıllar boyunca Mega Adam'ın TÜMÜ tarafından X'den Geo Stelar'a ateş edilecek. Bu saldırı çok büyük hasar verir, ancak rakibin uçarak gönderilmesi nedeniyle bunun bir önemi yoktur. Harika bir saldırı ve Mega Man'in genişleyen tarihine mükemmel bir saygı.


cevap 3:

Bunu biraz farklı bir şekilde ele alacağım ve oyuna göre devam edeceğim.

Brawl: Hiç şüphe yok, Triple Finish. En sevdiğim karakterin Final Smash'lerinden biriydi ve oldukça iyiydi.

4: Hm… Bundan pek emin değilim. Sanırım Mewtwo ile gideceğim, ancak başlangıçta onunla gösterilen ara sahnenin çekilmesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

Ultimate: Killer Wail'i gerçekten seviyorum ama favorim Zelda'nın Final Smash'ına gitmek zorunda. Gülünç derecede güçlü ve instadeath teknisyenini seviyorum.


cevap 4:

Benim favorim Simon's Final Smash, ardından Incineroar.

Rakiplerini bir tabutun içine hapsedip, havaya fırlattığını ve onu enerji haçlarıyla yere serdiğini görmek çok güzel.

İkinci favorim Incineroar. Alolan Whip hareketinin bir uzantısı gibi ama çok daha havalı. Bir göz at:

Mükemmel video için Master0fHyrule'a kredi verin!

Sonundaki patlama, saldırıda mahsur kalmayan rakiplere gerçekten zarar verebilir, ki bu süper havalıdır!


cevap 5:

Hiç kavga etmedim ... evet, beni daha sonra arayabileceğini biliyorum ...

Her neyse… En sevdiğim şut…. Luigi ve Poltergust 5000

Ne kadar tehlikeli olabileceğinden dolayı bu son vuruşu seviyorum. Boşluğa yakalandığınız anda içine çekilirsiniz. Durumunuz kritikse ve içine çekilirseniz, büyük olasılıkla ekrandan uçacaksınız çünkü hasar bittikten sonra Luigi rakiplerini tükürecektir. havaya.

Daha az pratik olsa da, bazıları, özellikle de o çarpışmadan sonra kullanmak kesinlikle harika bir şut ...

Ayrıca Luigi'nin konağı kesinlikle harika bir oyun olduğu için stil puanı alıyor!


cevap 6:

Ultimate'deki en sevdiğim Final Smash, en azından Meta Knight'ın "Darkness Illusion" ı olmalı! Harika görünüyor, epeyce hasar veriyor ve Meta Knight'ın Star Allies'den yaptığı "Upper Calibur" saldırısına dayanıyor gibi görünüyor (ne yazık ki 4.0.0 sürümünde kaldırıldı ve "Mach Tornado" ile değiştirildi) . Ayrıca Meta Knight'ın Brawl'daki ses kliplerini tutar. Yine de Meta Knight'ın Greninja'nın “Gizli Ninja Saldırısı” Final Smash (diğer favori Final Smash) gibi her hit için ses klipleri olması güzel olurdu, ama yine de onu seviyorum!


cevap 7:

Aslında böyle sinematik olanlardan hoşlanmasam da King Dedede'nin Ultimate'daki son vuruşunun favorim olduğunu söylemeye başladım.

Birincisi, eski bir patronun onunla kavga etmesine güzel bir geri dönüş. İkincisi, giydiği maske, dayak tarzıyla birlikte, aksi takdirde çok saçma ve ahmakça karakteri en azından birkaç saniye için çok daha tehditkar bir karaktere dönüştürüyor.

Bunun dışında, Samus'u her zaman sevmişimdir, bu yüzden benim favorim için de bağlanmalı. Dev ekran dolgulu kirişler biraz fazla abartılmış olsa da, onunki gerçekten havalı görünüyor ve dışarı atlanamadığı için inmek için tatmin edici geliyor, ayrıca denetleyici titreşimi gücü iyi gösteriyor.


cevap 8:

Favori Final ha?

Benim için şu anda hala havada, ama şimdiye kadarki en yakın yarışmacı Shin Shoryuken olmalı.

ha… shin… SHORYUKEN!

Bu, tek amacı düşmanınızın acı sonunu yumruğunuzun merhametiyle karşılamasını sağlamak olan saf şiddet ve öfkeden oluşan saf bir sarsıntı patlamasıdır. Bunu bazı insanlara gerçek hayatta ne kadar yapmak istediğimi anlatamam.

Shin Shoryuken'in tadına bakmak isteyen var mı?


cevap 9:

Pekala, son Smash'in her iki kullanımı için de bir tane var

Zelda, oyunda en çok kırılan Final Smashed'lerden birine sahip olmalı. Birini patlama bölgesinin hemen yanına getirebilirsiniz ve% 30'da olabilir ve yine de ölebilir, buna rağmen Peach ve Daisy'nin daha güçlü olduğunu düşünüyorum.

Öte yandan, Link en havalı final vuruşuna sahip. Sadece o hasta çulluk atışı.


cevap 10:

En sevdiğim son vuruş muhtemelen Omnislash of Cloud. Final Fantasy hayranı değilim ama Omnislash çok kötü görünüyor. Bu, Ike'nin son vuruşunun bariz bir kopyası, ancak en üstte "Omnislash" yazan metin, FF oyunlarına saygı gösterdiği için harika ve Ike'nin son vuruşundan biraz daha havalı görünüyor.