eu4 müttefiklere toprak nasıl verilir


cevap 1:

Birkaç yol var. Gerçek savaş sırasında eyalete tıklayabilir ve işgali başka bir ülkeye aktarabilirsiniz. Bunun onlara savaş puanı verdiğini unutmayın, böylece onlar gibi şeylerin daha hızlı ortaya çıkmasına katkıda bulunabilir. Barış anlaşması sırasında bölgeleri onlara atayabilirsiniz (önce işgali onlara aktarmanız gerekebilir). Anlaşmayı beğenip beğenmediklerine bağlı olarak yeşil veya kırmızı bir beğenme / beğenmeme göreceksiniz. Onları toprağa vaat ederek çağırdıysanız, müttefiklerinizle büyük bir darbe istemiyorsanız, bu gerekli bir adımdır.

Savaş bittikten sonra diplomasi menüsünden satış bölgesi seçeneğini kullanabilirsiniz.


cevap 2:

Evet, onları her zaman satabilirsiniz. Ancak kabul etmek zorundalar ve her zaman kabul etmiyorlar. Barış anlaşmalarında, müttefikinizin işgal ettiği bir eyalete tıklarsanız ve talebi gönderirseniz, onu çekemiyorlarsa / istemiyorlarsa / vasal / küçük ortağınız olmadıkça, ona sahip olmalılar. Bunlar ironman seçenekleriydi.

Konsolda önce debug_mode yazarsınız ve sonra örneğin own_core # 123 HAB ve Avusturya 123 eyaletinin sahibi olur.


cevap 3:

Evet,

Bölgelerinizi müttefiklerinize satarak müttefiklerinize verebilirsiniz. Ancak,

Bir savaşta eyaletlerin işgalini müttefiklerinden birine devretmeyi kastediyorsanız, kuşatma simgesinin altında ya da yakınında bir düğme var. İllerin işgalini transfer etmek için Sağduyuya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.

"Eyalet Ver" eylemi yoktur, bir tane satmalısınız.

Okuduğunuz için teşekkürler!


cevap 4:

Evet, eyaleti satıyorsun