nasıl itachi gibi davranılır


cevap 1:

Burada hiçbir şey varsaymamıza gerek yok.

Itachi'nin bir kız arkadaşı, karısı ve ona çocuk veren bir kadını vardı.

Burada şaka yapmıyorum.

Itachi'nin Sasuke dışında kimseye karşı hiçbir duygusu yoktu. En azından bizim düşündüğümüz ve anlatılan şey bu.

Itachi'nin sınıf arkadaşı Izumi Uchiha'ya karşı hisleri vardı.

(ve dangoyu severdi)

Ama onları hiç göstermedi - büyük ihtimalle onu sevdiğini bilmediği için. Ama daha sonra klanını öldürmek üzere olduğunu fark etti. Bu "sorunu" çözene kadar görevinde daha fazla ilerleyemedi.

Bu duygulardan kurtulabilmek için önce İzumi'yi öldürmeye karar verdi. Ama yaptığı tek şey bu değil.

O gece onu evinin önünde saklanırken gördüğü an, onu genjutsu'da tuzağa düşürdü. Ama sıradan değil - bu genjutsu'yu 73 yıl sakladı! (Kapana kısılmış bir insanın bakış açısından. Bu genjutsu içinde, Izumi ve Itachi evlenmiş ve (iki? - sanırım) çocukları olmuş. Sevgi dolu bir baba ve sevgi dolu bir kardeşti. Huzurlu bir köyün mükemmel imajını yarattı. Sonunda, Izumi hastalandı (belirtilmemiş bir hastalık - sadece yaşlılıktan varsayalım) ve öldü, o anda Itachi jutsu'yu serbest bıraktı.

Bundan sonra, Itachi'nin zihninde ya da kalbinde herhangi bir tereddüt yoktu.

Bence bu o gece çok önemli bir andı, eğer bu gerçekleşmezse Itachi görevine ve planına devam etme kararlılığına sahip olmayabilir.

-

Anime'de bu sahne gösterilmedi ve aslında yanlış çekildi - bize Obito'nun Izumi'yi öldürdüğünü gösterdiler (bundan çok hayal kırıklığına uğradım).

Bu hikaye doğrudur ve Itachi Shinden - karanlık gecenin kitabında okuyabilirsiniz.


cevap 2:

İlişki bir felaket olacak. Kesinlikle berbat olacak, çünkü asla randevunuz veya başka bir şeyiniz olmayacak. Seni yıl dönümlerinde hatırlayacak ama sessiz kalacak, çünkü stil önemli. Size onun hakkında neler olup bittiğini asla söylemeyecek, çünkü ne kadar az bilirseniz o kadar güvendesiniz. Seni gölgelerde koruyacak ama sen yalnız kalacaksın. Hayatının en önemli olaylarını asla bilemezsiniz. Gerçek planlarını asla bilemezsiniz. Onu anlamayacaksın. Onun düşünceleri her zaman tamamen anlayamayacağınız kadar derin olacaktır. Bağlantınız sığ olacak. Her yönüyle, daima belirsizdir. Gerçek mutluluk yok, her şey sadece bir illüzyon olacak. Seni terk edecek ve yıllarca bekledikten sonra geri dönecek; sadece size onun çok uzak bir diyarda bir yerde ölmek üzere olduğunu bildirmek için bir kuzgun klon elçisi gönderdiğini öğrenmeniz için. Gerçek bir işi yok. Para yok, mülk yok, gelecek yok. Onu korumak için tüm takipçilerinden (konoha ve diğer köyler) saklanmanız gerekecek, ancak arkadaşları (akatsuki) çok tehlikelidir.

Kardeşi Sasuke, erkek arkadaşınızın katili ve dolayısıyla düşmanınızdır. Sasuke her zaman düşmanın olmuştu. Itachi onu senden daha çok sevdi, yani seni ilk etapta biraz sevdiyse. Sasuke'nin ölmesini istersin, ama önce seni öldürür çünkü o bir aptaldır.


cevap 3:

Bana inanın kızlar, kurgu ya da gerçek olduğunu bildiğim en zeki karakter.

İlişki denen bu şeye asla kendini kaptırmaz. Hiçbir kız için sadece pısırık ya da benzerliği uğruna bir şey yapmazdı. Bunun için çok akıllı.

Ama bir kıza aşık olursa, onu her türlü zarardan koruyacaktır. Ama zihni tamamen yeni bir seviyedeyken kimse ne yapacağını söyleyemez. Seni daha sonra etkilemeyecek şekilde her an incitebilir.


cevap 4:

Bütün klanını öldürdü ... Kelimenin tam anlamıyla - bir seri katil ve bu konuda eğitimli biri ..

Katilleri romantize etmeyin, eminim ki size tüm hedeflerini öldürmesi gerektiğini söylersem hiçbiriniz Bundy ile çıkmaz ..