nasıl kurt adam gibi davranılır


cevap 1:

Hepsi değil

tüylüler

çocuklar için güvenlidir, ancak çoğu öyledir. Ben bir arkaninim. 17 yaşımdan beri öyleyim, hemen sonra

arkaninler

geldi

benim için varoluş

.

Ama aynı zamanda bir

kurt adam

. Hayatımın bir kısmını kendimi herkesi öldüren ve bundan zevk alan bir insan olarak düşünerek geçirdim. Eğer bir sorun olsaydı, sadece gülerek kaçarım diye düşündüm. Dikkatlice inceleyerek, bir kontrol kaybı hissine tepki olarak o tarafımın var olduğuna karar verdim. Kendimi nasıl gördüğümün özünde, kişisel durumum acı çekmeyi gerektiriyor. Genelde sosyal fobi, depresyon ve sınırda bir kişiliğe kapıldım. Kendimi bir arkanin olarak düşünmek, bu tür bir duyguya klasik bir tepki gibi görünüyor. Kurt adam doğaüstü bir güce ve iyileşmeye sahiptir; normal mermilerle vurulmak, plastik bir çatalla bıçaklanmanın tüm etkisine sahiptir. Hala acı çekerken, ben yok edilemezdim. Ateş püskürten taraf, dürtü kontrolü eksikliği hissiyle beslenen bir tür pyromania tarafı için tatmin ediciydi.

Gerçek hayatta pek çok şeyi ateşe vermedim ve asla kimseyi öldürmem. Ama arkanin olmak bana duygularıma hitap edecek bir çerçeve verdi. Elbette sonunda terapi aldım. Arkanin olmayı istemenin belirtisi için değil, nedenleri için. Travmalar duygularıma neden oldu.

Hala sahip olduğum ve henüz doktorlar tarafından açıklanmayan sürekli titreyen titremem, akranlarım olan çocukları, “Onun nesi var” diye merak eden çocukları, bende gerçekten bir sorun olduğundan emin olduğum noktaya getirdi. Bir hocam bir zamanlar bu kadar titreyerek nasıl tığ işi yaptığımı merak etmişti. Eğlenmek için düz çizgiler çizerdim ve dalgalı çizgiler ortaya çıktı. Ben de neden bende bir sorun olduğunu açıklamak için kurt adam olayını uydurdum. Açıklama bana ait olduğu için kontrolünü ele alıyordum. Bağlanma konusundaki yetersizliğim sosyal becerilerime zarar verdi ve sosyal becerilerim sosyal becerileri geliştirme yeteneğime zarar verdi, bu yüzden hepsi sadece inşa edildi ve inşa edildi. Oh evet, ve bu arada, ben geyim ve homofobik bir kültürde büyüdüm, bu yüzden zaten Adam olmamak için derinden baskı altındaydım. Kurt adamlar, insanları ısırıp onları kurt adama çevirerek arkadaş olurlar. Kurt adamların çizgi çizmesine gerek yok. Kurt adamlar tüm zamanlarını kendileri gibi geçirmezler.

İlk anılarımdan biri, üretrama (çiş deliği) bir tüp soktukları ve daha sonra bir kadının banyosunda işemek zorunda kaldıkları tıbbi bir prosedürdür.

Hardees

Ateş gibi hissettirse de, yoksa doktorların oraya koyduğu radyoaktif boyadan gelen radyasyon benden kötü şeyler yapabilir.

İşeme sistoüretrogramı

. Bir başka erken anı da, bebek bakıcısı bana uyumam gerektiğini söylediğinde ama işemem gerektiğiydi. Ayağa kalkmama izin verilmediğine inandım. Ben de yapmadım. Yatakta uzanıyorum, şekerleme yapamıyorum ve mesanemdeki basıncı dindiremiyorum ya da bebek bakıcısı, hayal ettim, bana bir şekilde zarar verecekti. Size bir şekilde bahsetmek istemiyorum çünkü size çocuk hayal gücünün ve hafızanın ne olduğunu söyleyemem. Eski anılar böyle çalışır; biz yaşlandıkça daha çok hayal ediliyorlar. Bir kurt adam olarak kimse size nerede ve ne zaman işeyeceğinizi veya işemeyeceğinizi söyleyemez.

Ben büyüdüm Hayal gücünü gerçeklikten ayırmakta ve hayal gücüne dikenli dişler veren ve onu benim yapan duygulara hitap etmekte daha iyiyim. Bazı insanlarla bağlantı kurdum ve beceriler geliştirdim. Ben hala arkaninim. Hep olacağım Artık Pokémon geleneğini daha çok koruyorum. Benim için ben

cehennem kadar hızlı

,

bir at kadar büyük

cesur, sadık

ateş püskürten

,

memur-evcil

köpek adam

. Varsa

bir makineydi

fiziksel bedenimi kendimi nasıl gördüğümle eşleştirebilecek kadar acı verici veya çok tehlikeli değildi, bunu arkadaşlarımla ve ailemle tartışır ve sonra onu kullanırdım. Bir arcanine dönüştükten sonra, ailem ve arkadaşlarım için ateş nefesimle eğlenmek için pizza ruloları pişirmek gibi yüce hedefleri hayal ediyorum. Bittiğinde bulaşıkları yıkayıp ateş nefesimle kurutacağım. Bunların hepsini sosyal medyada yazardım.

Öyleyse size vampir veya kurt adam olmayı dilemekten bahsetmemi isterseniz, bunun benim için ne olduğunu ve şimdi ne olduğunu söyleyeceğim. Ayrıca benim ve benim için sorun yaratmadan önce kendin çözmeni istiyorum. Kendinizi düzeltmenin zor yolu daha iyi sonuçlarla gelir. Öyleyse bunu zor yoldan yapın; hayali olmayan yol.

Elbette, bazı insanlar vampir ve / veya kurtadamdır. Eğer bu sensen, okuduğun için teşekkürler. Anlatmak benim için faydalı oldu.


cevap 2:

Her şey düşünüldüğünde, sanırım vampir olmayı tercih ederim.

Kurt adam olmak, insan olmanın ve kurt olmanın en kötü yanları gibi görünüyor. Yine de insan toplumuna katlanmak zorundasınız, ancak ayda bir tuhaf (muhtemelen acı verici) bir dönüşümden geçip, bir avcı ve / veya avlanıyorsunuz, isteğiniz dışında. Kısacası - kurt adamlar çekici bir yaşam tarzı gibi görünmesi için bana çok fazla Bozkurt'u hatırlatıyor.

Vampir olmak kulağa oldukça özgürleştirici geliyor. Bir göl yatağında çamurun altında uyuyabilirdim ve sadece kan için dışarı çıkabilirdim. Bazı önlemler alınırsa, hayatım tam olarak istediğim kadar sürerdi. Her on yılda bir, birkaç aylığına bir ev kiralar ve en iyi yeni kurguların tamamını okurdum, insan kültürünün yaptığı şeyle temas kuruyordum.

Lojistik olarak vampir olmak bazı sorunlar yaratır. Kan için diğer insanlara bağımlı olmanız gerekir ve tüm olası çözümler zahmetlidir. Yine, avlanmamayı tercih ederim ve bir şekilde bunun için ticaret yapmak istersem insanlarla bağlantı kurmam gerekir. Sanırım tıp fakültesine gitmenin bir yolunu bulacağım ve bu şekilde kendimi kana yakın tutmaya çalışacağım.

Vampir süper güçlerle bile sonsuz yaşamımın işe ve paraya bağlı olacağını düşünmek iç karartıcı. Gerçekte sahip olduğum güçlere bağlı olarak, ilk önceliğim bunun etrafında bir yol bulmak olacaktır. Birinci yüzyılda alternatif hayatta kalma yöntemlerini veya para kazanmanın yollarını bulabilirsem, sonraki birkaç yüzyıl için rahatlayabilir ve tarihi gözlemleyebilirim.


cevap 3:

Duruma göre değişir… Öncelikle, Gece yarısından sonra kontrolü kaybetme fikrinden hoşlanmıyorum, Bir Tavşan Olsam bile!

Ve vampirler de o kadar iyi değil. Farklı vampir türleri vardır ve bazıları havalı olsa da, bu soğukkanlı canavarın çoğu topaldır. Örnekler:

Christopher Lee'nin Kont Drakula ve diğer Çekiç vampirleri:

Bu adamlar insanlardan bile daha zayıf! Bir haç (Bir haçın gölgesi bile), akan su, güneş ışığı, ateş, kalbe rağmen tahta bir kazık (Ya da kalbe yakın bir yerde!) Ve diğer birçok yoldan öldürebilirler. O yüzden Hammer vampir olmak istemiyorum, Peter Cushing beni bir saniyede öldürür.

Deforme olmuş vampirler:

Bilirsiniz, Nosferatu veya From Dusk Till Dawn'ın vampirleri gibi. Sadece vampir arkadaşlarıyla takılabilirler çünkü inanılmaz çirkinler.

Parlak vampirler:

Bu ışıltılı pedofiller, en kötü vampir türüdür. 200 yaşında ama 18 yaşında bir çocuk gibi davranan asık suratlı bir dangalaktan çok bir cüce veya başka bir şey olmayı tercih ederim.

Ancak, ilgilendiğim bir tür vampir var ...

Kukla vampirler:

Count von Count dışında pek çok Kukla vampir yok. Neden en iyisi olduğunu biliyor musun? Çünkü öldürmek ve kan emmek yerine asıl rolü çocukları sayma gibi matematiksel kavramlar hakkında eğitmek, anladın mı?

Bu yüzden cevap, bir Kukla vampir olmak istememdir.


cevap 4:

Vampir mi yoksa kurt adam mı olmayı tercih ederim?

Sadece hava karardıktan sonra dışarı çıkmayı tercih ettiğimi ve ailemin ve arkadaşlarımın bana bu yüzden vampir diyeceğini düşünürsek vampiri seçeceğim.

Evimin birinci katındaki pencerelerin büyük çoğunluğu güneşi engellemek için karton kutularla kapatıldı. Nadiren ikinci kata çıkıyorum, çok fazla pencere tek sebep.

Yatak odamda ve bağlantılı banyomda pencere yok. Yatak odam kısmen yeraltında. Evden dışarı çıktığımda, mümkün olduğunca fazla güneş ışığını engellemek için koyu renkli güneş gözlüğü ve fötr şapka takıyorum. Hava karardıktan sonra dışarı çıktığımda bile bunları giyiyorum. Favori rengim siyahtır. Büyürken, birkaç ipek gömlek de dahil olmak üzere giydiğim tüm kıyafetlerin rengi hemen hemen aynı. Şimdi bile siyah fötr şapkamdan siyah çelik burunlu çizmelerime kadar tamamen siyah giymeyi seviyorum.

Kan görmekle ilgili bir sorunum yok. Kendi kanımı tattım, eh, biraz metalikti. Dişi vampirlerin betimlemesini oldukça güzel buluyorum, sadece medyanın onları sürekli cinselleştirme ihtiyacı yüzünden değil. Gösterdikleri güç, güç ve güven oldukça güzel ve sarhoş edicidir.

Bu yüzden evet, vampir olmayı seçiyorum.


cevap 5:

Her ikisinin de güzel güçleri var, ama daha iyi güçler muhtemelen öyle ...

Her birinin eksilerini görmemiz gerekiyor:

Yaygın Kurt Adam

(1) gümüşe karşı çok kötü alerji.

(2) istemsiz olarak dolunayda dönüşür.

(3) dönüştürülmemişken daha zayıf.

(4) ölümsüz değil

En iyi Kurt Adam türleri (Alfa / ata / vb.)

(1) dönüştürülmemişken daha zayıf olabilir veya olmayabilir

(2) hala ölümsüz değil

Yaygın vampirler

(1) gümüşe karşı çok kötü alerji

(2) ışığa karşı çok kötü alerji

(3) kutsal suya çok kötü alerji

(4) başka şeylere muhtemelen çok kötü alerji

en iyi vampir türleri (atalar / gerçek vampirler / vb.)

(1) bazı şeylere alerjisi olabilir veya olmayabilir (muhtemelen kutsal suyla birleştirilmiş gümüş bir çubuk veya çılgın şeyler onları etkiler)

SONUÇ:

Ölümsüz olabilseydim ama güneş yüzünden ölmeyeceksem, bir vampir olurdum, ama bunun gibi aptalca durumlar yüzünden ölebilirsem, o zaman kurt adam olmayı tercih ederim, çünkü bilimsel deneyler bile yapabilirdim. vücudum ve bir şeyler ters giderse yeniden canlanabilir, bu harika değil mi? Hayatım için bir hedefi olan ölümsüz beyaz bilim olmaya çalışabilirdim, aptal bir ölümsüz beyaz hedef olan depresif bir Beta vampirinin aksine, sonunda toz haline gelene kadar sadece toz kazanan gölgelerde yaşayan


cevap 6:

Kesinlikle kimseyi öldürmek istemiyorum. Dişlerimi ve pençelerimi bazı masumlara kazmak ve kanı bulandırmak şöyle dursun, tetiği bana zarar vermem anlamına gelen birine çekip çekemeyeceğimi gerçekten bilmiyorum.

Yani, ben de canavar olmamayı tercih ederim, ama seçim yapmam gerekirse şunu karşılaştırın:

Hayatta kalmak için öldürmek zorunda olduğun gerçeği.

Vampir. Kurbanları süper pasif. Filmlerde gördüğüm çoğu vampir cinayetinde av büyülenir ve teslim olur. Çok az mücadele.

Kurtadam. Kurban, paramparça olmanın korkunç acısından çığlık atarak parçalara ayrılmıştır.

Dönüşüm.

Vampir. "Hey! Sen bir vampirin! Güneşte dışarı çıkmayın ve sarımsaklı ekmek çok uzaktır. Zor şans"

Kurtadam. YAAARRRGGGHHH! Tüm Cehennem dönüşümü, kemikler çatırdama, deri ve kaslar çılgınca gerilirken yirmi dakika acı verici.

Avlanma.

Vampir. "Gözlerime bak"

Kurtadam. "YARGH MANGLE RIP TEAR"

bunda vampirle gitmeliyim

O ebedi gotik atıştan hiç hoşlanmadım, ama köpek adamından daha iyi


cevap 7:

Türüne bağlıdır.

Twilight serisinde vampirler üzerinde güneş ışığının 'ışıltılı' ve uyuyamamanın dışında hiçbir yan etkisi yoktur.

Kurt adamlar olarak da bilinen şekil değiştiriciler, tekrar tekrar aşamalı olarak ölümsüzlüğe ulaşabilirler.

Bu yüzden Alacakaranlık serisinde kurt adam / şekil değiştiren olmayı seçerdim.

Vampir Günlükleri'nde vampirler, yüzük takarak güneş ışığının zararlı etkisini ortadan kaldırabilir.

Kurt adamlar ise insanlar gibi ölümsüzlüğe ve yaşlanmamaktadır.

Seçim oldukça basit - Vampir.

Underworld serisinde her iki tür de ölümsüzdür.

Vampirler güneş ışığına ve gece gölgesine karşı zayıfken kurt adamlar gümüşe karşı zayıftır.

Bu yüzden burada bir kurt adam olmak istiyorum.

Vampirler genellikle ölümsüzlük, ebedi gençlik, yüksek güç, gelişmiş duyular, yüksek hız nedeniyle daha popülerdir, ancak ana dezavantajları güneş ışığına karşı zayıf olmalarıdır.

Hibrit olma şansı olsa da, genellikle her iki türden de güçlü olduğu ve herhangi bir zayıflığı olmadığı için Hibrit olmayı seçerim.


cevap 8:

Hiçbiri. Bunu düşün:

  1. Kurt adam. Sen bir köpeksin. Her 30 günde bir 12 saat boyunca büyük bir köpeğe dönüşürsünüz ve en iyisi, dairenizdesiniz. Biraz ALPO ve bazı gazeteler çıkardınız. Geri kalan zamanlarda can sıkıntınız çünkü bir paketiniz olmadığı, avlanamayacağınız ve kapılardaki düğmelerle nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz için can sıkıntısı çekiyorsunuz. Bu arada, mutfak çöp sepeti harika kokuyor ... Tamam. Yani dışarıda koşuyorsunuz, özgürce koşuyorsunuz, ayda uluyorsunuz… ama aynı zamanda izmaritleri kokluyorsunuz, çiğ küçük av hayvanları yiyorsunuz ve leşte yuvarlanıyorsunuz.
  2. Vampir. Bu günlerde vampirizmin hafif rahatsız edici versiyonundan (yapay kan içiyorsunuz veya bir hayvanınki, bir vampir aile ve bir vampir arkadaş çevreniz var ve genç kızlarda ürkütücü aşklar yaşıyorsunuz) kadar pek çok vampirizm versiyonu var. Korku versiyonu (yalnızsınız, ölüme terkedilmişsiniz, insanlıktan nefret ediyorsunuz ve o kadar iyi görünmüyor ya da kokmuyorsunuz). Daha korkunç olan daha gelenekseldir.

Birkaç günden daha uzun süre kulağa eğlenceli gelmedi.


cevap 9:

Muhtemelen bir Vampirdir, çünkü Kurtadam gerçekten zordur. Folklorda, bir kurt adam veya ara sıra lycanthrope, kasıtlı olarak veya bir lanet veya ızdırap altına yerleştirildikten sonra bir kurda (veya özellikle modern filmde, therianthropik, kurt benzeri bir melez yaratık) şekillenme yeteneğine sahip bir insandır. dolunay gecesi meydana gelen dönüşümlerle başka bir kurt adamdan ısır veya çizik.

Genel olarak, kurt adamlar fiziksel olarak sıradan bir insandır ve yalnızca dolunay gecesi süper insan olurlar, dönüşümlerini gerçekten kontrol etmezler ve hatta çılgına dönüp akılsızlık yapabilirler ve sadece öfkeyle saldırabilirler.

Bir vampir, yaşayanların yaşamsal özüyle (genellikle kan şeklinde) beslenerek varlığını sürdüren folklordan bir yaratıktır. Onlar hemen hemen her zaman en yüksek durumdadırlar, insanüstü yeteneklere sahiptirler ve genellikle "ölümsüzdürler".

Efsanelere, mitlere ve hikayelere bağlı olarak her ikisinin de dezavantajları vardır, ancak Vampir en iyi anlaşma gibi görünüyor.


cevap 10:

Dünyada kurt adam olmaktan sadece bir sigara uzakta olan pek çoğumuz var! Ayrıca ağırlıklı olarak 'mavi yakalı' statüm, vampir olamayacağımı söylüyor; Vampirler normalde nazik, sofistike bireylerdir, değil mi?

Sanırım 'kurt adam' rolüne uyardım çünkü ben 'köpek yetiştirildim', çoğu çocuğun sorumlu ebeveynleri olduğu gibi, köpeğim bende vardı! Büyük bir kayıp değildi. ya - Birbirimizi aklı başında tuttuğumuzu söylemek güvenli mi? Kesinlikle çok eğlendik! Artı, köpekleri her zaman sevdim ve aksi takdirde 'imkansız' olarak kabul edilen birkaçıyla arkadaş oldum mu? Dünyadaki mutlak en iyi koku köpek nefesi, imho? Yani, benim için 'kurt adam' olayına uymak için büyük bir hayal gücü sıçraması gerektirmiyor mu? Ne de olsa ben 'yalnız bir kurt'um ve tepedeki kurdun asla tepeye tırmanan kurt kadar aç olmadığı söyleniyor? Evet, anladın mı?

Ama bir sorun olur! Görüyorsun, hiçbir şeyi incitemem! Ben işe yaramazdım!

Oh evet, kedilere de bayılırım!