Sınıflandırılmış görüntülü reklamların görüntülü reklamlardan farkı nedir?


cevap 1:

Selam,

Sınıflandırılmış Reklamlar ve Görüntülü Reklamlar, Gazete Reklamları kategorisidir.

Ana fark, reklamın resimsiz ve Görüntülü Reklamın resimle olduğu şeklinde sınıflandırılır. sınıflandırılmış Reklam maliyeti ucuzdur. Görüntülü Reklam'ın maliyeti sınıflandırılmış Reklamlardan daha yüksektir. Kitleyi çekmek için Sınıflandırılmış Görüntülü Reklamları kullanabilirsiniz.


cevap 2:

Sınıflandırılmış reklam:-

Sınıflandırılmış reklamlar, daha büyük görüntülü reklamlardan daha ucuzdur. Çevrimiçi gazetelerde özellikle yaygın olan sınıflandırılmış reklamlar ve karayoluyla ücretlendirildiklerinden, genellikle kısa olan ve bir editöryal genişliğinde, aşırı derecede gazete kare ölçüsünde ücretli reklamlardan serbest bırakılabilen veya dağıtılabilen alternatif süreli yayınlar. Esas olarak, satmak veya satın almak istedikleri tek şeyleri izleyen kitleler tarafından yerleştirilen sınıflandırılmış reklamlar. Ücretsiz seri ilanlar, ilanlar, otomobiller, mülkler ve ihbar veya tedarik işleri satın alma ve satma yayınlar haber veya alternatif veri seri ilanların bölümleri olduğunda sadece reklam içeren yayınlar vardır.

Görüntülü Reklamcılık: -

Görüntülü reklamcılık, genellikle metin, logolar, resimler veya farklı resimler, yer haritaları ve benzeri şeyler içeren bir reklam türüdür. Süreli yayınlarda şov reklamları, genel içerik içeriğine bitişik olarak aynı sayfada veya sayfada görünecektir. Farklı olarak, sınıflandırılmış reklamcılık belirgin bir şekilde farklı bir bölümde gözükmektedir, tarihsel olarak yalnızca metindir ve sınırlı sayıda yazıtipi seçiminde bulunuyordu. Resim, ses, video, madde reklamlarını içermek için reklamların gösterilmesine gerek yoktur, ayrıca metnin daha basit olabileceği her yerde kullanılır. Önemli reklamlara örnek olarak, mobil cihaz kullanıcılarına gönderilen iş mesajları veya e-posta verilebilir. Gösteri reklamcılığının yaygın bir çeşidi reklam panolarını içerir. Afişler, el ilanları, geçiş kartları, çadır ölçek düğümleri görüntülü reklamcılığın örnekleridir. İyi bir reklam ajansı, gerekli kitleyi aralarında iyi bir şekilde elde etmenize yardımcı olacaktır.