gmail gelen kutusu etiketi nasıl kaldırılır


cevap 1:

Gmail'den bahsediyorsak… Hepsini seçin ve arşive tıklayın.

Korkma! Bunu yapmak onları "alt klasörden" çıkarmaz… çünkü bu bir klasör değil, Gmail'de klasör yok. Bu bir etiket. Aynı amaçlardan bazılarını gerçekleştirmelerine rağmen etiketler klasörlerle aynı DEĞİLDİR. Farklı ve daha iyi.

Gmail'de arşivlediğinizde, gelen kutusu etiketini kaldırmış olursunuz. Aslında tüm yaptığınız bu. Ve doğruyu söylemek gerekirse, insanların Gmail'de oluşturduğu etiketlerin% 98'i gereksiz. Gerekli olan tek şey aramayı öğrenmek.

Açıklığa kavuşturmalıyım ... Bu, Gmail ** amaçlandığı gibi ** bir web tarayıcısı aracılığıyla kullanıyorsanız bu davranıştır. Outlook veya Thunderbird veya benzeri bir istemci kullanıyorsanız… tüm bahisler kapalıdır.


cevap 2:

Bunun Gmail ile ilgili bir soru olduğunu varsayarsak (soru söylemiyor), önce alt klasörü ziyaret edin, ardından açılır menüden Tümü'nü seçin, teklif ettiği yeri tıklayarak etiketli tüm iletileri seçin (aksi takdirde yalnızca ilk 50), ardından Eylemler (üç dikey nokta) menüsünden Arşiv'i seçin. Bu, Gelen Kutusu etiketini seçilen iletilerden kaldıracaktır.


cevap 3:

MOVE'u sürükleyerek alt klasörü ana giriş klasörü BOX'a taşımayı denediniz mi ……

Alternatif olarak, alt klasördeki tüm dosyaları seçin ve önce bunları kopyalayın, ardından ana giriş klasörü BOX'a dönün ve alt klasöre geri dönmeden önce tüm dosyaları seçerek yapıştırın ve sil tuşuna basın. şimdi alt klasörü silebilirsiniz ……