Nasıl becerileceğini biliyor


cevap 1:

İyi yanıtlar aldınız - gerçek şu ki, bırakın ikiniz arasındaki dinamiği bırakın sizi, onu tanımıyoruz.

Size söyleyebileceğim tek şey, bir erkeğin hiçbir duygu olmadan seks yapabileceği. Bu onlar için bir yemek anlaşması değil. Seks ve sadece seks veya her ikisini de isteyebilir, ama asla bunun seks istediği için, bunun aynı zamanda daha fazlasını istediği anlamına geldiğini varsaymaz.

Senden hoşlanıp hoşlanmadığını düşünürken seks denklemin bir parçası olmamalı. Ve evet, buna nasıl göründüğünle ilgili iltifatlar, gece geç saatlerde yazılan mesajlar vb.

Bir keresinde biri bana, “Eğer bir belki ise; hayır. "

Biri senden hoşlandığında bilirsin. Birini okumanın zor olduğu istisnalar vardır, ancak çoğu insan istisna değildir.

Onların tavırlarını, size nasıl göründüklerini ve size nasıl davrandıklarını fark edersiniz. Sözleriniz ve dünyanızla ne kadar ilgileniyorlar. Ve her şey başarısız olursa, birinin sizi istemediğini kesinlikle fark edersiniz.

Sana ne yatırıyor? Finansal olarak kastetmiyorum, ama zaman açısından, sadece sohbeti sürüklemediğiniz veya seks hakkında olmayan kısa mesajlar. Sevgi açısından, beş sevgi dilinden herhangi birini gösteriyor mu - hediyeler, zaman, hizmet eylemleri, tatlı sözler ve evet, fiziksel temas. Fiziksel dokunuşla ilgili olan şey şu ki, size pantolonunuza girmenin bir parçası olarak dokunmak mı istiyor, belki de sizinle yatmak istiyor ama aynı zamanda sizi çekici buluyor mu yoksa size masum, cinsel olmayan yollarla da dokunuyor. Bir fark var.

Sen bilirsin.

Ve eğer sadece seks yönüne odaklanıyorsan, sana pek çok başka işaret vermiyor olabilir. Yukarıda bahsedilenlerden hiçbirini yapmıyorsa, senden hoşlanmadığını varsayabilirsin.

Ondan hoşlanıyorsanız ve gerçekten bilmek istiyorsanız, o zaman basit (ama kolay değil). Tek yapman gereken onunla seks hakkında konuşmayı bırakmak. Bir sınır oluşturun. İlk başta, herhangi bir erkek seks hakkında konuşmaya devam edecektir, bu normaldir. Sadece yerinizi koruyun. Sizi tekrar seks hakkında konuşmaya ikna edene kadar sizi mahkemeye çıkarmaya çalışabilir, bu yüzden onun senden hoşlanıp hoşlanmadığını ölçmenin yolunun sahte olması zor olan şeyler olduğundan emin ol. Herkes kısa bir süreliğine size karşı tatlı olabilir, ancak çoğu size yatırım yapamaz ve uzun süre orada olmadığı için size gerçek şefkat gösteremez. Biz insanlar, inkar ediyor olsak bile, hakiki ve sahteyi birbirinden ayırmakta iyiyiz; her zaman biliyoruz.

İyi şanslar!


cevap 2:

Bir erkek seninle seks yapmak istediğini söylediğinde, bu sadece seks yapmak istediği anlamına mı gelir?

DAHA İYİ OLDU.


Yani, ateş et.

Bu kendi başına yeterince zor, bir adamı sadece çuvalın içinde bir boğuşma arıyorsa kapatabilirim sorun değil. Kendimi kötü hissetmiyorum bile? Başlamak benim tarzım değil, biliyorsun. Uzun süreli ilişki ipucu konusunda aptalım - bana omnimonogamist diyorlar.

Bana öyle demiyorlar. Hayır, bunun benim istediğim şey anlamına geldiğini bile düşünmüyorum - tek eşlilik mi? Daha iyi!

Yani bu sadece kolay bir düşüş: istemediğim bir şey mi? Hayır, umursadığıma inanmıyorum. Deneyimlerime göre almak çok zor değil! Gey ahbaplar reddedilmeyi, heteroseksüel arkadaşlarımın çoğundan duyduğumdan çok daha iyi kabul ediyor. Oh hey, ve bu başka bir şey - tüm bunların yanında - kadınlardan hoşlanıyorum!

En azından şimdiye kadar ilgilendiğim tüm kişiler öyleydi. Meraklı bir iş. Muhtemelen, ama işte orada. KADIN!

Yani benimle ve diğer her şeyle seks yapmak istediğini söyleyen bir adam olsa bile - zavallı bir adama nasıl böyle liderlik edebilirim? Tarzım değil! Hiç.

Kayıt için - ve soru - eğer verdiği tek şey "seninle seks yapmak istiyorum" ise, sanırım sahip olduğu en iyisi bu. Motifler açısından. Elbette olsaydı daha fazla topçu öne çıkarırdı.

Niyeti konusunda dürüst olduğunu varsayarsak. En iyilerini sana eşitler, değil mi?

Evet. Muhtemelen tek istediğinin bu olduğunu söyleyebilirim.

Eğer benim gibiyseniz, yukarıda bahsedilen yollardan herhangi birinde (seksten daha fazlasını istemek, ilgilendiğiniz şeyle ilgilenmek ve o değil), reddederim.


cevap 3:

Hayır. Bu seninle seks yapmak istediği anlamına geliyor. Bunun ötesinde hiçbir şey çıkaramazsın. Ayrıca sizinle yemek yemek, sizinle konuşmak ve / veya sizinle Mariokart oynamak isteyebilir. Sizinle tenis oynamak ya da bir helikopter pilotu olmak isteyebilir. Quora'da olmadığı sürece Quora'daki hiçbirimizin bilmesi imkansız. Henüz seks dışında bir şey isteyip istemediğini bile bilmiyor olabilir. Seni yeterince tanımayabilir. Sadece sana cinsel olarak çekici geldiğini biliyor. Ya da belki ilgilendiği bir çok şeyi biliyordur, ama onun platonik bir arkadaşlıkla ilgilendiğini düşünmemeniz için seksle ilgilendiğini bilmenizi sağlıyor.

Ne kadar ilginç bir insan olursanız ve o kişi ne kadar ilginç olursa, muhtemelen seks dışında o kadar çok şeyle ilgilenecektir ve eğer ilginç bir insan değilseniz, uzun süre sekse ilgi duymayacaktır. . Çoğu insanın aklında muhtemelen seksten daha fazla şey olduğunu varsayarak cesaretlendiririm.

Unutmayın, günün sonunda aranızda olan tek şey cinsel kimyaysa, bu dünyadaki en kötü şey değil. Hala harika seks yapıyorsun.


cevap 4:

Şart değil. Böyle bir ifade aynı zamanda bağlama da bağlıdır. “Seks arkadaşı” olarak başlayan ve bir süre sonra bağ kurmaya başlayan çiftler var çünkü aralarında kimya oluştuktan sonra bir ilişki için gerekli yakınlığı yaratmış olabilirdi; ama bir ilişkiye başlamanın en iyi veya en doğru yolu olmadığı açıktır.

Tinder gibi bir uygulamada bir erkek çocuk sana "Seninle seks yapmak istiyorum" derse, bu ya sana karşı çok dürüst olduğu ve sizden de aynı niyeti beklediği anlamına gelebilir ya da daha iyi olmanız gereken biri olabilir. önlemek. Bu, yapılan sohbete de bağlı.

Bir çocuk size Snapchat'ta (veya İnternet'teki herhangi bir yerde) bunu söylerse, muhtemelen sizi yalnızca cinsel bir nesne olarak görür.

Bir süredir çıktığın biriyse, o da sana karşı dürüst olduğu anlamına gelebilir; ya da bu ilk randevuysa, bir kız olarak ona hiçbir zaman seks yapmak için net bir niyet ima etmediyseniz, onun bir sürüngen olduğunu hayal ediyorum.

Günün sonunda, o kişinin niyetlerinin ancak içeriğe ve size nasıl söylendiğine çok dikkat edilerek deşifre edilebileceğini söyleyebilirim. Ancak bununla ilgili kesin olan tek bir şey varsa, o da şudur: Seninle seks yapmak istiyor.


cevap 5:

Geçen hafta bir kadına "Seninle seks yapmak istiyorum" dedim.

Ayrıca onunla seyahat etmek, onunla kitap yazmak, terk edilmiş yerleri onunla keşfetmek, onunla kucaklaşmak, onunla kongrelere gitmek, onunla flört etmek ve onunla vakit geçirmek istiyorum.

Mesele şu ki, biriyle seks yapmak istemek, otomatik olarak başka bir şey istememek anlamına gelmez.

Şimdi, bazı erkekler için öyle. Kadınları öncelikli olarak cinsel tatmin için faydaları açısından gören erkekler var. Ve bu tür erkekler için, seninle seks yapmak istemiyorsa, muhtemelen hiçbir şey istemiyordur.

Başka bir deyişle, bir erkeğin sizden istediği şey, size özel olarak cinsel çekiciliğinden ziyade genel olarak kadınlara yaklaşımıyla ilgilidir.


Bu cevabı yazarken, Quora'daki biri tıpkı benimkine benzeyen sahte profiller oluşturuyor ve bunları insanlara taciz edici / taciz edici mesajlar göndermek için kullanıyor. Kötüye kullanım amaçlı bir PM veya yorum alırsanız, profili dikkatlice kontrol edin. Muhtemelen ben değilim. Ürün uygunluğunun değerlendirilmesinden son kullanıcı sorumludur.


cevap 6:

Siz ikiniz abit için çıkmadıysanız, o zaman onun sadece sizinle seks yapmak istediğini varsayabilirim. Daha fazlasını isteseydi size farklı yaklaşırdı. Mümkünse 2 yıl daha beklemesi konusunda Anish Debnath'a katılıyorum.

Ayrıca sadece bir 'ilk sefer' alırsınız ve o kişi hayatınızın geri kalanında hafızanızda kalır. Yani kimi seçeceğinizden emin olmak istersiniz.

17 yaşındakiler de kendi cinsel vücutlarını ve sahip oldukları dürtüleri öğreniyorlar. Onlarla kimin 'yapacağını' görmek için sınırları test etmeye çalışacaklar.

Miguel Valdespino, "Henüz seks yapmak istemiyorum, ama seninle X yapmak istiyorum" dediğinde cevap vermek için vereceğim cevabı verdi.

Önce sizi tanımalarına izin verin, eğer gerçekten sizden hoşlanırlarsa, seks şansı olmasa bile randevulara çıkıp sizi tanımaya istekli olacaklardır.


cevap 7:

Şey… yani bu internette tanıştığın rastgele bir adam mı? Ya da takıldığın biri? Ya da ne? Randevuda mıydın ve kıvılcımlar hissettin ve sana bunu mu söyledi? Veya çevrimiçi bir tanışma sitesi?

…………… ..? ……………… Gördüğünüz biriyse ve seks yapmak istediğini söylüyorsa .. O zamana kadar SADECE seks olup olmadığını bilmeli…

İnternette tanıştığınız rastgele bir adamsa ve size bunu söylerse ... muhtemelen o sitede mesaj gönderdiği TÜM kızlara seks yapmak istediğini söylüyor… .lol

SOOOOOO… çünkü bir erkek seninle seks yapmak istediğini söylüyor. … Dnt demek bunu yapmak zorundasın .. lol. O anda bazı İHTİYAÇLARIN karşılanmasına ihtiyaç duyuyorsanız ve onunla rahat olursanız.

Eğer bu adama katılırsan ve seks istiyorsa. Onun hakkında ne hissettiğini bildiğinden emin ol ve önce ona ne olduğunu sor!

İyi günler


cevap 8:

Kesinlikle değil. Sadece seninle seks yapmak istediği anlamına geliyor. Şimdi, burada genç bir çocuktan bahsediyor olmamızdan dolayı, o zamanlar ilk defa seks yapmayı ne kadar çok istediğimi hatırladığım için, size şüphenin faydasını biraz olsun vermeye hazırım.

Ama nihayetinde, onun size karşı samimi hisleri olup olmadığını ve bunun sizin için önemli olup olmadığını anlamalısınız. Bu adamla uzun vadeli bir ilişki mi arıyorsunuz? Öyleyse, belki onu daha iyi tanıyana ve niyetlerinin ve duygularının gerçek olduğunu hissedene kadar bekleyin.

Unutma, kendi şartlarınla ​​seks yapmanın önemli. Ne zaman (ve!) Seks yapacağınıza siz karar verirsiniz. Başka hiç kimse.


cevap 9:

Bir cevap vermeden önce, iki sentimle atlamaya karar vermeden önce buradaki bazı cevapları okuduğumu belirtmek isterim. Bununla birlikte, ben heteroseksüel bir kadın olarak, ilk birkaç cevabı bilgilendirici, düşünceli ve bazen biraz komik buldum. Okumaya devam ederken, yeterli çoğunluğa bir tür karanlık girdiğini hissettim ve bu bir dakikamı aldı, ama sonra tartışmanın "gey" e dönüştüğü benim için oldukça açıktı.

Saygılarımla, soruyu sorana ve Quora.com'a bir öneride bulunabilir miyim?

Mümkünse, sorduğunuz sorunun eşcinsel olmadığı sürece herkese açıklanmasının daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Doğada heteroseksüelse, o halde olduğu gibi sorun değil. Quora, sorunlar ortaya çıkmadan önce ikisini ayırmak akıllıca olacaktır. Bir dakika önce benim için biraz ürkütücüydü.

Eğer ikiniz de eşcinselseniz, cevabım (eşcinsel erkekler hakkında ilk elden bildiklerime göre) şöyle olacaktır: Evet. Şimdi, burada kimseyi gücendirmek istemiyorum, ama benim izlenimim şu ki, eşcinsel topluluktaki her şey seks etrafında dönüyor. Bunun her yerde doğru olmadığını anlıyorum.

Eğer ikinizin de heteroseksüel olduğuna inanıyorsanız veya buna inanıyorsanız ve aldatma yoksa, cevabım (ilk elden heteroseksüel erkekler hakkında bildiklerimden) şu olacaktır: Evet. Söylemelerini duymak için, heteroseksüel erkekler her zaman seks hakkında düşünüyor.

Sanırım şu gerçeği paylaşmalıyım: heteroseksüel bir kadın olarak eşcinsel toplumdaki statümün tamamen farkındayım. Hiç umursamadığım için onunla ilgili hiçbir endişem yok.

Teşekkür ederim.


cevap 10:

Bir adam?

Bu gezegende üç milyardan fazla adam var.

Bu soruyu yanıtlamaya en yakın ben (veya bir başkası) "anlamsız" seks yapan pek çok erkek olduğunu söylemektir. Bunun içinde olan kızlar da var. Yani kesinlikle mümkün. Ama onun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmadan belirli bir adam hakkında hiçbir şey söyleyemeyiz. Kadınlarda olduğu gibi, seks erkekler için pek çok farklı anlama gelebilir.

İşte bir karşı örnek: ben. Ben seksi severim. Ve kesinlikle yarı anlamsız seks yapmak istediğim kadınlar var. Ama dünyada sadece seks yapmak isteyeceğim bir kadın yok. Onu hiç tanımasaydım ve hiç umursamasaydım, seks benim için eğlenceli olmazdı.

Yani bir spektrum var. Benden daha fazla yakınlığa (her durumda) ihtiyaç duyan insanlarla tanıştım ve daha azına - ya da hiç ihtiyacı olmayan adamlarla tanıştım.


cevap 11:

Ne istediğini öğrenmenin tek yolu ona sormaktır. Ama senin hakkında ciddi olacak birini arıyorsanız, onların seks istemesi size hiçbir şey söylemez. Sadece seks isteyebilirler ama daha ciddi olabilir. Bazı insanlar daha eski buluşma, kazanma ve yemek yeme yollarından ziyade konuya daha hızlı ulaşıyor (annemin eskiden söylediği gibi).

Sadece doğum kontrolün olduğundan ve onun aptal olmadığından ve seksten zevk aldığından emin ol. Sadece 17 yaşında olan biri ciddi bir ilişkiye sekse olduğundan daha az hazırdır!


cevap 12:

7 yıldır fb hesabımda olan bir adamla konuştum, onunla okuldan hiç yeni bahsetmemiştim, 10 yıldır tek başımayım ve tanışmaya ve tanışmaya hazır hissettim birkaç ay oldu ve birlikte uyudum ve şimdi onu 2 kez bloke ettim, bunun nedeni bana nasıl davrandığı, önce Büyük İkinci ve yeterince adil bana istediğini verdi ve hayatında bu kadar takdir ediyorum, çok meşgul adamın kendi işi var ve bir ailesi var, en küçüğü 15 yaşında ve hayatındaysa bir ilişki istemediğini söyledi, sorun olmadığını düşündüm, bunun üzerinde çalışabilirdim farkında olduğum için bir buçuk yıldır evliliğinin dışında kaldı ki, en azından ben ona kim olduğumu gösterebilecektim ve ben bir arkadaşın peşindeydim, bu gitmiyordu Peşinde olduğumu fark ettiğinde bana mesaj attı, ilk başta bahsettiğim evlilik ilişkisinin ne olduğunu Arkadaşlığın peşindeyim, tanışmaktan kaçındığından daha çok tanışmak için geldim ama ona plaj hakkında sorduğumda hiçbir ilişki yok, onun çıplak yüzdüğünden bahsettiğini ve bu konuda nasıl hissedeceğimi bilmiyordu


cevap 13:

Bu tamamen erkeğin tarzına bağlı. Çoğu durumda muhtemelen söyleyebilirim. Duygusal zekası düşük, açık sözlü, dürüst bir adam peşini bırakmıyor olabilir. Kemiklerinize ne kadar çok atlamak istediği veya çekiciliğinin derinliği hakkında pek bir şey söylemiyor. Bu bir şekilde gurur verici, ancak diğerinde neredeyse hiç yüksek olasılıklı bir alım cümlesi.

Elbette hangi kuşaktan olduğunuzu bilmiyorum ve belki de bu tür bir doğrudan yaklaşım Y kuşağı ya da kuşaktan kuşaklar arasındaki SOP'dir.

Benim bakış açım bir boomer'dan. Öyleyse, değeri neyse onu al.