üniversite nasıl kısaltılır


cevap 1:

Bu kasıtlı bir yanlışlıktır. Dilbilgisinden ziyade ritmik olarak tasarlanmıştır. UVA dilden kolayca kayar. Vermont öğrencileri, Vermont Üniversitesi için UVM kullanarak formu çaldı. Aslında daha iyi bir açıklama sağlayamaz, ancak UVA basketbolda Ulusal Şampiyonluğu kazandı. Ama biz övünmekten hoşlanmıyoruz.

Onu seviyoruz! UVA !! Şimdi anladın mı?!?!


cevap 2:

Çünkü ABD eyaletleri için standart kısaltmalar her zaman iki harf içerir. VA, Virginia eyaletinin kısaltmasıdır. UMD, aynı sebepten dolayı Maryland Üniversitesi'dir.

Eyaletlerin resmi kısaltmalarını nasıl aldıklarına dair Quora'da bir dizi cevap var. Tartışma için "ABD Devletleri kısaltmaları" nı arayın.


cevap 3:

UVA Bu kısaltmayı, "Virginia Üniversitesi" ni resmen kabul ettikten sonra kullanın. Başkent VA'yı kullanıyoruz çünkü UVA, Virginia Commonwealth'in amiral gemisi devlet üniversitesidir ve VA, Virginia Eyaletleri'nin resmi kısaltmasıdır.

İsimlendirme

cevap 4:

Başkent VA kullanılır, çünkü UVA, Virginia Commonwealth'in amiral gemisi devlet üniversitesidir ve VA, Virginia Commonwealth'in resmi kısaltmasıdır. V değil.