starcraft 2'de bir arkadaşa nasıl 1v1 yapılır


cevap 1:

Kullanma

Battle.Net

stil arayüzleri

Oyunlara nasıl başlayacağınızı / oyunlara nasıl katılacağınızı soruyorsanız:

Kanal, içinde bulunduğunuz sohbet kanalını seçer. (Bu durumda, "balon kafalı" dır) Genellikle, kullanıcıların bir listesini ve bunun altında derecelerini görürsünüz. Bir oyun istiyorsanız, bir oyun isteyen kanala spam göndermek bazen yararlıdır (ve bazı sunucularda standart olarak). Arkadaşlar arkadaşlarınızı gösterir. Bir arkadaş eklemek için / f ekle [kullanıcı] ve tüm arkadaşlarınıza mesaj göndermek için / f msg [mesaj] gibi şeyler yapabilirsiniz. Oluştur, bir oyun oluşturmanıza olanak sağlar. İsterseniz oyun adını, şifreyi ve haritayı seçersiniz. Ardından oyun modunu seçersiniz (Yakın Dövüş, Bire Bir, Üstte Altta, Harita Ayarlarını Kullan, vb.); merdiven oyunları Bire Bir veya Üstte Alta olmalıdır. En hızlı oyun hızını seçin. Katıl oyunlara katılmanıza izin verir. Oyun türüne göre filtreleyebilirsiniz. Yine, merdivenler için Bire Bir veya Üstte Alta göre filtreleyin.

Oynanıyor

Battle.Net

stil merdivenler

BW çevrimiçi olarak ladder (ve UMS) BW oynamak için 3 seçenek kaldığını düşünüyorum:

1.

Battle.net

. En düşük ortalama oyun seviyesi, ancak hala en aktif UMS topluluğuna sahip gibi görünüyor. 2.

iCCup - Uluslararası Siber Kupası

. Bu, muhtemelen 2008'den beri standart yabancı (Koreli olmayan) merdiveni oldu ve Gamei / WGT / PGT'nin yerini aldı. Ciddi yabancıların çoğu burada oynardı, ancak güçlü oyuncuların çoğu ... 3'e geçti.

Balık Sunucusu

. Kalan "sert" oyuncuların oynadığı yer burasıdır. Bu Koreli bir sunucu, bu yüzden ortalama yetenek seviyesi oldukça yüksek.

Sıralamalarda: Çoğu yabancı, iCCup ölçeğindeki sıralamadan bahseder (E -> D- / D / D + -> ... -> A- / A / A + -> Olympic.) D + muhtemelen oyuncuların ilk% 30'unda yer almaktadır iCCup'ta; C muhtemelen en üst% 10'dur. En iyi yabancılar bazen çok sayıda Koreli (hatta programcılar) iCCup'ta oynadığında A- / A'yı vurur. (Görmek

İCCup'ta Derece Dağılımı.

Aralık 2009'dan itibaren.)

Artık yabancı BW sahnesi SC2 ve benzerleri tarafından tüketildiğine göre, alt sıralarda ortalama beceri önemli ölçüde arttı (çoğu kötü oyuncunun BW oynamaması nedeniyle) Yani D + ve hatta C + oyuncuları artık muhtemelen eşdeğerlerinden daha iyi- 3 yıl öncesinden meslektaşları sıraladı.

Balık merdiveninde, yazışmanın 1000 ~ D + / C-, 1200 ~ B, 1400 ~ A olduğunu düşünüyorum. Afreeca'da sık sık yayın yapan eski profesyoneller genellikle en az 1600 vurdu.

Nasıl oynanacağına ilişkin talimatlar için: iCCup:

Starcraft oynamaya nasıl başlanır?

Balık:

[G] Kore Ağ Geçitlerine Bağlanın

; web sitelerinde gezinmek için

Balık Sunucusu Sıralama ve Raporlama Kılavuzu

(güncel olmayabilir).


cevap 2:

Evet. Aslında çok uzun zaman önce bir IRL arkadaşımla oynadım.

İkimiz de Starcraft: Brood War Legacy'yi ücretsiz indirdik (Evet, Blizzard web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir) ve çevrimiçi bir hesap oluşturmaya gerek kalmadan hızlı bir hesap oluşturabildik. Tek gereken bir e-posta koymak, oyun içinde bir kullanıcı adı ve şifre bulmaktı ve çevrimiçi oyun hemen kullanıma sunuldu. Steam istemcisinden Steam dışı bir oyun / kısayol olarak da başlatılabilir. Yer paylaşımı, bazı sorunlarla da çalışır.

Starcraft'ın (AKA Remastered) ücretli sürümünde de açıkçası çevrimiçi oyun var.

StarCraft: Yeniden Düzenlendi

cevap 3:

Öğretmenimin genellikle yaptığı şey bilgisayar sınıfındaki tüm bilgisayarları birbirine bağlamak ve oradaki battlenet ile ekrana geldiğinizde. sonuncuyu tıklayın