göz farı damgası nasıl kullanılır


cevap 1:

Ben bunları görmedim. Onları göz kalemi için gördüm (sadece kanat için), ama henüz denemedim.

Kanat damgası fikrine göz farı damgasından daha çok güvenirim.

Bunun nedeni göz şekillerinin ÇOK farklı olmasıdır. Göz makyajında ​​“herkese uyan tek beden” yaklaşımının etkili olacağına inanmakta güçlük çekiyorum. Ayrıca, doğal bir görünüm için harmanlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum ve bunun bir damgayla nasıl çalışacağını bilmiyorum.

Bence daha iyi bir yatırım, sevdiğiniz bazı renkleri, iyi bir astarı elde etmek ve sevdiğiniz bir çifti öğrenmek için zaman ayırmak olacaktır.

Hız arıyorsanız, diğer seçenekler diğer özellikleri "oynatmak" ve gözleri nispeten sade bırakmak olacaktır. Örneğin, kirpik çizginizden kaşınıza kadar ten renginize yakın şeffaf bir renk kullanabilir, eğlenceli bir renkli göz kalemi veya rimel ve ardından süper parlak bir dudak kullanabilirsiniz. Bu süper hızlı bir görünüm ve yine de birlikte çekilmiş görünecek ve etkili bir makyaj yapacaksınız!

Sahibim

buradan göz atabileceğiniz çevrimiçi bir makyaj akademisi

. Çok çeşitli modellerde çok çeşitli görünümlerin nasıl yapılacağını gösteriyorum, bu yüzden "herkese uyan tek beden" yaklaşımına sahip değilsiniz ve umarım makyajınızı güzelleştirmek ve kendinden emin ve güçlü hissetmek için biraz ilham alabilirsiniz!


cevap 2:

Sanatı makyaj sanatından çıkarır. Uygulama açısından tutarsız olacağını ve uygulamayı düzeltmek için yapılan çalışmanın tüm kullanım amacını ortadan kaldırdığını düşünüyorum. Göz farı elle katmanlanmalı ve karıştırılmalıdır, hızlı bir düzeltme veya uygulama için çerez kesici bir yöntem değildir. Becerilerinizi geliştirmeye ve geliştirmeye devam edin.


cevap 3:

Kullanışlı ama her zaman kullanışlı olmayabileceği için bunu kendin öğrenmen gerektiğini hissediyorum.