verizon'da bir iphone 4s nasıl etkinleştirilir


cevap 1:

Hangi bantlı iPhone4'lere sahip olduğunuza bağlıdır. ABD'de ATT ve TMO, WCDMA (Bant 2 ve 5) ve GSM bantlarında (850 ve 1900 PCS) ses kullanır. Verizon cihazlarının WCDMA özelliğine sahip olduğu yerlerde verileri alırsınız, ancak CDMA IS95 veya IS2000 bantları BC0 ve BC1'de olduğu gibi ses alamazsınız. ATT veya TMO üzerindeki bir Verizon cihazı iyi çalışır ancak LTE verisi yoktur, sadece WCDMA verisi (UMTS veya HDPA).

ABD'deki bantlı cihazlardan daha fazlası vardır, denizaşırı telefonlar farklı şekilde bantlıdır ve iyi çalışabilir veya çalışmayabilir.

Önemli olan, bir telefonun Verizon üzerinde çalışmasını istiyorsanız, CDMA yeteneklerine sahip olması ZORUNLUDUR ve Verizon'u onu etkinleştirmeye ikna edebilmeniz GEREKİR, genellikle Verizon cihazı satmazlarsa ağlarında buna izin vermeyecekleri konusunda telaşlıdır. . ATT ve TMO umursamıyor. Siminizi takın ve gidin.


cevap 2:

İPhone 4s'ün iki modeli vardır: A1387 dünya çapındaki modeldir ve A1431 Çin modelidir. Verizon bir CDMA ağını ne kullanır, bu nedenle Verizon ağıyla bir telefonu kullanmak için CDMA özellikli bir telefona ihtiyacınız vardır. A1387, kilidinin açık veya Verizon'a kilitlenmiş olduğu varsayılarak, 3G ve daha yavaş ağlar için bir CDMA hücresel ağına erişebilir.


cevap 3:

Apple'ın kilidi açılmış iPhone 4S'leri yalnızca GSM taşıyıcılarında kullanılabilir. CDMA radyo yalnızca Verizon ve Sprint gibi CDMA taşıyıcıları için "açıktır". Bence gerçek bir kilidi açmanın tek yolu, bir Verizon / Sprint iPhone 4S'ye sahipseniz ve herhangi bir GSM operatöründe kullanmak için jailbreak / kilidi açmış olmanızdır. Mümkünse.


cevap 4:

Alternatif taşıyıcıların iddia ettiklerine rağmen Verizon, tüm büyük iPhone taşıyıcıları arasında en büyük ve en güçlü 4G LTE ağına sahiptir. Bu, iPhone 5 serisinde kullanılan yeni hızlı kablosuz ağ standardının en geniş kapsamını sunduğu anlamına geliyor.