gta polis ışıkları nasıl kesilir pc


cevap 1:

Benim zamanımda tepe ışıklarını etkinleştiren düğmeler ve istediğiniz siren türünü seçmenize izin veren bir düğme vardı (çığlık, yüksek-alçak, feryat). Siren açıldığında, isterseniz kavşaktan geçmek için kısa süreli siren patlamaları yapmak için direksiyon simidindeki aracın korna aktivatörünü kullanabilirsiniz.

Tepegözler için anahtarlar ayrıca sokak ışıklarına (tepedeki ışık çubuğunda bulunan yan spotlar), wig-wag'lara ve Adam-12'lere bağlanır.

Bunların hepsi yaklaşık 10 yıl önce yapıldı. Bugünün takım arabaları o kadar teknoloji ile dolu ki, adeta bir uzay gemisinde olmak gibi. Oldukça kalabalıklar.

(Düzenleme ve öneri için Bryan Cheron'a teşekkürler.)

Birçok ekip arabası içeride şuna çok benziyor:

Çoğu manganın araç içi kameraları ve dikiz aynasının üstüne veya altına monte edilmiş araç içi kamera ekranları vardır. Gösterge paneline (genellikle) giden monte edilmiş radar birimleri ve ekranlar da vardır. Güçlendirilmiş dizüstü bilgisayarın eyalet ve yerel veri tabanlarıyla konuşmasına izin veren sistemlere entegre edilmesi gerekiyor ve sizin de görebileceğiniz gibi, oldukça fazla yer kaplıyor. Ayrıca, aletin "kol dayamasına" dikkat edin. Burası, dış kurumlarla daha fazla "birlikte çalışabilirlik" sağlamak için farklı bantlara erişime izin veren polis telsizlerinin yanı sıra tepe lambası ve siren sistemlerinin olduğu yerdir. Çoğu memurun yolcu koltuğuna bağlanan bir “takip çantası” vardır. Pek çok çeşidi vardır, ancak çoğu taktik siyahtır (en sevdiğimiz renktir) ve ağır hizmet tipi kanvas veya naylondan yapılmıştır. Çantada el fenerleri, bilet defterleri (yazdırılmadıkları sürece - içine başka bir mekanizma takılı), yedek piller, yedek cephane, formlar, referans malzemeleri ve muhtemelen bir veya iki granola çubuğu var. Burada resmedilmeyen ve ortak bir ekipman parçası olan, genellikle dizüstü bilgisayarın diğer tarafına dikey olarak monte edilen 12 kalibre av tüfeğidir, örneğin:

(Fotoğraf:

gtaforums.com

)


cevap 2:

Bunlardan biriyle. Çoğu kurum, entegre bir siren ve ışık kontrolörü kullanır.

Çoğu yer, daha az ısı ürettikleri, çok daha uzun süre dayandıkları ve çok daha az akım çektikleri için eski flaş veya akkor lambalara kıyasla şimdi LED ışıkları kullanıyor. Modern polis kruvazörlerinde kullanılan ekipmanlar (bilgisayarlar, kablosuz veri, yazıcılar, kamera sistemleri vb.) Çok fazla akım çekme eğilimindedir ve polis arabalarının alternatör ve pilleri üzerinde oldukça zordur.


cevap 3:

Radyo kutumuzda tepe acil durum ışıkları için bir düğme, vize çubuğu (ışıklı yön ok çubuğu) için bir düğme ve dört siren tonundan birini seçmemize izin veren bir düğme vardı.