bir erkek nasıl kaybedilir


cevap 1:

Muhtemelen bu yanlış bir soru dostum! Kişi her zaman kötü alışkanlıklardan vazgeçmelidir ... iyi olanları değil. Kendini evinde gibi hissettiğin birini bulmak çok nadirdir. Bu tür insanlar özeldir ve sizinle olup olmadıkları önemli değildir. Anılarınızda, düşüncelerinizde, günlük yaşamınızda var olmak, herhangi birinin bir ömür boyu kazanabileceği tüm servetten daha değerlidir.

Sizi üzerinizde böyle bir izlenim bıraktıkları için değil, etraflarında ya da o birinin etrafında bir çocuk olarak rahat ve özgür olabileceğiniz için etraflarında ev gibi hissediyorsunuz. O zamanlarda aldığınız kararlar ve edindiğiniz deneyimler paha biçilemez çünkü onları hayatınızın geri kalanında hatırlayacaksınız. O zamanlarda ne olursa olsun, o anılara değer vereceksiniz. Yanınızda o kişi olmayabilir ama değerli anılarınız var ... ASLA BU ANILARINDAN GİTMEYİN!

'Sizi düşünmek için iyi olmayan biri, ancak yardım edemeyeceğinizi çünkü onların düşüncesi her şeyin yolunda olduğunu gösteriyor' dediniz. Sana iyilik yapmayan biri nasıl olur da her şeyin yolunda olduğunu hissettirebilir? Zihniniz sadece onların sizin için iyi olmadığına inanmanızı istiyor ... kalbinizi dinleyin! Kalbin onları düşünürken kendini iyi hissettiğini söylüyor ... yaptıkları yanlış şeyleri düşünüyor olabilirsin, seni bıraktıkları gerçeği, ama buna odaklanmayın ... inandığınız şeyin sadece bir final olacağını unutmayın izlenim. O anılara inan ... mutlu olacaksın dostum!

O kişiyi asla bırakma ... ama eğer varsa .... kendini hayal kırıklığına uğratma. Kendinizi yukarı itin ve bu anılarla birlikte ilerleyin. Olumsuz olana değil olumlu olana odaklanarak mutlu bir şekilde yaşamaya çalışmalısınız. Ev, sonunda hepimizin peşinde olduğumuz şeydir. Kendini evinde gibi hisseden ... değerlidir ve hayatının bir parçası olmaya değer!


cevap 2:

Bu zor bir durum. Hayatımıza giren ve çıkan ve kalıcı izlenimler bırakan birçok insan var. Hayatımıza farklı bir noktada başka bir zamanda yeniden girip girmediklerini başka bir nedenle bilemeyiz. Ancak, bu kişinin sürekli düşüncelerinden vazgeçmek, herhangi bir şekilde ilerleyebilmenin anahtarıdır. Kolay olmayacak ve anında olmayacak, ancak ilerlemenize yardımcı olmak için yapabileceğiniz net şeyler var.

Önerdiğim bir şey günlük tutmaktır. Bu kişiye, hayatınızda yaptığını düşündüğünüz yanlış bir şey için onları affeden ve aynı zamanda onları bıraktığınızı söyleyen bir mektup yazın. Ardından mektubu word belgenizden silin veya yırtın, GÖNDERMEYİN.

Bu mektubu yazdıktan sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Muhtemelen bu egzersizi haftada birkaç kez yapmanız gerekecek, ancak fikir şu ki, bunu her yaptığınızda, o kişinin artık onları düşünmediğiniz ana kadar gitmesine izin vereceksiniz ve bunun yerine sadece ilerleyin ve yeni insanlarla tanışmayı ve harika yeni deneyimler yaşamayı dört gözle bekleyin.

İyi şanslar!


cevap 3:

Onları bir kutuya koyup tavan arasında saklarsınız (mecazi olarak açıkça!)

Yine de… hayatınızdaki o kişiyle ilgili olan her şeyi toplayın ve hepsini bir kutuya koyun ve bir depoya koyun. Tüm hatıraları saklayın, güzel bir ağlayın, veda edin, depoya koyun ve kendiniz karar verin, o kutuyu açma zamanı gelene kadar hepsinin orada, o kutuda kalacağına. Hiçbir şeyden vazgeçmiyorsun ama onu güvenli bir şekilde saklıyorsun.

Her şeyi bir kenara bırakmanız psikolojik olarak sizin için iyi olacaktır, ancak bunu yaparken ruhunuzun bir bölümünü köklerinden çıkarmazsanız, süreçle ilgili sıkıntınızı da azaltacaktır.

Sonra, her şeyin güvenli bir alanda olduğunu bilerek, kendinizi tozdan arındırır, gözyaşlarını siler ve önünüzde uzanan yeni bölüme başlarsınız.


cevap 4:

Pratik olarak konuşursak, onlara nasıl hissettiğinizi söylersiniz ve eğer gitmenize izin verirlerse bu olur.

İnanılmaz derecede acı vericidir ve bunu yapmak uzun yıllar alabilir, ancak karşılıklı mutluluk eksikliği, yıllarca sürüp gitse ve size büyük bir ıstırap ve acıya neden olsa bile muhtemelen sonunda sizi oraya götürecektir.

Umarım bu noktaya kadar muhtemelen arkadaş olduğunuz için çok fazla şans getirmeyebilir, ancak bu açıkça hem durumunuza hem de ortamınıza bağlıdır.


cevap 5:

Bunu yapmanın kolay bir yolu yok.

İlk olarak, hayali düşünceleri bırakın. Geleceği bilmenin hiçbir yolu yok. Geçmişe olan çapalarınız sizi geride tutuyor, fanteziler ve anılar yüzünden tam olarak yaşamanıza izin vermiyor.

Bazı insanlar saplantılı düşüncelerle baş etmede 'bundan kurtulmayı' faydalı buluyor. Beyniniz oraya gittiğinde, kendinize beyninizin yeniden yönlendirilmesini fiziksel olarak hatırlatmak için elastiki biraz çırpın.

Günlük tutmak, düşüncelerinizi dile getirmek için iyi bir fikirdir. Sorunları çözmenize ve takıntıyı azaltmanıza yardımcı olabilir.

Konuşmak için yardımsever ve olgun birini bulun. Bu aynı zamanda işleri açığa çıkarır, böylece onlarla yapıcı bir şekilde başa çıkabilirsiniz.

Ve takılırsanız, profesyonel yardım alın. Bazı bilişsel davranışçı terapi, düşünce süreçlerinizi değiştirmenize yardımcı olabilir.


cevap 6:

Hayatta bir zaman, hayattaki en önemli kişiyi bırakmalıyız ki herkes için daha iyi olsun.

Bu zordur ve canınızı yakabilir, ancak daha uzun vadede size ve diğer insanlara fayda sağlayacaktır.

Zaten konuşmuyorsun, bu yüzden gelecek hakkında düşünmeye hiç gerek yok.

fazla düşünüyorsun ve daha fazlasını yapıyorsun. Acı verici