aşkla nasıl davranılır


cevap 1:

Selam…

İkisinden biri veya ikisi birden olabilir… ve aşk ya da değil… dünyada birçok kullanıcı var,…

Ama… “birini seviyorlarmış gibi davran” ifadeniz eylemlerin bir duyguya dönüştürüldüğünü ima ediyor, sorun bu olabilir… gerçek aşk sadece eylemler ve sözler, bağlılık, destek vb. Olmaktan çok daha fazlasıdır… .. aşk derindir, … ÇOK DERİN… .şıklık hiç aşk değildir…

: D


cevap 2:

Başkalarının duyguları umurlarında değil. Bunun bir kusur olduğunu sanmıyorum. Buna birisinin patronu gibi davranması gibi bakıyorum, böylece zam veya terfi alabilirler. Bir kişi hakkında bazı şeyleri sevmeyebilirler, ancak bunu kendilerine saklayacaklar, böylece diğer şeyleri alabilecekler. Birinin seni kullanmasına izin verirsen kullanacaklarını söylüyorlar.


cevap 3:

Basitçe, arzuladıkları şeyi veya eylemi diğer kişinin iyiliğinden daha çok istiyor olabilirler.

Ayrılma ve olayların çok uzun süre sürüklenmesine izin verme cesaretleri olmayabilir.

Sadece daha sonra kullandıklarını fark etmek için onları SEVDİKLERİNE inanabilirler.


cevap 4:

Köle bir hapishane ve ilkel gezegen, insan sakinlerinin temelde hayvanlara dönüştüğü yerdi. Yani burada gerçek aşkı çok nadir bulamayacaksınız. Bu gezegendeki hem erkekler hem de kadınlar içten mağlup oldular ama bunu henüz bilmiyorlar. Bu yüzden orta yaş krizi denen bir şey var! Bu gezegen kötülük tarafından yönetiliyor, henüz iyi değil aşk değil. Öyleyse alışın, birisi bu sorunu ele almak ve düzeltmek için bir şey yapmadıkça bu oldukça normaldir.


cevap 5:

Geçmiş travmalardan gerçek psikolojik patolojiye, korkunç veya taciz edici çocukluk deneyimlerine veya hatta sosyal ve duygusal olarak zarar veren modellere kadar sayısız neden olabilir. Herhangi bir sayı… ve sizin sorunuzdan hangisi olduğuna dair kimsenin tahmin edemeyeceği bir şey.


cevap 6:

Maalesef bu olur. Ve birçok nedenden dolayı olur.

  • Yalnız kalamama
  • Kararsız yaşam durumu
  • Can sıkıntısı
  • Çocuk
  • İsyan

Eminim başka birçok neden vardır ama bunlar iyi bir başlangıçtır.