elnea kingdom nasıl iş bulurum


cevap 1:

İngiltere Çalışma İzni

İngiltere, dünyanın herhangi bir yerindeki en büyük ekonomilerden biridir ve bu nedenle, yurtdışında yeni bir hayat kurmak isteyen çalışkan göçmenler için her zaman fırsatlar vardır. Ülkenin uzun bir göçmenleri karşılama geleneği var ve şimdi ekonomilerini dünyanın en iyilerinden biri olarak tutmak için göçmen işçilere her zamankinden daha fazla ihtiyaçları var. Britanya'daki maaş oranları dünyadaki en yüksek oranlardan biridir ve bu da ülkeyi Birleşik Krallık'ta çalışmak isteyenler için son derece çekici kılmaktadır. 1996'dan beri müşterilerimizin Birleşik Krallık'ta çalışma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz ve uzmanlığımızın anlamı

Büyük Endüstriler Hizmetleri - Hizmet Sektörü, ülke birincil ve ikincil endüstrilerden uzaklaştıkça İngiltere'nin GSYİH'sinin şaşırtıcı derecede büyük bir bölümünü oluşturur. Hizmetler o kadar çok farklı işletme türünü hesaba katar ki, sektörün kategorize edilmesi zordur, ancak Birleşik Krallık Çalışma İzni için başvurmak isteyenler için her zaman büyük fırsatlar vardır. Sağlık - İngiltere, Ulusal Sağlık Hizmetinden (NHS) son derece gurur duymaktadır ve hastanelerinde yalnızca en yüksek kalibreli tıbbi personelin çalışmasını beklemektedir. NHS, dünyanın en büyük işvereniydi ve hala Birleşik Krallık'ta iş arayan yüksek vasıflı göçmenler için bazı şaşırtıcı fırsatlar sunuyor. Gıda - İngiltere'nin gıda endüstrisi hızla büyüyor. Görünüşe göre İngilizler yeterince harika yiyecekler alamıyorlar ve sokakları, lezzetli yiyeceklerini halka sunan hareketli barlar, restoranlar ve kafelerle dolu. Teknoloji - Teknoloji sektörü inanılmaz bir hızda hareket ediyor ve İngiltere, tüm yeni yüksek teknoloji keşiflerinin ön saflarında yer alıyor. Tümü teknolojinin yüksekliğine adanmış üniversiteler, enstitüler ve araştırma merkezleriyle Birleşik Krallık, en iyi yenilikleri üretmekten gurur duymaktadır. Sadece birkaç hafta içinde Birleşik Krallık Çalışma Vizesi için davanızı almayı bekleriz. İşlem süreleri ve ücretleri bizim tarafımızdan değil Birleşik Krallık göçmenlik makamları tarafından belirlendiği için, biz de değiştiremiyoruz. İşlem süreleri sürekli değiştiğinden, müşterilerimize seyahat için herhangi bir bilet satın almadan önce durumlarının onaylanmasını beklemelerini şiddetle tavsiye ederiz.

Bazen başka bir yerde iş bulmak için kendi ülkemizden uzaklaşmak gibi zor bir karar almamız gerekir. Bu, hem profesyonel hem de kişisel olarak büyümemiz için gerçekten heyecan verici ve zorlu bir zaman olabilir ve bu nedenle her ay binlerce müşterimiz Birleşik Krallık Çalışma İzni ihtiyaçları için bize geliyor. Müşterilerimize yardımcı olmak için yalnızca en iyi göçmenlik uzmanlarını istihdam ettiğimizden, her seferinde beş yıldızlı bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Burada bir müşteri Global Visas ile olan deneyiminden bahsediyor: “Harekete geçmem gerektiğine karar verdiğimde neredeyse bir yıldır işsizdim. Kendi ülkemde uygun bir iş bulmam bile aylar ve aylar aldı ve daha fazla işin olduğu yurtdışında yeni bir başlangıç ​​yapmam gerekiyordu. Ülkemi terk etmek hafife aldığım bir karar değildi ama başka seçeneğim olmadığını hissettim. Arkadaşlarımla ve ailemle taşınmak hakkında konuştum ve içlerinden biri Global Visas'ı tavsiye etti. Onları Kanada için çalışma izni almak için kullanmıştı ve hizmetlerinden ve profesyonelliklerinden yeterince söz edemedi, ben de onları aradım. Danışmanımla bana açık olan tüm farklı seçenekler hakkında konuştum ve bana açık olan seçim miktarına inanamadım. Bir süre sonra İngiltere'nin iş bulabileceğim en iyi yer olduğuna karar verdik. Sadece Amerika ya da Kanada'dan daha yakın değildi, aynı zamanda ücret oranları da dünyanın en iyilerinden bazıları. Birleşik Krallık'a karar verdikten sonra, her şeyin sıralanması sadece birkaç ay sürdü. İngiltere'de çalışmak ve yaşamak, şimdiye kadar yaptığım en iyi şeylerden biri oldu ve vizemin işleme konulmasındaki yorulmak bilmeyen çabaları için Global Vizelerim var.


cevap 2:

Kendi başınıza başvuruyorsanız, tek yol Birleşik Krallık'ta sizi işe alacak bir şirket bulmanızdır. Bir iş teklifiniz olduğunda, size sponsor olması için bir ajans alabilirsiniz. İkincisi kolay, ama ilki değil. Bir şirketi işe almak, onları olağanüstü becerilere sahip olduğunuza ikna etmeniz gerektiği anlamına gelir ve ayrıca şirket, boşluklarını dolduracak yerel birini bulamaz. İnanın bana, yerel biriyle yüz yüze görüşmede telefon veya skype görüşmesi üzerinden birinden daha kolay işe alacaklar.

İngiltere'ye eğitim için gidebilirsiniz, ancak eğitiminizin sonunda, iş bulmak için sadece 4 ayınız olduğu için yukarıdaki durumla aynı konumda olacaksınız. Ve eğitim pahalıdır.

İyi şanslar.

Ayrıca Birleşik Krallık iş piyasasıyla ilgili bazı pratik ayrıntılar için cevabıma buradan bakın

Balaji Kanakasabapathy'nin 2. Kademe Genel vizeniz varsa Birleşik Krallık'ta nasıl iş bulabilirim?


cevap 3:

Mevcut durumda İngiltere çalışma vizesini kolayca vermiyor. Birleşik Krallık'ta bir iş bulmak için: —-

1… ..Hindistan'daki Birleşik Krallık merkezli şirkete katılabilirsiniz, şirket Birleşik Krallık'ta belirli hizmet yıllarından sonra sizi görevlendirebilir.

2…. Birleşik Krallık'ta faaliyet gösteren INDIAN ÇUŞ'lar var, bu şirketlere katılabilir ve bir süre İngiltere'de görevlendirme şansı elde etmeyi umabilirsiniz.

3… .Yüksek lisans / doktora programına kabul edilebilirsiniz ve eğer konunuz yetenek eksikliği listesindeyse, o zaman orada bir iş bulmanız muhtemeldir.

4…. Birleşik Krallık şirketlerinde iş başvurusunda bulunacak kadar vasıflıysanız, işlere doğrudan başvurabilirsiniz, ancak çalışma izni alma şansı çok nadirdir.


cevap 4:

Dürüst olmak gerekirse oldukça zor. Şu anda İngiltere, Nottingham Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyorum. Nottingham Üniversitesi, İngiltere'deki en iyi üniversitelerden biridir. Hiç iş tecrübem yok Son 5 aydır iş arıyorum ve 3-4 yıllık iş tecrübesi olan bazı arkadaşlarım iş bulamıyor. Açıkçası, hangi sektörde çalışmak istediğinize bağlı, ancak Birleşik Krallık'ta iş bulmak oldukça zor. Hindistan'da 3-4 yıl çalışmanızı ve buraya yerleşmek istiyorsanız İngiltere'ye gelmenizi tavsiye ederim. Hindistan'da çalıştıysanız bazı şirketlerin deneyiminizi dikkate almadığını unutmayın.


cevap 5:

Hint dış kaynak şirketlerinden birine katılın (Mahindra, Wipro, Infosys - ve diğerleri var). Eğer işte iyiyseniz, sizi İngiltere'ye yerleştirmeyi teklif edebilirler.


cevap 6:

İnternet iş bulma sitelerine bakın iş bulma büroları

İngiltere'nin 1 numaralı iş sitesi olan reed.co.uk'de İşler ve İşe Alım

Reed, Birleşik Krallık'taki işler için en büyük internet sitesidir. İş bulma kurumlarının bunu vize sorunu için yapıp yapamayacağınızdan emin olmadıklarını söylememe rağmen, bu tür şeyler hakkında pek bir şey bilmiyorum.


cevap 7:

Hintliler için boş yuvalar için Birleşik Krallık Hükümeti Göçmenlik Bürosu ile iletişime geçin. Şu anda istihdam ortamı oradaki Kızılderililer için pek elverişli değil ve Birleşik Krallık Hükümeti, Doktorlar ve Hemşireler dışında Hintli adayları caydırmak için kısıtlayıcı önlemler alıyor.


cevap 8:

daha önce 1. Kademe vizesi oradaydı, şimdi kapalı. tek seçenek Tier 2 Şirket içi transfer yani. TCS / wipro'dan daha sonra PR veya vatandaşlık almanıza izin vermeyecek bir yıl çalıştıktan sonra transfer olun. yani kısacası şans neredeyse sıfır


cevap 9:

Vize başvurusunda bulunabileceğiniz çeşitli kategorileri kontrol etmek için lütfen Birleşik Krallık göçmenlik sitesini ziyaret edin.


cevap 10:

İngiltere'de eğitim görüyor olabilir, aynı ülkede bir iş bulmanızda size yardımcı olacaktır. Eğer buna hazırsanız, o zaman shelldreamsoverseas web sitesinden danışmanlık almanız gerekebilir.


cevap 11:

Hayır tatlım.

en iyi seçenek öğrenci vizesidir. Ustalarınızı tamamladıktan sonra 2 yıllık çalışma vizesi alabilirsiniz, bu nedenle bilgi ve becerilerinizi artıracak eğitim için gidin ve daha sonra vize iş bulmanızda ve krediyi geri ödemenizde size yardımcı olacaktır.

Dr chinmaya kenkre

İngiltere eğitim danışmanlığı

8120306449