yangın amblemi kahramanları 40. seviyeden sonra nasıl sp elde edilir


cevap 1:

Bu, karakterin sadece Seviye 40'a ulaştığı değil, aynı zamanda aynı nadirlikteki veya daha yüksek müttefiklerin birleştirilmesiyle de güçlendirildiği anlamına geliyor. Birleştirilen her müttefik, karaktere biraz daha fazla istatistik ve SP (a la a level up) kazandırır ve ayrıca onları tanıtmayı biraz daha ucuz hale getirir (zaten beş yıldız değilse). Seviyeler gibi, birleştirme seviyeleri de yükseltildikten sonra sıfırlanır.

Tek bir ünitede sahip olabileceğiniz maksimum +10 vardır.

Yani kısaca? Karakterin etkili seviyesi, müttefiklerin birleştirilmesiyle ortaya çıkan iki sayının toplamıdır.


cevap 2:

Bir kahramanın yedek kopyalarına sahipseniz, fazladan kopyayı birincil ile birleştirebilir ve birincil kahraman için ekstra bir seviye elde edebilirsiniz. Bunu 10 defaya kadar yapabilirsiniz. Bunlar + seviyeler olarak ayırt edilir - 40 + 1, 40 + 2, 40 + 3 vb. 40 + 10'a kadar.

İki kahramanın da aynı nadirlik (yıldız) seviyesinde olması gerektiğini unutmayın - 4 yıldızı 5 yıldızlı bir yıldızla birleştirirseniz, 5 yıldız ekstra seviyeye sahip olmayacak, sadece beceride bir artış elde edecektir. puan ve hepsi bu.


cevap 3:

Genellikle başka bir kahramanı birbirinizle birleştirdiğiniz anlamına gelir.

Örnek: Farklı IV'lere sahip 2 Adrift Camilla'nız varsa (+ HP / -Res ve + Atk / -Spd), birini en kötü IV'lerle birleştirirsiniz (+ Atk / -Spd tutarsınız, ancak + HP / -Res bir diğeriyle birleşirseniz, + Atk'ınıza “Lv 40 + 1” diyeceği bir istatistik artışı daha verir (aynı karakterden 11 tane gerektiren I + 10ed mayın)


cevap 4:

Aynı yıldız derecesine sahip birden fazla müttefikiniz olduğunda, onları daha fazla güce eşit olacak şekilde birleştirebilirsiniz.

Bu yüzden Ike'yi örnek alacağız.

İki 5 * Ike'miz varsa.

İlk Ike'de daha güçlü olmak için onları bir araya getirebiliriz.

Toplamda 10 müttefik birleştirebilirsiniz.

Ayrıca beceriler için fazladan SP kazanmanın iyi bir yoludur.


cevap 5:

40+ seviyesi olan bir Birim, mevcut Birim ile aynı Birim Profilinden birinin ve Birleştirilerek Birimin Seviye # + # olması anlamına gelir. # + # Sayısı ile Birimi eskisinden daha güçlü hale getirir.