çek nasıl kabul edilir


cevap 1:

Oh, biliyorum, biliyorum - origami için çek kullanabilirsiniz !! (Origami, genellikle Japon kültürüyle ilişkilendirilen kağıt katlama sanatıdır. Modern kullanımda, "origami" kelimesi, köken kültürlerine bakılmaksızın tüm katlama uygulamaları için kapsayıcı bir terim olarak kullanılmaktadır.)

Doğru yerlerde birkaç hızlı kıvrım ve sevimli küçük bir turna, bir baykuş, bir penguen veya bir lotus çiçeği - hatta hava akımlarında uçan bir uçak bile yapabilirsiniz!

Olasılıklar ancak sabrınız, katlanma beceriniz ve hayal gücünüz kadar sonsuzdur.


cevap 2:

Bir şirketin bir çeki kabul etmemesi bir politika ise, yalnızca diğer ödeme şekillerini kabul etme hakları dahilindedir.

Başka bir kaynaktan bir çek bozdurmasını isteyebilir ve ardından nakit ödeme yapabilirsiniz. Bir satın alma işlemi için bir kredi kartı kullanabilir ve ardından kredi kartı şirketine bir çek ile ödeme yapabilirsiniz.


cevap 3:

Bir satın alma için kullanılan Kişisel çekler için çekler olarak kurumsal Web sayfası 3 yerel mağaza, bir yöneticinin sözünü aktarır, artık hariç

Web sitesinin doğrudan sayımını okumaya devam ettim ve insanlara Kayıtlı Kayıtlar gönderdim ve bu iyi Kişisel çekimi kabul edip etmemeleri umurumda değil. Hikayelerini doğru anlamalıyım çünkü zamanımı boşa harcamaktan hoşlanmıyorum Bugünün fiyaskosundan sonra yapıyorum belki de yeni bir menajere ihtiyaçları var


cevap 4:

Çek kabul etmezlerse çek kullanmazsınız. İşleminizi çek kullanmadan tamamlamalısınız. Ödeme yöntemi olarak yalnızca çekiniz olduğundan, onlardan bu gereksinimden feragat etmelerini isteyebilirsiniz. İnsanların görmesi için açıkça ilan edilmiş bir çek yok politikası yoksa, çok az başvurunuz var.


cevap 5:

Banka için mobil uygulamanız çeki tarayın ve ertesi gün varsa ödeme için banka kartınızı kullanın