kızlar 1 saat nasıl savaşılacağını bilir


cevap 1:

Bunun gibi şeyler sürdükleri kadar uzun sürer. Onları aceleye getiremezsin ama aptal da olamazsın. Yorumlarınızdan bana öyle geliyor ki, bu kadınla yeterli düzeyde kişisel etkileşiminiz ve biraz samimiyetiniz var. Bu doğruysa ve birbirinizi önemsiyorsanız, ikinizi birlikte görüp görmediğini ona sorabilmelisiniz. Sizi ayıran engellerin neler olduğunu anlamanız gerekir. Belki onları düzeltemezsin ama ne olduklarını bilmen gerekir. Dürüstse ve sana değer veriyorsa, ikinizi de birlikte görmediğini söyleyebilir. "Ama seni hayatımda istiyorum!" Gibi kötü bir şey ekleyebilir. ama bu onun açısından saf bir bencilliktir ve sonra devam etmeniz gerekir. İhtiyacınız olan cevabı aldınız. Artık çabanıza değmez. Ayrıca "bilmiyorum" derse, cidden devam etmeyi düşünmelisiniz. Sen zaten onun nasıl bir adam olduğunu bildiği bir ilişki geliştirdin. Bunca zaman sonra bildiklerine dayanarak karar veremezse, hayır ile aynı şeydir. Hareket etmen lazım. Sizi birlikte gördüğünü söylerse, sizi ayrı tutan engelleri anlamanız gerekir. Ne zaman birisi, sizin yaptığınız gibi, büyük, kırmızı bir uyarı işareti olan "kamuoyuna açıklamadan önce dikkate alması gerektiğini" söylediğinde. İlişkileri ya da arkadaşlıkları gizli tutan insanlar bunu saklayacak bir şeyleri olduğu için yaparlar, diğer kişiden utanırlar ya da o kişinin “tatlı” ama ona değersiz olabileceğini düşünürler vb. Halk arasında buluşamıyorsanız, toplum içinde arkadaş olamıyorsanız, toplum içinde “bu benim iyi arkadaşım” demekten korkuyorsa, o zaman bir ilişki yok ve devam etmelisin. Sizin için ne kadar özel olursa olsun, bunca zamandan sonra ne istediğini BİLMELİ. Eğer yapmazsa, sana ne istemediğini söylüyor ve o sensin.

İki kez aynı kadınla aynı durumda bulundum. Bir yıl çıktık. Bir kadında istediğim her şeye sahipti. Onun gibi biriyle hiç tanışmamıştım. Her şeyi birlikte yaptık, hatta zaman zaman dalga geçtik. Ama sahip olduğu tüm niteliklerden en önemlisi eksikti: Benim ondan hoşlandığım gibi benden "hoşlanmadı". Kendi akıl sağlığım için onu terk ettim ve asla arkama bakmadım. Ama birdenbire, dört yıl sonra yeniden bağlandık. Sanki hiçbir şey değişmemiş gibiydi. Olmamız gerektiğini sanıyordum. İki lanet yıl boyunca, senin yaptığını yaptım, onun için benim olduğumu anlamasını sağlayacak her şeyi yaptım. Ama onun tarafında hiçbir şey değişmedi. Benden bu şekilde hoşlanmadı. Arkadaşlık için harikaydık, ama tek yönlüydü çünkü "arkadaş" olmak istiyordu - her şeyi daha çok istedim. Yine, iki yıllık acı ve çabadan sonra bir gün uyandım ve “Yeter” dedim ve onu bir daha asla aramadım. Zaman geçtikçe doğru seçimi yaptığımı biliyordum çünkü ne olduğunu, nerede olduğumu, ne yaptığımı sormak için beni hiç aramadı. Gerçeği anlamak için ihtiyacım olan büyük veri parçasıydı. Ben onun uygunluğunda onun arkadaşıydım. Hiçbir koşulda arkadaşım değildi. Bu şekilde umutlarımızla kör olmamız çok komik.

Sürdüğü kadar bekleyebilirsiniz. Bazen buna değer. Ama sadece çok fazla yarın var ve dışarıda bu kadar çekingen olmayacak kadınlar var. Elbette aynı değil, ancak farklı bir şekilde aynı derecede iyi. Şimdiye kadar rüzgarın hangi yönden eseceğini bilmeliydi. Size birlikte bir gelecek için umut vermesi ya da dürüstçe başka bir yerde aşkı bulmanıza izin vermesi için size borçlu.


cevap 2:

Beş yıl! Beş lanet yıl! açık ve kapalı, duygular her zaman oradaydı ve çoğu zaman, o kadar uzun zaman oldu ki, bu kadar çok sorunun ne olduğunu bile bilmiyorum. Suçu üstlenmek isterdim ama hepsini hak ettiğimi düşünmüyorum, makul bir kısmını, evet, her iki taraf da kesinlikle sorumlu ve inatçı. Yine de tüm olumsuzlukların dışında, onların kendi kendini yatıştırıcı, olumlu kısımları, gelgitler ne yöne dönerse dönsün, kendimi değerli ve daha iyi bir adam olarak bırakıp gideceğim (Bilgin olsun, bu cümleler beni her zamankinden daha çok incitiyor daha değerliymiş gibi davranarak, fiziksel aşk hayatlarınızla bilin.) Görünüşe göre hayatım son 5 yıldır (30 Haziran 2018) bir tarih etrafında dönüyor ve bu noktada ne olacağını bile bilmiyorum, onunla tüm bağımı kaybettim, cadı şüphecilik ama beni her zaman daha iyi bir adam yaptı (sadakat, kaslar, bilgi). Bu noktada sorunun ne olduğunu merak ediyorsanız, bilmiyorum! onun ailesi olabilirdi, o olabilirdi, biraz ikisinden de olabilirdim. Her gün bana ulaşırdı ama sanırım anne babasının son düğmelerini koca ağzımla ve belki de onunla birlikte bastım. Ondan (arkadaşlarının telefonundan) alıştığım kadar değil ama artık denemiyor. Artık kimse denemiyor! Çiftlerin yaptığı tüm normal şeyleri biliyorsunuz, nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum, ebeveynleri eve gelmeden önce otuz dakika ila bir saat arasında tadına baktım ve sonra bitti (neredeyse normale yakın, ne zaten normal mi?). Sanırım hepsi büyük bir ders çünkü zamanı geldiğinde nihayet onun kollarında ölebilirim, daha fazla anlam kazanacak ve tüm kalbimle ve ruhumla ona değer vereceğim, kendimle ilgili daha çekici şeyler de olacağım. Hâlâ okuyorsanız ve denizde ne kadar çok balık bulunduğuna dair o aptalca boku yorumlamak istediğiniz gibi hissediyorsanız, şu anda size söyleyebilirim ki, bununla nasıl tam anlamıyla bir ilişki kuracağınızı asla bilemezsiniz. zihniniz, onun phatic. Şimdilik yapabileceğim tek şey inanç dolu bir kalple ilerlemek, ayakkabılarımı daha sıkı bağlamak ve yeşil ışığımı açık tutmak. Sabırsız olmak kaybedenler içindir. Bir adamın en iyi erdemi sabırdır, bu yüzden eğitim alın !! Günün sonunda iki şeyin olacağını biliyorum, ya 30 Haziran 2018'de ışığı kapatacağım ya da yeşil ışığı onunla birlikte kapatacağım. En azından aşkımın ve sadakatimin bir ampulden daha uzun sürdüğünü söyleyebilirim, cadı çoğu Y kuşağının söyleyebileceğinden daha fazlasıdır! İki spirts ayrıldığında acıyor, çok acıyor! IM HER ZAMAN affetmek için çabuk olun !! GÜÇLÜ BENİM !!


cevap 3:

Ne kadar beklemek istersen beklemelisin.

Uzun zamandır erkek arkadaşlarımdan biri şu anda birlikte olduğu kadını yaklaşık 2 yıl bekledi. Aslında onunla tanıştığımda bana tüm hikayeyi anlatan oydu. İlişkiler konusunda sıkıntı yaşadığını söyledi. Tekrar güvenmek neredeyse imkansızdı. 3 yetişkin çocuğu ve büyüttüğü 2 çocuğu vardı - bu yüzden yoğun bir ev hayatı vardı.

Arkadaşıma karşı dürüst olduğunu söyledi. Ona bir ilişkiyle ilgilenmediğini ve ilgilenip ilgilenmeyeceğini bilmediğini söyledi. Görünüşe göre arkadaşım ona bu konuda sorun olmadığını söylemiş. Telefonla konuşuyorlar, yemeğe çıkıyorlar, arada sırada birbirlerine yardım ediyorlardı. Ve bir gün ona güvenebileceğini, onu sevdiğini ve onun için kendini korumasına izin vermekten mutlu olduğunu fark etti.

Şimdi yaklaşık 5 yıldır birlikteler, yani toplamda yaklaşık 7 yıldır. Gerçekten mutlular. Çocukları onunla iyi geçinir ve kendisi gibi o da onlarla iyi geçinir.

Bu ikisi gerçekten harika insanlar. Çok uygundurlar. Birlikte bir hayat kurdular ve mutlular. Çeşitli nedenlerle diğer bazı çiftlerden daha fazla zaman aldı.

Sana doğruyu söyleyip söylemediğini kalbinden biliyorsun. Ne kadar bekleyeceğinize ve ilişkinizde herhangi bir ilerleme olup olmadığına karar vermeniz gerekecek.


cevap 4:

Dürüst olmak gerekirse, daha önce senin yerinde oldum ve sana bunu söylemekten nefret ediyorum ama şu anda ne istediğinden emin değil ve uzun zamandır da olmayabilir. Onu beklerken kendini strese sokacaksın. Muhtemelen diğer erkeklerle konuşuyor ve siz bunu bilmiyorsunuz (cidden savunmaya geçmeyin, sorun oluyor). Kötü bir ilişkiden yeni çıktı ve kafası şu anda doğru yerde değil. Bahse girerim şu anda kariyerine veya olması gerektiği gibi okula odaklanmıyorsundur. İşte ona karşı soğukkanlılığını kaybetmeden önce tavsiye ettiğim şey. Size özel değilmiş gibi göründüğü için başka insanlarla çıkmanızı öneririm. Ne yaptığını saklamayın. Size karşı hisleri varsa, ciddi bir ilişki içinde olmak isteyeceğini ve size çıkmayı bırakmanızı söyleyeceğini veya gerçek renklerini göstereceğini ve başka palyaçolara baktığını kabul edeceğini garanti ederim. Kim bilir, belki de son ilişkideki tozun giderilmesi için zamana ihtiyacı vardır. İyi şanslar! Mavi git! (Salinden)


cevap 5:

Gerçekten özellikle ne beklediğinize bağlı mı?

Yani "bir kızın bana aşık olması için ne kadar beklemeliyim?" Demek istediğinizi varsayacağım.

Cevap: Gerçekten beklememelisin. Bazı kadınlar sadece bir telefon kadar uzakta olduğunuzu bildiklerinde, sizi hafife alırlar ve her zaman orada olacağınızı düşünürler.

Arkadaşımın farkına varman gereken şey, sen yakalayacağın, kendine değerin var, değerlisin. Arz ve talep sizin lehinize çalışır. Dünyada daha az erkek var, sonra kadın var, bu yüzden birçok seçeneğiniz var.

Dışarı çıkıp kaynaşmanız, diğer insanlarla tanışmanız, yeni hobiler denemeniz ve hayatınızı yaşamaya devam etmeniz gerekiyor. Tüm bunları yaptığını gördüğünde seni ya isteyecek ya da istemeyecek. Her iki durumda da sonuç ne olursa olsun memnun olmalısın.

Umarım yardımcı olmuştur. İyi şanslar!


cevap 6:

Hâlâ onun randevunuza gelmesini mi bekliyorsunuz? Vazgeçmeden önce ona en fazla 30 dakika verirdim. Bu çok kaba. Özellikle de bana geç kaldığını söylemek için iletişime geçmemişse.

Veya

Bir kıza çıkma teklif ettin mi ve onun cevabını mı bekliyorsun? O ne dedi Seninle ilgilenmediğinden emin miydi? Net olsaydı, cevabına saygı duyar ve devam ederdim.

Veya

Henüz bir kızla iletişim kurmadın mı?

Kızlar otobüs gibi değildir. Onların gelip atlamalarını bekleyemezsin.

Biraz iş yapmalısın. Herhangi bir iş yaptın mı? Biraz iş yapmadıysan neden pes ettin?

Bununla birlikte, bir ilgi sorusuna yanıt olarak açık iletişimi veya tamamen iletişim eksikliğini görmezden geldiyseniz, kendinizi kandırdığınızı söylemek güvenli olacaktır. Birinden hoşlanıyor olman, onlarla birlikte olmak anlamına gelmez.

Açık iletişim anahtardır! Sor. Dinle. Cevaba saygı gösterin.


cevap 7:

Ondan vazgeçmek mi? Onu gerçekten seviyorsan, bu soruyu ilk başta sormazdın. Şu anda bir kıza aşığım ve benimle yaşamamasına ve birbirimizi görmekte zorlanmamıza rağmen onu kendimden daha çok seviyorum. Gerçekten çok güzel gözlerinin içine bakıyorum ve bu kızın yanımda olması için bu dünyaya ne kadar iyi davrandığımı merak ediyorum. Evet denizde bol miktarda balık var ama kaç tane balık seni ve olduğun için seni sevebilir.

Kızınız sizin sorumluluğunuzdur, ondan vazgeçmeyin ve ona ihtiyaç duyduğu alanı verin. Onu hak ettiği için her zaman destekleyin. Kızınızın, göstermeseydi bile sizin sevginize, ilginize ve çok derin şefkatinize ihtiyacı var. Aşk eve döndüğünüzde her gün bulabileceğiniz bir şey değil. Bir erkeğin hayatında yapabileceği en aptalca şeyin aşkı terk etmek olduğunu söylüyorum. Bu kadar

Sadece onu sevmek ve kendisi hakkında gerçekten iyi hissetmesini sağlamak oldukça kolay


cevap 8:

Bunu söylemekten nefret ediyorum çünkü ona ve kızına gerçekten değer veriyor gibisin, ama romantik olarak senden hoşlandığına inanmıyorum. Bunu söylüyorum çünkü ona duygularını gösterdin, ancak karşılık vermek yerine, duygularını harekete geçirmeden önce emin olmak istediği için sana bir bahane verdi. Muhtemelen, o "kötü adam" isteyen bir kadındır ve sen ona "iyi adam" olduğunu gösterdin. Birkaç seçenekten birini yapabilirsiniz:

  1. Durumu olduğu gibi bırakın, arkadaşlığını koruyun ve daha fazlasını beklemeden onu destekleyin.
  2. Sevginizi ve arkadaşlığa razı olmama konusundaki isteksizliğinizi ilan ederek durumu bir sonuca zorlayın. Bu durumda, büyük olasılıkla onu kaybedeceksiniz.
  3. Ona seni sevmesi ya da seni terk etmesi için altı ay vermek gibi bir Zaman Çizgisi ültimatomu oluşturabilirsiniz.

Ne olursa olsun, sana en iyisini diliyorum ve lütfen sırf bu yüzden iyi bir adam olmayı bırakma. Dışarıda seni bekleyen bir sürü kadın var.


cevap 9:

Dinle. Asla, asla bir kızı bekleme. Bu onursuz ve sana olan saygısını kaybedecek. Bundan sonra oyun biter.

Seninle değilse hayatını yaşarsın. Bir tür kayıp hayalde onu duraklatmazsın. Aynı şekilde asla tuvalete para dökmeyeceğiniz gibi, zamanı da aynı şekilde düşünün. Bir daha asla hayatının bu noktasında olmayacağını unutma.

Bunun yanı sıra, bir şeyleri başarırken, kariyerinizi geliştirirken ve ilginç şeyler yaparken kadınlara çok daha çekicisiniz. Ve şunu anla, eğer diğer kızlar seninle ilgileniyorsa, varsayılan olarak karşı cinsten daha çekicisin. Kıt bir kaynak olması ve kanıtlanmış olması nedeniyle kadınlar, başka kadınlar tarafından seçilmeye değer görülen erkekleri tercih ederler. Bu nedenle kızlarla çıktığından değil. Bu bir bok çuvalı hareketi olurdu.


cevap 10:

Kelimelerin bir bok ifade etmediği hiç kimsenin aklına geldi mi? Eğer daha iyi bir terim olmadığı için onunla birlikte olmak istiyorsan, sadece "pozisyonu üstlen". Beraber olsaydın ne yaparsan yapmaya başla. Seni aldatacak ya da her neyse, resmi olarak kabul etse de yapacaktır. Sadece seninle çık ya da değil. Hiç kimse sırf münhasır olmayı kabul ettikleri için hile yapmadı. İnsanlar ya hile yaparlar ya da yapmazlar .. Birlikte olmak için sözlü bir anlaşma yapılması gerekmez. Sadece birlikte olun, bulacaksınız. İçine girse de girmese de oldukça çabuk dışarı çık. Ve bu, aradığın evet ya da hayır olacak ve hiçbir gerçek kelime söylenmeyecek. Birkaç hafta sonra ya geri çekilmeni söyleyecek ya da taşınmanı isteyecek.


cevap 11:

Buradaki sorun, ilişkiden ne aradığınız ve aradığı şey. Eğer kız seninle konuşmaktan mutluysa, ama daha fazlasını istiyorsanız, o zaman ikiniz muhtemelen bunun hakkında konuşmalısınız. Açık ve dürüst bir iletişim yoksa uzun vadeli bir ilişki ortaya çıkmaz. İkinci olarak, diğer kişinin ne düşündüğünü tahmin etmek çok güvenilmez ve zayıf bir ilişkinin belirtisidir.

Güçlü bir ilişkide dürüst olabiliriz.

Yani mesele ne kadar uzun değil, sanmıyorum. Daha çok, iletişim hakkında daha açık olmaya çalışmak, onun gerçekte ne aradığını ve buna nasıl uyduğunuzu öğrenmekle ilgili bir soru.