serpinti 4 bakır nasıl elde edilir


cevap 1:

Buradaki diğer yanıtlayıcıların daha önce de belirttiği gibi, bakır birkaç malzemede bulunur ve üzerinde düzenli olarak saklamak zorundasınız.

Ancak, büyük miktarlarda bakır bulmak için neyin "iyi bir yer" olduğunu yanıtlamıyorlar. Sanırım bunun nedeni, pek çok şeyin yapım veya bakım için bakır gerektirmesine rağmen, bunların hiçbiri, sizin kurşun yapacağınız veya binlerce mermi cephane yapmak için çelik gibi bakırı “taramak” için bir yer bulmayı haklı kılacak kadar fazla bakır gerektirmemesidir.

Ancak düzenli olarak lazer veya plazma tabancaları kullanıyorsanız, tam da bunun için "bir sürü" bakıra ihtiyacınız vardır: cephane. Ve maksimum Ammo Smith ve maksimum Super Duper'ın 4 bakır için ortalama 75 füzyon hücresi üretmesine rağmen, otomatik silah kullanıyorsanız 75 füzyon hücresi çok hızlı tükeniyor ve muhtemelen 4 bakır elde etmek için gereken süre içinde çok hızlı tükeniyor. TÜM malzemelerin gündelik tarımı. Plazma kartuşları çok daha kötüdür ve yaklaşık 75 hücre için 6 bakır gerektirir. Seni bilmiyorum ama bu aslında BİR ÇOK bakır ... hızlı ateş eden silahlar kullanıyorsanız ve sadece bazı hurda eşyalar size verecekken yeterli bakır elde etmeye güveniyorsanız ve her zaman 1 bakır olduğuna inanıyorum (yapabilirim Size 2 veren Güç Rölesi Bobinleri dışında size 1'den fazlasını veren neredeyse hiç önemsiz eşya düşünmüyorum, ancak bunları her yerde bulduğunuz sıradan çöp eşyalar değil sadece taretlerden alıyorsunuz).

Ve düzenli olarak enerji silahlarıyla PvP yaparsanız bu daha sıkıcı hale gelir. Açıkçası saatlerce PvP'de kendinizi yutabilirsiniz, ancak PvPing sadece onları boşa harcarken malzemeleri yetiştirmiyorsunuz. Potansiyel olarak yüzlerce ila birkaç bin (tekrar otomatik kullanırsanız) enerji hücresi kullanırken HİÇBİR bakır toplamazsınız.

Yani en iyi silahı aslında Plazma tabancası olan biri olarak…

(Kanlı,% 25 daha hızlı ateş oranı, kesin olmak gerekirse% 15 kritik doldurma; kritik doldurma her 2 atış veya 1 atış arasında kritik vuruş hazırlığı arasındaki farkı yarattığı için kanlı bir VATS yapı karakteri için neredeyse mükemmellik, mümkün olan en iyi oran ve daha hızlı ateş oranı, onu bir dövüşte daha hızlı oluşturduğum ve Konsantre Ateş doğruluğunu daha hızlı oluşturduğum anlamına geliyor; Kanlı,% 33 VATS doğruluğu,% 15 kritik doldurma arıyorum ama yapım için gerçekten mükemmel plazma ... eğer varsa ... çok ödeyecek;))

PvE'de ve PvP'de çok daha fazlasını kritik bir kafa vuruşu olarak kullandığım, 2 veya 3 atış ve herhangi bir yapıdan herhangi biri hemen hemen her şeyi düşürüyor ... Kesinlikle düzenli olarak bakıra ihtiyacım var ve onu sadece kamp kurmak için kullanan ortalama bir oyuncudan çok daha fazla , modlama ve onarımlar.

Bilmeniz gereken ilk şey, hangi malzemelerin size bakır verdiği? Uzun zamandır herhangi bir lambanın size bakır verdiğini bilmiyordum. Bunun nedeni, açıkça bir anlam ifade etmediği için değil, verdikleri her şeyin seramik olduğu Fallout 4 oynadığım için ve bu kadardı ve hiçbir şeyin değişmediğini varsaymıştım.

Ve bunun için iyi bir yer biliyorsunuz ve ayrıca teneke kutu zincirlerinden kurşun (sadece enerji cephanesi yapmak için ihtiyacınız olan kurşunu da toplayabilirsiniz)? Şaşırtıcı bir şekilde Dünyanın Başı. Evet, o yerdeki hemen her odada birden fazla lamba var.

Bakır bulmanın bir başka kolay yeri de Mole Miners. Bunu da bir süredir bilmiyordum ama inandığım filtreleri ve düşürdükleri başka bir hurda eşya (en iyisi, alüminyum da dahil olmak üzere içinde önemli şeyler olduğu için tüm Mole Miner'a özgü çöpleri toplayın) bakır içeriyor. Ve bazen Top of the World'ün sadece Mole Miners'a sahip olmasından dolayı, buranın tarım için iyi bir yer olmasının bir başka nedeni de budur.

Ama bu şimdiye kadar bulduğum en iyi yer. Ne yazık ki, kurşun yetiştirme yeri veya çelik, hatta yapıştırıcı ve alüminyum gibi "bakır çiftliği" yerlerine aşina değilim. Başka bir deyişle, oyunun gerçek anlamda 100 veya daha fazla bakır vereceği herhangi bir konumu bilmiyorum, böylece GERÇEKTEN stok yapabilirsiniz. Sonuç olarak, OTOMATİK bir yapı olarak enerji tabancalarını kullanan herkesin, en çok kullanılan silahı ise her zaman büyük olasılıkla mücadele edeceğini söylemeliyim. İstediğimde komando perk kartları için de Quad Tesla kullanıyorum, ancak bu bir fark yaratacak kadar sık ​​kullandığım bir şey değil. Ama belki buradaki başkalarının paylaşabilecekleri bilgiler var çünkü ben de sizin çiftçiliğe liderlik edeceğiniz kadar verim sağlayan bir bakır çiftliği yeri bulmayı çok isterim.

Her halükarda, bulduğum en iyi yer Harper's Ferry'dir. Neden? Taretler… birçoğu…. VE EN ÖNEMLİ… hepsi, tüm düşmanların yaptığı gibi, sunucu her zıpladığında yeniden canlanır (daha düşük seviyede olsalar bile, ancak tüm kuleler size aynı malzemeleri verdiği için önemli değildir).

En yüksek yapıya yaklaşan tepede 4 kule var. Sonra, aşağıdaki yolun hemen yanında, 6 taret içeren bir yapı (ana “görev” in bir parçası olarak zaten gitmeniz gerekir… .eğer ona bir görev derseniz…) 6 taret içerir. Her ne sebeple olursa olsun, tepedeki en üst binayı koruyan son kulenin bir nedenden ötürü her zaman yeniden doğmadığını fark ettim. Ancak diğer 9 oyuncu sunucu kurarsanız DAİMA yeniden doğar, tabii ki başka bir oyuncu onları yakın zamanda yok etmedikçe (ve anladım ki daha fazla insan enerji tabancası kullanmaya başlarsa ve bunu daha sık okursa, bu da herkes için daha az bakır anlamına gelir! o lol… veya dediğim gibi biraz daha fazla yer bulun çünkü karşılaştığım EASY bakır tarımı için gerçekten iyi olan tek yer var…).

Yani, birkaç dakika veya daha kısa bir sürede yok etmeye devam edebileceğiniz, sunucu atlayıp tekrar yok edebileceğiniz 9 taret var. Ve hemen hemen her zaman bakırla bir şeyler düşürürler. Değilse, kesinlikle kullanırsanız, Plazma tabancasını onarmak için de ihtiyacınız olan Biyometrik Tarayıcılardan devreli bir şey veya daha da iyisi nükleer malzeme bırakacaklardır.

Ortalama olarak 10-20 bakır arasında bir yerde tarım yaptığımı fark ettim. Ve Plazmamda çoğunlukla enerji cephanesi için yarı otomatik kullanan benim için (otomatik Tesla yalnızca ara sıra kullanılıyor ve Füzyon Hücreleri bazı düşmanları düşürürken Plazma kartuşları neredeyse hiç düşmandan düşüyor), bakırın bakımını yapmakta hiç sorunum yok . Aslında, sık sık fazla bakırım oluyor, artık kampımı Harper's Ferry'de tutuyorum ve her oturum açışımda taretleri yok ediyorum. Evlerde bakır döşemeye eklenecek birkaç lamba da var.

İşte tavsiyem bu: Harper's Ferry ve oyunun herhangi bir yerinde taret bulabilirsin. Oh evet, bu bana şunu hatırlatıyor Dünyanın Zirvesi'nin eteklerinde 3 kuleli bir bina var, bu da bir bakır ve kurşun koşusu yapmak için ikincil bir yer olmasının başka bir nedeni de (bu binadaki kuleler genellikle yeniden doğmaz. dikkat edin ve çoğu zaman orada bile değildir; ancak en iyisi bakır için Dünyanın Zirvesi'ni her çiftlediğinizde kontrol etmeniz gerekir).


cevap 2:

Fallout 76'daki bakır, bir göldeki su gibidir. Bakır, trollere ve diğerlerine karşı hayatta kalmak için hayati önem taşıdığı için oyunda inşa edebileceğiniz hemen hemen her şeyde kullanılır. Bakır bulmada önerdiğim bir numaralı teknik, hurdayı sökmektir. 76'da hemen hemen her yerde ve hurdaların hazinenin olduğu yerlerde çöp bulacaksınız. Envanterinizde bulduğunuz çöplerin bir kısmını doldurun ve en yakın tezgahı bulun. Tezgahta hurdadan bakır gibi hammaddeleri çekebilirsiniz. Genellikle, lamba ve tencere bulunan kasabalardaki yerleşim yerlerinin yakınında bakır tarımı yaparım. Bakırımın% 90'ı oraya geliyor.

76'da bakır bulmanın bir başka yolu da görevleri tamamlamak ve diğer oyuncularla savaşmaktır. Gerçekten etkili bir strateji değil, ama eğlenceli ve ben daha sonra çiftçilikten sonra küçük çocukları dövmeyi tercih ederim.


cevap 3:

Diğer cevaplardan birinin dediği gibi, bakır her yerdedir. Lambalar, sigortalar, ampuller sayılamayacak kadar çok. Aslında o kadar çok bakır topluyorum ve yapabildiğim tüm satıcılara satmam gerekiyor (yağ, kumaş, cam ve çelikle birlikte). Her şeyi toplayın ve hurdaya ayırın ve size ne yapacağınızı bildiğinizden daha fazla bakıra sahip olacaksınız.

Benim sorunum vidalar, her şey için vidalara ihtiyacım var ve tek bulabildiğim bir veya iki burada burada.


cevap 4:

Kampı taşımayı veya kaynak bulmayı düşündüğümde kamera rulomda tuttuğum bir ekran görüntüsü. Gördüğünüz gibi, her malzeme depozitosu için haritada noktalar gösteriyor, bu size yardımcı olabilir. Kesinlikle bana yardımcı olur lol


cevap 5:

Birçok kuruşta oyunu satın alırken boşa harcadın.

Bekle, bugünlerde bunlar çoğunlukla çinko.

Hiçbir şeyim yok.


cevap 6:

Bunun (ve diğer kaynaklar) üzerine bir blog yazısı yazdım:

Fallout 76: Bakır nerede bulunur