kız kıza nasıl öpüşüleceğini öğretir


cevap 1:

Hayır, küçük çocuk evi olarak oynadık ve benden iki yaş büyük olduğu şeyleri benden 8 yaşındaydım, 10 yaşındaydım ama aslında ebeveynlerim 11 yaşımdan beri gittiğinde, muhtemelen haftada bir kez antrenmana çıkardık. ortalama, ve 16 yaşıma girdiğinde ben 14 yaşındaydım ve bir hormon yumağı bana bunu yapmayı bırakmak isteyip istemediğimi sordu çünkü zaten çok fazla alıştırma yaptık ve istemediğimi söyledim ve yapıp yapmadığını sordum ve yapmadı ' Ben de durmak istemiyorum, ama yine de sevişebileceğimizi söyledi ama ereksiyon olduğumu fark etti ve asla cinsel ilişkiye giremeyeceğimizi bildiğimi ama onu parmaklayıp göğüslerini emebileceğimi ve bana dönüşen el işleri vereceğini söyledi. oral seks çünkü pratik yapmak istiyordu. Yaklaşık 5 yıl boyunca harika bir duraktı çünkü iş için taşındım ama 6 yıl önce geri döndüm ve sarhoş bir gece bunun hakkında konuşuyordu ve tekrar yapmaya başladı ve o evli ve seks yok, bu yüzden seks yapmaya başladık ve onu seviyorum ve o


cevap 2:

3/4 cevaplar ensesti neden destekliyor? Sizi şimdi doğramanın dışına ne sürükledi?

Evet, tuhaf. Ensest doğal değildir ve tehlikelidir. Ailenle cinsel ilişkiye girmenin normal olduğunu düşünmene neden olabilir, değil. Artarsa, ciddi genetik kusurları olan yavrular üretebilir. Aynı zamanda kötüye kullanımla da oldukça bağlantılı. Evet deseler bile 16 yaşın altındaki herhangi birinden onay alamazsınız. Bir ebeveyn veya kardeş arasındaki herhangi bir cinsel etkileşim de muhtemelen sadece 1 gerçekten rıza gösteren kişi ve 1 kişi zorla veya zorla kabul ettirecektir. Bu cinsel saldırı ve / veya tecavüzdür.


cevap 3:

Evet! - Saklayın - ve kız kardeşinizle hiçbir ilgisi olmadığını düşündüğünüz biriyle olana kadar bekleyin - o zaman istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz - cinsel istek çocuklarda uykuda yatıyor - ve bence Bunun insan vücudunun bir parçası olduğunu ve ihtiyaç duyduğunu anlayana kadar öyle kalın. Kız kardeşinizle akrabasınız - ve 'karşılıklı rıza' gibi görünmesine rağmen - dururdum - özellikle de bu uygulamayı teşvik ettiğiniz görüldüğünde - kanatlarınızı aile biriminin dışına açmanın ve pratik yapmanın zamanı geldi. ilgili olmayan biriyle öpüşme tekniği! - Gerçek güven ancak risk alarak gelişecektir - aile birimi içinde güzel ve güvenli uygulama olabilir - ama ne siz ne de kız kardeşiniz için gerçekten arzu edilen veya adil değildir!


cevap 4:

Erkek ya da kadın olmanıza bakılmaksızın, kız kardeşinizi öpmenin potansiyel bir ciddi sorunu vardır: eğer kız daha gençse ve yetişkin değilse, onun rızasını kabul edemezsiniz. Evet dese bile sizinle öpüşmek istiyorsa, rızası zorlanabilir. Onu öpmeyin.

Eğer daha büyükse veya bir yetişkinse ve sizin onun üzerinde üstün bir güce sahip olmanız konusunda kesinlikle hiçbir sorun yoksa: o zaman bu konuda nasıl hissedeceğinize karar verin. Kendini tuhaf hissediyorsan, yapma. Tuhaf olduğunu düşünmüyorsanız: devam edin ve pratik yapın. Ne istiyorsan onu yap.


cevap 5:

Uygulama açısından ise, tuhaf olmadığını söyleyebilirim. Kardeşim 5 yaş küçük ve biz birlikte yaşarken ona anne gibiydim, cinsel öğütler veriyordum ve hatta öpüşmeyi bile öğrettim. Elbette asla romantik bir öpücük olmadı, ama alıştırma yapana kadar birkaç kez tekrarladık. Yeni ve ilk GF'si ile öpüştüğü bir süre sonra, ona harika bir öpüşen olduğunu söyledi - tabii ki bana doğrudan iltifat. Daha sonra belki birkaç kez öpüştük, ama o gerçekten iyi yaptığı ve bir GF'si olduğu için yavaş yavaş durduk ama bugünlerde sık sık büyük kahkahalarla bunu hatırlatıyor ve konuşuyoruz.

Yani benim görüşüme göre, iki makul kardeş arasında bazı sınırlar ve anlaşmalar varsa sağlıksız bir şey yok.


cevap 6:

Hayır. Aile, özellikle yaşlılar ve daha deneyimli olanlar üzerinde pratik yapmak için en iyi yoldur. Kardeşimle birçok şey yaptım ve bu, fiziksel olarak ilerideki ilişkilere hazırlanmama yardımcı oldu. Sadece güvende olun ve bir şeyi bilmediğiniz konusunda birbirinizi yargılamayın. Birbirinize öğretin. 10 yıl sonra hala ara sıra kardeşimle bir şeyler yapıyorum. Yanımda yaşamıyor bu yüzden onu yılda sadece iki kez görüyorum


cevap 7:

Hayır, bugünlerde onun arkadaşı değil, bf gf'nizle kötü bir performans sergilemek yerine aile içinde bir şeyler öğrenmek daha iyidir

N eğer kendi kızkardeşin, amcığın nasıl emileceğini uygulayabilirsin, göğüsleri nasıl emeceğini de öğrenebilirsin n o da güzel oral seks yapmayı öğren

N, bu temel bilgileri öğrendiğinizde, siz onu kedi içine nasıl penis sokacağını öğrenebilirsiniz n nasıl tatmin edici n vahşi seks

Karım da erkek kardeşinin seksini öğretti ve diğer şeyler bunu şiddetle destekliyorum


cevap 8:

Hint toplumu standardına göre, bu garip değil, günah. ANCAK, bence, siz ve kız kardeşiniz yetişkinseniz ve her iki tarafın da herhangi bir dış gücü olmadan bunu yapmaya istekliyseniz (şantaj veya tehdit gibi), bunu kabul eden iki yetişkin arasındaki bir eylem olarak görüyorum ve üçüncü şahıs olmak (ailenize dahil olsam bile) bana herhangi bir şekilde zarar vermedikçe araya girmek veya müdahale etmek için herhangi bir sebep görmüyorum. Bu sizin hayatınız, vücudunuz, kararınız ve yansımalarınız… !!!

Senin ve eylemin hakkında ne olumlu ne de olumsuzum ve bu senin ya da kız kardeşlerinin zihnimdeki imajını engellemeyecek.


cevap 9:

Hayır hiç tuhaf değil, kız kardeşimi dudaklarından öpüyorum, uzun bir öpücük değil ama dudaklar dudaklarla dolu, yatağa döndüğümüzde göğsümüze şişkin göğüsleri kucaklıyoruz ve sonra birbirimizi öpüyoruz. Bunu genç yaştan beri yaptığımız için bizim için doğal, hiç de tuhaf değil !!!.


cevap 10:

Tabii ki değil! Bunun derdi ne? Hiçbir şey değil! Bir kız kardeş kesinlikle gerçek dünya deneyimi edinmenize yardımcı olacaktır, benimkinin yaptığını biliyorum. Ve toplum tarafından 'sadece öpüşme pratiği yapmak' için baskı altında hissetmeyin, ikinizi mutlu eden her şeyi yapın

Güvende kal:)


cevap 11:

Evet. Hemen durun. Öpüşme konusunda endişelenmenize gerek yok. Dünyanızdaki diğer tüm önemli ve ilginç şeyleri öğrenmeye devam edin. Doğru zaman geldiğinde ve biriyle tanıştığınızda (ailenizde DEĞİL), istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz. İki kişi aynı şeyi öpmez ve her bireyin kim olduğu ya da nasıl öpüştüğünün takdir edilmesi gerekir.