fallout 4 cait nasıl bulunur


cevap 1:

Bazen beni kızdırsa bile, bir arkadaş olarak ondan zevk alıyorum. Bir kavgada bana yardımcı oluyor. Cait, bulduğunuz her şeyi pratik olarak açmasına izin veren çilingirlikteki mükemmel becerileri için bir arkadaş olarak parlıyor. Açılması gerekmeyen bir şeyi açma konusunda yetenekli olmayan bir karakteriniz varsa, kesinlikle Cait'i yanınızda isteyeceksiniz. Cait'in vahşi ve özgür bir ruh olmasının bir iyi yanı, tüm arkadaşları arasında memnun etmesi en kolay kişi olmasıdır. Yakınlığını en üst düzeye çıkarmak isteyen oyuncular, onu yatıştıracak birkaç teknik ve yaşam tarzına sahiptir. Neyse ki sen ve Cait, görev serisini ilerleterek onu sonsuza dek hatalardan kurtarmak mümkün. Cait'in detoks yapmasını ve eşyalara tamamen yemin etmesini sağlamak mümkün, ki bu da vahşiliğini biraz hafifletme etkisine sahip ve bir zamanlar nefret ettiği şeylere tahammül etmeye başlıyor. Cait, işkence görmüş bir ruhtan, sefil hayatını unutmak için Sapık'ın bir sonraki güçlü vuruşunu arayan, çorak topraklardaki uyumsuz ruhlar için bir kalbi olan yeniden biçimlendirilmiş bir bağımlıya giderken, oyunda güçlü bir hikaye dizisi ve kendini çok tatmin edici hissediyor. parçası. Cait'in bir arkadaş olarak en büyük faydalarından biri yakın muharebedeki hüneridir. Bir köle olarak ve akıncılar için bir pit savaşçısı olarak geçirdiği yıllar, onu ölümcül bir savaşçı ve savaşta yanınızda olması gereken güçlü bir arkadaş haline getirdi. Yakınlık avantajı, bir dövüş kötü giderken bir oyuncuyu ölümden de kurtarabilir. Tetikleyici Hücum adı verilen perk, oyuncunun sağlığı% 25'in altındayken Eylem Puanlarını% 25 daha hızlı yeniler. Hayatınız düşükken VATS için yenilenen bu puanlar, savaşın gidişatını kolayca değiştirebilir ve ölümü uzak tutabilir.


cevap 2:

Her iki sorunuzu da tek yanıtla cevaplayacağım:

  • Cait, özellikle paralı asker tipi bir karakteri oynuyorsam, genel ahlak, iyi bir Pioneer Scout türünden oynadığımdan daha iyi hizalanma eğiliminde olduğundan, en sevdiğim yoldaşlardan biri. Arka planı kişisel arayışları da oldukça ilgi çekicidir ve genel olarak sempatik, kusurlu bir karakterdir;
  • Şimdi Piper'a. Arka planı ilginç: Bedeli ne olursa olsun zor sorular soran yalnız kurt gazeteci. Ama konuşacak kişisel bir arayışı yok ve genel olarak onu sinir bozucu bulmaya meyilliyim, sanki çok keskin ama sevimli olmak için çok uğraşıyormuş gibi. Bana göre bu işe yaramıyor; muhtemelen bir karakter olarak daha iyi yazılabilirdi. Gerçek hayatta muhtemelen ona güvenmezdim - ama kusurlarına rağmen muhtemelen Cait'e güvenirdim!
  • En sevdiğim arkadaşım McReady veya Dogmeat. McReady, Cait gibi sempatik bir karakterdir. Evet o bir paralı asker, ama ilkeli bir paralı asker - o kadar ki, Topçular onun altında bile. Ve yaptığı şeyi çok kişisel bir nedenle yapıyor. Piper gibi, kendisi de Topçu müdahalesine rağmen yaşamını sürdürmeye kararlı yalnız bir kurt - ve Cait gibi, kişisel arayışı çok sayıda Nişancı öldürmeyi içeriyor (bu, iyi bir adam ya da kötü bir adam oynaman önemli değil, her zaman eğlencelidir). Dogmeat'e gelince, bu söylememize gerek yok: O iyi bir çocuk ve ne kadar hurda toplarsanız toplayın asla şikayet etmez!

cevap 3:

Şahsen, Cait ile fazla deneyimim yok çünkü onu sadece iki oyun üzerinden arkadaş olarak almayı başardım ama ne yapabileceğime bakacağım. Cait oldukça baş belası bir şey yaparken bulundu, ringde bazı akıncılarla birlikte aşağı atıyor ve onları öldürdükten sonra sana eşlik edecek, bir süre sonra sana bir görev verecek, burada topçu kontrollü bir kasaya git. Görüyorsunuz, Cait kimya bağımlısı ve temizlenmek istiyor ve bu kasada onu detoks edecek ve bağımlılıklarından kurtulmasına yardımcı olacak bir cihaz var. bağımlılıklarından bahsettiğinde bunu hem sinirli hem de perişan bir şekilde söylüyor, saldırgan ama pişmanlık gösteriyor ve arınmaya kararlı. Bunu yaptığınızda romantizm yeteneğine sahip olacağına inanıyorum. Etrafında olması açısından, bazı katil sözleriyle oldukça eğlenceli olabilir ve onu başka bir arkadaşıyla değiştirirken oldukça iyi yanıtlar alıyor. Şahsen onu pek kullanmıyorum ama hey, kim bilir, belki ondan hoşlanırsın, benim favorim olmasa da yaptığımı biliyorum.

Pekala, arkadaş okumak için şerefe, deli amcıklar gibi destansı kalın ve iyi günler

(feragatname, "deli pislik" ifadesi, bir Avustralyalı'nın verebileceği en yüksek ödüllerden biridir, buna adınız varsa, gururla giyin ”


cevap 4:

Pek sayılmaz.

Kendini temizleyen ve zamanını sana uyuşturucuların kötü olduğunu söyleyerek geçiren bir uyuşturucu bağımlısı. Demek istediğim, karakterim Jet'i hayatını kurtarmak için kullanıyor, bundan zevk aldığı gibi değil.

Fallout 4'te gerçekten kötü ya da kötü arkadaş yok, uyuşturucu bağımlısından ilginç bir şey bekliyorsunuz, F3'ten Jerico gibi bir şey veya Charon gibi soğuk bir paralı asker.

Arkadaş olarak bir akıncının olması güzel olurdu.


cevap 5:

Cait bir arkadaş olarak iyi, diğerleri kadar sinir bozucu değil ama gerçekten olağanüstü değil.

Cait'le olan sorunlarım, tüm yoldaşlarla olan sorunlarım. Önümden geçip çekimlerimi bloke etmek (sadece düşüp yolumdan çekilinceye kadar onları vuruyorum), arazide sıkışıp kalmak ve sürekli tekrarlayan yorumlar.

Yorum beni deli ediyor. Neden o çöpü aldığımı anlamıyor musun? Yaşadığınız yatak ve evi beğendiniz mi? Silahlarınızın ve zırhınızın modları gibi mi? BU NEDEN ONLARI ALIYORUM, aptal!

Bazen ikramiyelerini elde etmek için yoldaşları alacağım ve hepsine bir kerede maksimum ilgi duyuyorum, ama çoğunlukla tek başıma gidiyorum ve sinir bozucu atışları engelleyen sızlamalardan kaçınıyorum.


cevap 6:

Cait, en azından kişisel olarak bir arkadaş olarak hoşlandığım biri. Onu hem karakter hem de arkadaş olarak seviyorum. Bir karakter olarak, o biraz sevimli ve onun kişiliğini seviyorum, özellikle de onunla romantizm yaşadığınızda. Onu bir yerleşim yerinde bıraktığınızda mırıldanmasını bile seviyorum. :)

Bir arkadaş olarak ondan hoşlanıyorum çünkü onun için oyun tarzımı pek değiştirmem gerekmiyor. Çelik yapıyorum, kilitleri açıyorum, vs… ve ne yaptığımı pek umursamıyor. :) Ya da seviyor. O eğlenceli!


cevap 7:

Hey, naber millet?

Dürüst olmak gerekirse, onu hiç düşünmedim. İlk oyunumda savaş alanına geldiğimde, ciddi bir zaman geçiriyordum. Lol! Odaklandığım farklı bir takipçim olduğu için Cait'le uğraşmakla uğraşmadım. Diğer oyunlarımın çoğu ya köpek eti (büyük hayran) kullanarak hayatta kalma modunda oldu ya da savaş alanına hiç gitmediğim anlamında eksik kaldılar.

Onu bir takipçi olarak kontrol etmem gerekecek. Bunu yaptığımda cevabımı burada güncelleyeceğim. Zamanla köpek etini tercih ettiğimi fark ettim çünkü takipçilerin yaptığı küçük espriler ve yorumlardan rahatsız oluyorum - özellikle de saatlerce oynadıktan sonra.

Yine de kontrol edeceğim 👍

Teşekkürler ve üzgünüm, pek yardımcı olmadım.

Saygılarımla.