fifa kariyer modu nasıl satılır


cevap 1:

Aşağıdaki ipuçları, bu oyuncuları uygun fiyatlarla satmanıza yardımcı olacaktır: -

1) İstediğiniz oyuncular için onları değiştirmeyi deneyin veya oyuncu + nakit anlaşmalarına gidin.

2) Daha iyi potansiyele sahip daha genç oyuncular için onları değiştirmeyi deneyin.Nakit paraya ihtiyacınız varsa, bu oyuncuları geliştikten sonra satın.

3) Onları takımınızda önemli bir süre oynayın, böylece formları 'mükemmel' olur. Onları ligde özellikle transfer döneminden önce en çok gol atan veya yardımcı oyuncular yapın ve kesinlikle talep görecekler.

4) Bir anlaşma kırıcı olabileceğinden yaşlarına dikkat edin. Daha yüksek ücretler belirlemek için sözleşmelerini yenilemeye çalışın.Bu, potansiyel olarak piyasa değerini artırmalıdır (Sözleşmelerini yakın zamanda yenileyen rakip oyuncuların her zaman daha pahalı olduğunu göreceksiniz.)

5) İstatistikleri (mümkünse) ve piyasa değerini artırmak için onları eğitmeye çalışın.

6) Bir teklif alırsanız, pazarlık yapmadan önce oyununuzu kaydedin (aşırıya kaçmayın ve zengin kulüplere satış yapmaya çalışmayın), böylece teklifinizi reddederlerse, başka bir şans elde edersiniz.

Ps-Bununla birlikte, birinin sizden 34 yaşındaki bir Rooney almasını bekliyorsanız, yapay zeka kulüpleri bile o kadar aptal olmadığı için ne yazık ki hayal kırıklığına uğrayacaksınız.


cevap 2:

Bunları piyasa değerlerine göre satmaya çalışmalı veya sadece Oyuncunun Liginin Sezonunun Takımı geldiğinde ve oyuncular pahalı hale geldiğinde oyuncuyu satmalısınız. Oyuncular da berbat durumda Sezonun takımını beklemelisiniz veya sezonun takımı bitene kadar beklemelisiniz. Onları şimdi satarsan fazla kar elde edemezsin.