equestria at war güneş imparatorluğu nasıl kurulur


cevap 1:

Bakalım ... Herhangi bir hava durumu midillisi de dahil olmak üzere ortalama fiziksel olarak zinde bir pegasusunuz, herhangi bir Dünya savaş uçağı kadar hızlı ve manevra kabiliyetine sahip. Neredeyse istediği zaman yıldırım düşmesi de diyebilirler.

Herhangi bir ırkın ortalama fiziksel olarak zinde midilli, bir veya iki vuruşta tank zırhı ve sığınaklardan geçecek kadar güçlüdür.

Tüm midilliler delicesine dayanıklıdır, yıldırım çarpmalarını görmezden gelebilir ve taşa yumruk atılabilir. Yıldırım ve aşırı sıcaklıkları nasıl görmezden geldikleriyle de gelişmiş radyasyon direnci gösterirler. Yavrular bile, yalnızca küçük tıbbi yardıma ihtiyaç duyarak boş AAA mermi patlamalarını tanklayabilir ve ortalama bir kısrak, tek başına onları çoğu tabanca mermisine karşı tamamen bağışık kılacak şekilde g-kuvvetlerine yeterli dirence sahiptir.

Tüm midilliler, ekstra dayanıklılık sağlanarak NASCAR'da sorunsuzca rekabet edebilecekleri yerde yeterince hızlıdır. Gerçekten fiziksel olarak uygun olanlar çok daha hızlıdır.

Bir de tek boynuzlu at büyüsü var ki bu ortalama tek boynuzlu at için büyük ölçüde düşük uçta telekinezi ile sınırlı görünüyor.

Oh, ve midilliler tüm bunları Dünya yerçekiminin üç katından fazlasının etkisiyle yapıyorlar. Yarı tekrar Jüpiter yerçekimi gibi. Equestria'daki herhangi bir insan asker, kitlerini taşımaya aldırmadan, sadece kan akışını sürdürmek için büyük sorunlar yaşayabilir.

Burada durup midilli toplumunun alt sınırının ABD'ye ne yapacağını gözden geçireceğim. Temel olarak, Ordu ve Denizciler, topçuların herhangi bir etkiye sahip olmasının dışında hiçbir şey yüzünden kaybeder. Ordunun en iyi stratejisi, midilliler uyurken ufukta görünen saldırılar olacaktır.

Hava Kuvvetlerinin savaşçıları, pegasilere karşı mükemmel öldürme / ölüm oranlarına sahip olacaklardı, ancak pegasilerin sayılarla onlara karşı kazanmaya yetecek kadar sayıları var ve diğer uçakların şansı yok.

Donanma ilginç, ancak çoğunlukla önlenebilir bir problem. Ancak bu füze ekranları çok zorlu bir mücadeleye yol açacaktır.

Ardından, tek başına şehir büyüklüğünde bir alana karşı topçu satamayan Shining Armor ve diğer midillilerin kalkan büyüleri yapabilen Wonderbolts ve Rainbow gibi daha istisnai midillilerin ve diğer Binicilikçilerin neler yapabileceğine bakmaya başlıyoruz. KKV yapan Dash küçük kayalar, tek boynuzlu atların ışınlanma ve telefrag yapma yeteneği, Prenses Luna'nın insanların rüyalarından istihbarat toplama yeteneği, taşı eritecek kadar güçlü tek boynuzlu at zıplayan büyüler (temel anti-piyade olarak kabul edilir), Prenses Luna ve Celestia'nın nesneleri diğer gök cisimlerine sürgün edin ve bu tür sürgünün zorluklarından sağ çıkın, elle tutulamaz hale gelebilen bebekler, lavda yüzen, ateş püskürten ejderhalar, üçünün bir pegasusun etrafında sürüklenebileceği (ve aynı zamanda bir şeyleri hipnotize edebilecek) kelebekler, papazlar, Ursa Minors / Majors, Want-It-Need-It, The Stare, Twilight, iki haftalık uyku yoksunluğu ön yükselişinde zamanda yolculuk sihrini gerçekleştiriyor ... Saatlerce devam edebilirim.

Prensesler GPS uydularını yok edecek ve ABD'deki her askeri üsse yapılacak cerrahi saldırılar için istihbarat toplayacak, Kraliyet Muhafızlarının kalkan komutanları ise nüfus merkezlerini savunmak için gönderilecek. Ejderhalara, yardım etmeleri halinde kendilerine ait olacak yeni tür parıltılar söylenecekti. Pinkie Pie ... muhtemelen Beyaz Saray'da bir parti düzenlerdi ya da morali mümkün olan en eğlenceli şekilde bozacak başka bir şey olurdu.

Gerçekten de, bunu Equestria'nın lehine en açık şekilde birleştiren şey, oyundaki nükleer silahlarla bile, şu anda Fluttershy ile arkadaş olan ve komik küçük insanlara karşı çıldırmak isteyen DisQord'dur.


cevap 2:

Atom silahlarını kullanmasaydık, ABD muhtemelen kazanırdı. Equestria'nın gerçek savaş sanatında yeterince bilgili olmadığını, barış ve dostluğa her şeyden çok değer veren bir ülke olduğunu varsaymak muhtemelen güvenlidir. Hayır, ara sıra değişen ya da öfkeli Tirek sayılmaz (ikisi de Equestria'yı neredeyse mağlup eder, dikkat edin). Ayrıca, 5. sezon finalinde Kral Sombra'ya karşı alternatif evren Binicilik savaşında görülebileceği gibi, savaş zamanı senaryosunda uygulayacakları herhangi bir balistik teknolojiye sahip değiller gibi görünüyorlar. Bu nedenle, yakın dövüş menziline girmek için bize saldırmaya çalışırken, ortalama bir ABD askerinin kitleleri düşürmekte hiçbir sorunu olmayacaktır. Ateşli silahların yanı sıra, üstesinden gelebilirlerse üstesinden gelmeleri için inanılmaz bir meydan okuma olacak çok gelişmiş tanklarımız da var. Pegasiler bombardıman uçaklarımızın veya savaşçılarımızın önünü kesecek kadar hızlı olmadığından, uçaklarımız onların ordularını yok edebilir. Ve yapsalar bile ne yapacaklardı? Kendilerini motorların içine çekmeye mi çalışıyorsun? Hayır, Equestria'nın herhangi bir modern dünya gücüne karşı bir şansa sahip olabilmeleri için daha uzun bir yolu var.

Nükleer bombalarla, tam olarak emin değilim. Equestria'nın bazı kıyamet silahlarına sahip olabileceğine inanmak için bir neden yok, ama her gün güneşi yükselten tanrıça benzeri bir varlığın neler yapabileceğini kim bilebilir? Yine de, pek olası değil. Bunu da ABD'ye vermek zorunda kalabilirim, sırf bu kitle imha silahlarına sahip olduğumuzu bildiğim için, Equestria'nın bu yolda ilerlemek için bile mantıklı olması gerekiyor.


cevap 3:

"Gerçekçi" bir senaryoda (insanlık ve büyülü midilliler arasında bir savaş olabildiğince gerçekçi), insanlık üstünlüğe sahip olacaktı. Binlerce yıllık savaş tecrübemiz ve üstün teknolojimizle bir Üçüncü Dünya ülkesi bile atlılarla zemini yok edecek, 3.Dünya Savaşı için zaten hazırlanmış olan üç Dünya süper gücünün İnsanların sayısının tanrı tarafından ne kadar çok olduğunu bilir. Biyolojik silahları da biyolojik silahları unutma. Kimyasal silahlar aynı zamanda psikolojik silah görevi görecek, açtıkları yaralar Atlıların moralini kolayca bozacak. Cidden git resimleri ara

Peki ya sihir, sihir ne yapabilir? Sadece Twilight'ın OP büyüsü vardır, diğer midilliler sadece temel telekineziye sahiptir. Gösterideki sihrin gücü çok tutarsızdır, bir anda Twilight'ın bir Usar Minor'u havaya uçurmak için tüm çabasını kullanması gerekir. O zaman kayaları fazla çaba harcamadan buharlaştırabilir. Ancak bunun sadece Alacakaranlık olduğunu unutmayın. Ayrıca equestria'daki tek boynuzlu atlar savaş büyüsü konusunda eğitilmemiştir. Artı lol Celestia ve Luna'yı Tanrılar olarak görmüyorum. Celestia güneşi kontrol eder, ancak bu gücü başka hiçbir şeyde kullanamaz. Kanıt? Kraliçe Chrysalis ile dövüştüğünde anında yenilir ve çevreye pek bir zarar gelmez. Böylece çok fazla enerji içermediği kanıtlanmıştır. Luna, Celestia'dan daha zayıftır, bu yüzden sorun değil. O halde Discord'umuz var, Celestia ve Luna'nın Discord'u serbest bırakacağını düşündüren nedir? Dahası, Discord'un onlardan yana olacağını düşündüren nedir?

İnsanlar doğal avcılardır, her birimiz potansiyel bir asker olabiliriz ama midilliler değil. Gösteride görüldüğü gibi çoğu midilli paniğe kapılır ve tehlike geldiğinde ortalıkta koşmaya başlar.


cevap 4:

Gezegeni tamamen yok etmek zorunda olsaydık. Ayrıca midillilerin diğer gezegende kesinlikle güneş sistemleri uzakta olduğunu söylersek, şu anda onlara ulaşacak teknolojimiz olmayacak. Ama onlar bizim en yakın gezegenimiz olsalardı, oraya asker göndermenin bir yolu olmadığı için onlara bir nükleer bomba gönderirdik. Ancak onlarla savaşabildiğimiz bir durumda, saatte 3000 mil hıza ulaşabilen en hızlı jetimiz (SR-71 karatavuk), ortalama bir pegasustan yaklaşık 2 kat daha hızlıdır. Göletler gezegeninde okyanus görmediğim için, donanmanın bunda bir rolü olacağını düşünmüyorum. ancak denizcilik hikayesi başka bir hikaye, ortalama M1 Abram tankı yaklaşık 5 inç zırha sahip ve bir midillinin her vuruşuna direnebilir; -; ortalama bir Amerikan nükleer bombası olabilir. New York Times 3'ü haritadan silebilir, kesinlikle bir binicilikten daha büyüğüm. Evet benim düşünceme göre Amerika kazanır, Plus! Atlar gerçekten sadece savunmalar kraliyet muhafızları ve sargılardır, gerçekten bizim boyutumuzda bir ordu için donanımlı değiller. Bir vatandaşa karşı hitler gibi olurdu; -; ortalama bir Amerikan jeti bile saatte 1500 mil hızla gidiyor, yani evet. Ancak sihir başka bir sorundur, kendinizi ve başkalarını ışınlama yeteneği bir sorundur, ancak tek yapmanız gereken otomatik bir silahla vurup ölmektir. Yani düşüncelerim Amerika küçük kayıplarla kazanacaktı


cevap 5:

Açıkçası bağımsızlık günü gibi ama pastel renkli midillilerle olacaktı. İnsan teknolojisi, özellikle de savaş türü, atlıların sahip olacağından çok daha ileridir. elbette unsurlara sahip olduklarını ve tüm ırkların bir çeşit sihir olduğunu iddia edebilirsiniz. ancak sihir her zaman vahşi yaşamda işe yaramıyor gibi görünüyor, bu yüzden size bir m1 Abrams'ın etkileneceğini düşündüren şey. yele 6 elementleri yüklerken, onları çulluk atabiliriz. Öyleyse amacımı daha da kanıtlamak için bir senaryo kullanalım. Diyelim ki modern ABD, tüm altyapısı ve kaynakları ile diğer tek kıtanın equestria olduğu bir gezegene ışınlanıyor. her iki taraf da kana susamış. ABD uçak gemileri, nükleer denizaltılar ve daha birçok uçak göndererek başlıyor. atlılar, gerçek korsan gemilerinin yanı sıra en iyi hava gemilerini göndererek cevap vereceklerdi. bunlar onlara karmaşık görünebilir, ancak gerçekte modern ABD silahlı kuvvetleri için bir kahkaha kaynağı olabilir. korsan gemileri herhangi bir hasar vermek için savaş gemilerimizin menziline giremezdi. onların uçaklarının bizim uçaksavar silahlarımızla vurulacağından bahsetmiyorum bile. deniz canlıları yardımlarına gelmedikçe denizaltılarımız onların donanmaları için ciddi bir tehdit oluşturacak. casus uyduları ve radarı kullanarak bizi görmeden onları da göreceğiz. Equestria'ya vardığımızda en mantıklı fikrimiz, komutanın bir kısmını ordudaki Bronies'e devretmek olabilir. Atlıları nasıl mahvedeceklerini bilecekleri gibi. malzemeleri ve adamları boşaltırdık. Tedarik hatlarımızın devreden çıkarılması neredeyse imkansız olduğundan, azalmaktan endişelenmemize gerek kalmayacak. askerlerimiz bir filo savaş uçağı ve birçok savaş aracıyla birlikte içe doğru hareket etmeye başlayacaktı. Kraliyet muhafızları, yardım etmeye karar verirlerse kendilerini ve kristal kuzenlerini vurabilecek modern bir asker için çok az tehdit oluşturmazdı. askerler midilli yerleşim yerlerinden geçerek görünürdeki her şeyi öldürürdü. Uçağımız, prensesler gibi hayati hedefleri, daha tepki verecek zamanları bile olmadan ortadan kaldıracaktı. şehirlerinden ve "savaş makinesinden" bahsetmeye bile gerek yok. Tanklarımız her diğer araçla birlikte şehirleri yakacak. tüm güçlerimiz daha sonra geri çekilecek. nükleer bombardımana başlayacak denizaltılarımız hariç. atlıları yok etmek. Yani orada şeker küpüne sahipsin, Amerikalılar ellerini kaybedecekti.


cevap 6:

Equestria, Discord nedeniyle kazandı.

Bu şey, ordunun üstesinden gelemeyecek kadar güçlü bir Bağlam Dışı Problem. Discord, bir kişinin bir kıtadaki kişisel enerjisini algılayabilir, cezasız bir şekilde hızla ışınlanabilir ve isterse hiçbir düşüncesi olmayan birini öldürebilir veya etkisiz hale getirebilir.

Birleşik Devletler hükümeti ve askeri emir komuta zinciri? Bu da ne? Tek gördüğüm, çeşitli ofisler, üsler ve sığınaklarda bir grup ölü ve sakatlanmış insan. Air Force One, oturan bir ördek. Cheyenne Kompleksi'nin en derin odası, sadece bir parmak dokunuş uzaklıkta.

Ayrıca, vahşi domuzları dev hayvanlara, böcekleri böcek ayılarına ve paraspritlere, tavukları ejderhalara ve papağanlara, ağaçları da entslere dönüştürerek eyaletleri mahvedebilir. Amerika'nın ne kadar mahkum olduğu konusunda Mısır'ın On Veba'sına da yol açabilirsiniz.

Kelimenin tam anlamıyla zarar görmesi bile mümkün değil çünkü o bir ruh, kesinlikle etten ve kandan değil.


cevap 7:

Amerika her zaman