fallout 76 fıçılar nasıl kullanılır


cevap 1:

Bu oldukça güzel bir soru. İyi bir cevabım olmayabilir.

Kasa Destekli Hedefleme Sistemi (VATS), kullanıcının hedefin vücudunun belirli alanlarını hedeflemesine olanak tanıyan bir pip-boy üzerindeki hedefleme bilgisayarıdır. Oyundaki tamirci, hangi vücut kısmına ateş etmek için en iyi olduğunu belirlerken zamanı yavaşlatmanıza veya durdurmanıza olanak tanır.

VATS'ın biz Fallout hayranları arasında onu popüler kılan kısımlarından biri, daha önce de belirtildiği gibi, zaman yönüdür. VATS'i etkinleştirirken, Fallout 4'e kadar olan süre, siz belirli alanları hedeflerken tamamen durur. Fallout 4'teki VATS yalnızca zamanı yavaşlatır.

Bu soruyu bu kadar zor kılan budur, VATS'ın zaman yönünü çok oyunculu bir oyuna uygulamaktır.

Bununla birlikte, ya bu belirli yönü eklemeyecekler ya da tamamen KDV eklemeyecekler. Çok oyunculu bir oyunu duraklatamazsanız, birisi VATS kullanırken oyunun tamamını donduramazsınız.

Maalesef bulabileceğim en iyi şey bu.

Umarım harika bir gün geçirirsin, nazik okuyucu


cevap 2:

Gerçekten söylemenin yolu yok. Cidden, bu soruya hiçbir şekilde cevap vermeyeceğim. Ancak, bir WAG'ın yaklaşmasıyla ona bir şans vermeye hazırım.

İşbirliği modunda, bir kişinin zaman açısından akıllıca yaptığı şey, zorunlu olarak herkesin oynamasını gerektirir. Bir oyuncu VATS'a ulaştığında (bence ağır çekim tercih edilir), diğer oyuncu da VATS kullanmadan aynı zaman dilimine girer (veya belki de yapabilir, burada tamamen tahmin eder). Her iki oyuncuyu da aynı zaman diliminde tutmak, doğruluk ve adalet duygusu için önemlidir. Bence VATS kullanımının bir zamanlayıcı ile sınırlandırılması en iyisidir (kullanımlar arasında 1 dakika ve belki de sınırlı kullanımlar). Bu formatın 4 oyuncuya kadar çalışacağına inanıyorum, ancak bunun ötesinde, evet, pek iyi çalışmaz. İstenmeyen postayı duraklatmak isteyen var mı?

Co-op ideal olacaktır ve daha az ölçüde (2 oyuncu) rekabetçi oyun için işe yarayabilir. Unutmayın, bunların hepsi benim oyun deneyimime ve bazı mantığa göre tahmin çalışmasıdır.


cevap 3:

Bunu yapmanın bir yolu olduğunu sanmıyorum.

VATS'da zaman yavaşlar. Bir kişi kullanıyorsa iki seçeneği vardır;

  1. Herkesin oyunu yavaşlar, normal atış yaparlar (yani VATS yok) ama zaman hala yavaş.
  2. Herkesin VATS kullanması gerekir ki bu çok büyük bir acı olabilir.

Oyunun hızını yavaşlatmadan onu dahil etmenin bir yolu olacağını sanmıyorum. İşbirliği içindeyken durup başlayamazsınız, sadece işe yaramaz.


cevap 4:

Alışık olduğumuz fıçıların olmayacağını söylediler. Zamanı dondurmak yerine, bir görev çağrısında veya savaş alanında size böyle hafif bir nişan yardımı verebilirler. Ancak bu amaç yardımının önemsiz olacağını söylediler.


cevap 5:

Şu anda herkesin yapabileceği tek şey tahmin etmek.

Benim tahminim, onlar olmayacak, ya tamamen kaldırılacak ya da çevrimiçi oyun için devre dışı bırakılacak.


cevap 6:

Kim bilir? Oyun hakkında henüz pek konuşulmadı, bu yüzden oyunun ne zaman yayınlanacağını görmemiz gerekecek.


cevap 7:

Muhtemelen Skyrim'deki gibi, yani hiç değil.