serpinti yeni vegas veronica nasıl edinilir


cevap 1:

188 numarada. Çökmekte olan bir üst geçidin etrafına inşa edilmiş bir ticaret merkezi. 188'in bu noktada buluşan iki gerçek dünya otoyoluna atıfta bulunduğuna inanıyorum. Sanırım şehrin sadece güney doğusunda ama 188 ticaret postasını google'da ararsanız tam konumu öğrenebilirsiniz. Üst geçidin tepesinde olduğundan oldukça eminim ve paçavralar içinde koşuşturuyor, bu yüzden onu özleyebileceğin evsiz bir insan gibi görünüyor. Güç zırhıyla ortalıkta dolaşmıyor lol.

Bir soruyu sadece google olarak söyleyerek cevaplamaktan nefret ediyorum ama serpinti wiki inanılmaz derecede kapsamlı. Çoğu oyun oldukça iyi wiki sayfalarına sahiptir, ancak serpinti için olanı diğerlerinin üzerinde bir kesinti gibi görünüyor. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir yer veya karakter veya görevde, bilmeniz gereken neredeyse her şeyi size söyleyen bir giriş vardır. Bununla ilgili tek sorun spoiler. Sadece aradığınız adı ve oyunu google'da arayın, yani: 188 yeni vegas veya veronica yeni vegas. Ayrıca yoldaşlar için bir sayfa da var, bu yüzden sadece yeni vegas arkadaşlarına yazmanız size hepsinin bir listesini verecek ve bu aynı zamanda serpinti 3 ve 4 için de işe yarayacak. Oyunu oynamak için inanılmaz derecede iyi bir kaynak. Bunu yeterince tavsiye edemem. Ayrıca birisinin sorunuzu yanıtlamasını beklemenize de gerek yok.


cevap 2:

Veronica, 188 ticaret merkezinde yer almaktadır.

Şeridin güney doğusundaki kasa 11 ve Boulder City'ye yakındır.

Veronica hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

Veronica Santangelo

188 ticaret Postası hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

188 ticaret merkezi

Oyun hakkında daha fazla bilgi için çeşitli wikileri ziyaret edebilirsiniz:

Fallout WikiPortal: Fallout: New Vegas

Veronica'yı aramanızda bol şans ve oyunu oynarken iyi eğlenceler.

PS. Elinizde biraz boş zamanınız varsa, "yeniden yükleme atışı" konusunda elinizden gelenin en iyisini yapın. Oldukça eğlenceli ve çok zor değil. YouTube'da çok sayıda eğitici bulabilirsiniz.