arkadaşlarınla ​​golf nasıl şapka alınır


cevap 1:

Şapka takmanız gerektiğini söyleyen bir kural yok. Profesyonel golfçüler, onları giydikleri için sponsorluk parası alırken onları kullanmayı seçerler ve bu aynı zamanda arka plana değil topa odaklanmanız için görüşünüzü daraltmanıza yardımcı olur, örneğin. kalabalıklar. Amatörler yalnızca onları giyen profesyonelleri gördükleri ve onlar gibi olmayı arzuladıkları için giyerler.


cevap 2:

Hayır! Ama bu iyi bir fikir çünkü güneş beyninizi yakmadan ve onu daha da zorlaştırmadan golf yeterince zordur.

Cidden, çoğu erkek golfçünün kep veya şapka takmasının birincil nedeni güneşten korunmaktır. Pek çok kadın, özellikle kalın saçlı olanlar, güneşi yüzlerinden uzak tutmak ve bu saçları kontrol etmeye yardımcı olmak için bir vizör takacaktır. Ancak golf için hiçbir zaman "başörtüsü" gerekliliği olmamıştır.


cevap 3:

kullanırım

kapaklar bedrukken

golf oynamak için çeşitli farklı tür ve stillerin.

En sevdiğim şeylerden biri de güneşlik. Güneş siperlikleri, sıcak ve yaz mevsiminde mükemmeldir, çünkü ısı ile uğraşmanıza gerek kalmaz, ancak yine de doğrudan güneş ışığından korunur. Yaz aylarında arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla geziye çıkacaksanız da uygundur.

Bu güneşlik başlıkları rahattır ve her yaş grubundan insana uygundur. Bu kapakları ve başka bir tarzdaki kapakları, yukarıda verilen bağlantı üzerinden ücretsiz teslimat hizmeti ile sipariş edebilirsiniz. Burada bulunan kapaklar en iyi kalite ve tasarıma sahiptir.


cevap 4:

Golf oynarken şapka takmaya gerek yoktur ancak birçok golfçü güneşi gözlerinden uzak tutmak için şapka takar. Alternatif olarak, burada Birleşik Krallık'ta saçlarımdan ve gözlüklerimden yağmur yağmaması için sık sık şapka takmam gerekir!

Neredeyse tüm tur profesyonellerinin kep takmasının bir başka nedeni de sponsorluk için alan sağlamasıdır. Oyuncular genellikle kulüplerinin veya top üreticilerinin adının reklamını yapan bir şapka takacaklardır.


cevap 5:

Şahsen ben asla şapka takmam, büyük ölçüde onları rahatsız bulduğum ve içlerinde aptal göründüğüm için. Haziran ayında Scottsdale'de 110 derece sıcaklıkta oynadığımızda bile şapka takmadım.

Bununla birlikte, çoğu golfçü, hiç şüphesiz güneşten korunmak için Amerika'da onları giyiyor gibi görünüyor. Hâlâ güneşin ne olduğunu veya neye benzediğini anlamaya çalıştığımız Birleşik Krallık'ta çok daha az yaygındır.


cevap 6:

Güneşe uzun süre maruz kalmak, golf oynamanın birçok küçük tehlikesinden biridir. Kenarlı bir şapka, güneş ışığını yüzünüzden ve gözlerinizden uzak tutmaya yardımcı olur. Gerekli olmasa da, bir kapak birçok nedenden dolayı avantajlıdır.


cevap 7:

Zorunlu değil ama teşvik ediliyor. Golf seansınız sırasında güneşin size vurması iyi bir fikir değildir. Güneşe uzun süre maruz kalmak kötüdür.

En çok satın alınan golf şapkalarından birine bakın.


cevap 8:

Bu sadece güneşle ilgili değil, beyzbol tarzı bir şapkaya sahip olmak, topa hitap ederken görüş alanınızı ciddi şekilde sınırlıyor - bu iyi bir şey çünkü konsantre olmaya çalışırken etrafta dolaşan nesneler / insanlar tarafından dikkatiniz dağılmayacak.