serpinti yeni vegas cass nasıl alınır


cevap 1:

Bu tamamen size kalmış.

Onu kurtarmayı seviyorum (ayrıca, onu kurtarmanıza ve yine de son Van Graff görevini yapmanıza izin veren PC modları var). Ama benim için Cass'i kurtarmak, kullanışlı bir arkadaş tutmaktan daha derin. Cass'i kurtarmak harika bir karakteri kurtarmakla ilgilidir.

Artık yaşamak istemediğini düşünmek için sebepler var. Nasıl unutmak için içtiğinden açıkça bahseden öfkeli bir alkolik. Korkunç derecede olumsuz bir benlik imajına sahip ve kendini sürekli olarak bir başarısızlık olarak görüyor (karavanının kaybıyla özetlenen). Kendini bir sorun olarak görüyor ve bu kendini yıkıcı davranışında gösteriyor.

Dürüst olmak gerekirse, Cass bana benzer sorunları olan birçok arkadaşı hatırlatıyor.

Yani benim için Cass'i kurtarmak, karakterimin bir kişiyi bu depresyondan kurtarması gibidir.


cevap 2:

Cass'in Fallout New Vegas'ta ölmesine izin vermeli misin?

Kişisel olarak, Fallout 2'yi oynamış olsam ve Cassidy ve akrabalarına sadakatim dışında başka bir sebep olmadan asla yapamazdım. Ayrıca Cassidy o kadar kötü bir popo ki, ona zarar vermesine izin verirsem hayaletinin gelip beni alt üst edeceğini hep hissettim.

Daha pratik bir bakış açısına göre Van Grafflar, kurtarıcı özelliği olmayan korkunç insanlardır ve onları Mojave'den silmek iyi bir şeydir. Beyaz Eldiven Derneği'ne gelince, onlar aynı zamanda Mojave'den kurşun enjeksiyonla çıkarılması gereken korkunç insanlar.