nasıl peri gibi davranılır


cevap 1:

Yüzyıllar önce, peri gördüklerini iddia eden insanların gezegenimizi ziyaret eden çok çok küçük insansı uzaylılar gördüğüne inanıyorum. Bazen bu uzaylılar güçlü bir enerji parıltısından ortaya çıktı. Diğer zamanlarda, karaya oturmuş bir uzay gemisinden çıktılar. Çeşitli bahçelerde gördüm, periler ama gerçek periler değil, sadece minyatür, rengarenk figürler. Bir kişi, aşırı derecede sarhoşken veya aşırı derecede uyuşturucuya “aşırı yüklenirken” böyle bahçe figürleri görse, belki de bu kişi gerçek bahçe perileri gördüğünü düşünürdü.


cevap 2:

Fiziksel olarak görünmekten çok, zihnin gözünde bir vizyondur. Başını sallayan zambaklar ve otlardan oluşan bir çayırda yürürseniz ve kendinize eşit boyutlarda insan benzeri bir figürün nasıl görünebileceğini hayal etme izni verirseniz, 1-2 fit yüksekliğinde, dar giysilerle zayıf bir figür görmek zor değildir ve kendine özgü özellikler ve sivri kulaklar, otların arasından kendi yolunu seçiyor. Ya da küçük eğrelti otları, yosunlar ve taşlarla dolu bir mağaraya denk gelirseniz, daha karanlık, sinsi ve yine daha küçük bir şey hayal edebilirsiniz. Onları gördüm ama hepsi kafamın içinde.


cevap 3:

Neden kimse bir şeye inanır? Çünkü onları mutlu eder, bu ölümlü yaşamın ötesinde şeylerin var olması için umut verir veya anlaşılması en zor olan şeylerin açıklamasına yardımcı olur.

Hiç peri görmedim, bahçem de yok. Gerçekte, var olduklarını ispatlayamasam da, onu da çürütemem. Peki kim bilir? Belki periler vardır ...

Efsanevi kalın,

Kazan;)


cevap 4:

Periler gibi şeylerin gerçek olduğunu iddia edenler hayali gibi görünüyor. Peri yok, sadece peri gibi davranan insanlar var. Bahçemde periler gibi çok sayıda kelebek gördüm:


cevap 5:

Fae'nin "peri" olarak anılmasından hoşlanmadığını biliyorsun. Bir, yanlış yazılmış. İkincisi, cinsiyet ayrımcılığı. Üç, insanlar kendi işlerine bakmalı. Ormanımız, kurallarımız… ışıl ışıl parlıyor.


cevap 6:

Şahsen yapmadım ama hala yatakta bir tane görmeyi bekliyorum ...


cevap 7:

Hayır! Hiç gerçek bir peri armadillo görmedim.